وزارت کشور خواستار انحلال «جمعیت امام علی» شد

03/12/1399 04:47 ب.ظ

جمعیت خیریه امام علی در کانال تلگرام خود اعلام کرده است که وزارت کشور از دستگاه قضایی خواسته این جمعیت را منحل کند. اخبار_ایران تهران

استان‌وایر- جمعیت خیریه امام علی در کانال تلگرام خود اعلام کرده است که وزارت کشور از دستگاه قضایی خواسته این جمعیت را منحل کند.کانال تلگرام جمعیت امام علی نوشته است: «بر اساس ابلاغیه واصله، وزارت کشور دادخواست انحلال جمعیت امام علی را در مرجع قضایی مطرح کرده که موعد رسیدگی آن ۱۲ اسفندماه سال جاری تعیین شده است.»

کانال تلگرام جمعیت امام علی نوشته است: «بر اساس ابلاغیه واصله، وزارت کشور دادخواست انحلال جمعیت امام علی را در مرجع قضایی مطرح کرده که موعد رسیدگی آن ۱۲ اسفندماه سال جاری تعیین شده است.» در اطلاعیه جمعیت امام علی آمده که در حال حاضر تمامی مراکز و پروژه‌های این جمعیت فعال و برقرار است.

جمعیت امام علی یکی از بزرگ‌ترین موسسات خیریه غیردولتی در ایران است که به گفته این نهاد بیش از ۱۰ هزار همکار داوطلب در استان‌های مختلف ایران دارد. این جمعیت خیریه در اوایل تابستان امسال هدف حمله نیروی‌های امنیتی جمهوری اسلامی قرار گرفت.

در دوم تیر ۱۳۹۹، شارمین میمندی نژاد مؤسس جمعیت امام علی و تنی چند از مدیران این موسسه با شکایت قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران بازداشت و پس از مدتی با قرار وثیقه آزاد شدند. اعضای جمعیت امام علی از سوی نهادهای امنیتی جمهوری اسلامی به «توهین به رهبر و بنیانگذار جمهوری اسلامی»، «اقدام علیه امنیت ملی» و نیز «ارتباط با اسرائیل» متهم شده‌اند. headtopics.

ادامه مطلب:
iranwire »

استان‌وایر- جمعیت خیریه امام علی در کانال تلگرام خود اعلام کرده است که وزارت کشور از دستگاه قضایی خواسته این جمعیت را منحل کند.

کانال تلگرام جمعیت امام علی نوشته است: «بر اساس ابلاغیه واصله، وزارت کشور دادخواست انحلال جمعیت امام علی را در مرجع قضایی مطرح کرده که موعد رسیدگی آن ۱۲ اسفندماه سال جاری تعیین شده است.»

در اطلاعیه جمعیت امام علی آمده که در حال حاضر تمامی مراکز و پروژه‌های این جمعیت فعال و برقرار است.

جمعیت امام علی یکی از بزرگ‌ترین موسسات خیریه غیردولتی در ایران است که به گفته این نهاد بیش از ۱۰ هزار همکار داوطلب در استان‌های مختلف ایران دارد.

این جمعیت خیریه در اوایل تابستان امسال هدف حمله نیروی‌های امنیتی جمهوری اسلامی قرار گرفت.

در دوم تیر ۱۳۹۹، شارمین میمندی نژاد مؤسس جمعیت امام علی و تنی چند از مدیران این موسسه با شکایت قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران بازداشت و پس از مدتی با قرار وثیقه آزاد شدند.

اعضای جمعیت امام علی از سوی نهادهای امنیتی جمهوری اسلامی به «توهین به رهبر و بنیانگذار جمهوری اسلامی»، «اقدام علیه امنیت ملی» و نیز «ارتباط با اسرائیل» متهم شده‌اند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: