Georgefloyd, وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران, کشور آمریکا

Georgefloyd, وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران

وزارت خارجه: سرکوب آمریکایی‎های ستمدیده و محدویت رسانه‌ها به‌سرعت متوقف شود- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

وزارت خارجه کشورمان در حساب توئیتری خود آورده است: صدای معترضان باید شنیده شود. بدین منظور، سرکوب آمریکایی‌های رنج‌ دیده و محدودیت رسانه ها باید سریعا متوقف شود.

29/05/2020 10:37:00 ب.ظ

ایران: صدای معترضان در آمریکا باید شنیده شود وزارت امور خارجه ایران: جمهوری اسلامی ایران از قتل تاسف بار سیاه‌ پوستان ابراز تاسف کرده، تبعیض نژادی مرگ‌آور در آمریکا را تقبیح می کند و از مقامات آمریکایی می خواهد که عدالت را اجرا کنند GeorgeFloyd

وزارت خارجه کشورمان در حساب توئیتری خود آورده است: صدای معترضان باید شنیده شود. بدین منظور، سرکوب آمریکایی‌های رنج‌ دیده و محدودیت رسانه ها باید سریعا متوقف شود.

، وزارت امور خارجه کشورمان در حساب توئیتری خود درباره اعتراضات کنونی در آمریکا علیه نژادپرستی پلیس این کشور نوشت: صدای معترضان در آمریکا باید شنیده و سرکوب آمریکایی‌های رنج‌ دیده و محدودیت رسانه ها باید سریعا متوقف شود.در این توئیت آمده است: جمهوری اسلامی ایران از قتل تاسف بار سیاه‌ پوستان ابراز تاسف کرده، تبعیض نژادی مرگ‌آور در آمریکا را تقبیح می کند و از مقامات آمریکایی می خواهد که عدالت را در خصوص اینگونه قتل ها اجرا کنند.

ایران: جسد قاضی منصوری پس از محدودیت‌های کرونایی به ایران منتقل می‌شود آتش سوزی در پالایشگاه نفت شهر لونگیان چین طوفان توییتری؛ رژیم ایران با کرونا، زندانیان سیاسی را شکنجه می‌کند ادامه مطلب: خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

بالاخره وزارت امور خارجه از خواب بیدارشد. لطفا برن رئیسشان ظریف اسهال طلب رو هم از خواب بیدارکنند مگه اعتراض صدا داره؟؟؟؟؟ به نظر من اگر خیلی دلتان برای آمریکا می سوزد، یک بسته پیشنهادی شامل راهکار های اثبات شده حکومت اسلامی را برایشان بفرستید و بگوئید نیاز به بسیج آتش به اختیار دارند و موتورسیکلت و یک مشت حیدر حیدر گو که همه چیز و همه کس را در سر راهشان نابود کنند.

ali_sa1233 مایک پومپئو وزیر امور خارجه ایالات متحده امریکا در پاسخ به وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت”کسی که بما نریده بود کلاغ کون دریده بود” پس چرا معترضان ايراني زنداني و با كشتة ميشوند ؟؟ 😂😂👍👍 صدای معترضان در همه جا باید شنیده شود ... قابل توجه وزارت امور خارجه و شما انشاء الله در مورد معترضان ایرانی هم همینگونه باشد

تاکید مقامات وزارت خارجه آمریکا بر مصون نگاه داشتن جهان از برنامه هسته‌ای رژیم ایران🔺تاکید مقامات وزارت خارجه آمریکا بر مصون نگاه داشتن جهان از برنامه هسته‌ای رژیم_ایران در پی اعلام پایان معافیت‌های هسته‌ای برجام از سوی مایک پمپئو، برایان هوک و کریستوفر اشلی فورد بر عزم آمریکا در مصون نگاه داشتن جهان از برنامه هسته‌ای ایران تاکید کردند درمورد انتقاد هوک از شبکتون چرا واکنشی نشون نمیدید؟ تنها دستاورد برجام شناساندن چهره واقعی ریاکار و دشمن آمریکا به نسل جوان ایران بود. امروز تمام مردم ایران دشمن اصلی خود را شناخته و یکصدا فریاد میزنند مرگ بر آمریکا بعد از برجام و ترور سردار_سلیمانی دیگر هیچ مذاکره ای با آمریکاییها نخواهد بود. چقدر احمقن که فکر میکنن ایران دنبال سلاح هسته ایه !!!

پاسخ قاطع سخنگوی وزارت خارجه به 'هوک'پاسخ قاطع سخنگوی وزارت خارجه به 'هوک': این شمایید که باید دست به انتخاب بزنید: یا شکست را بپذیرید و راه احترام به ملت ایران را در پیش گیرید یا همچنان به تحقیر، منفور بودن و انزوای بیشتر خود ادامه دهید.' اگه یه وقت کسی سوال کرد که قاطعیت رو از کی آموختی دیگه موقع جواب دادن نباید یه لحظه هم فکر کنید. SecPompeo ایران iranians IranRegimeChange مرده گوزید

برنامه‌ریزی‌های لازم برای انجام فعالیت‌های آموزشی سال آینده در کنار کرونا انجام شودرئیس جمهور به وزیر آموزش و پرورش دستور داد با همکاری وزارت بهداشت پروتکل های بهداشتی در مراکز آموزشی برای برگزاری امتحانات حضوری در برخی مقاطع تحصلی به گونه ای رعایت شود که دانش‌آموزان و والدین آنها دغدغه و نگرانی نداشته باشند و در این خصوص انعطاف های لازم برای نگرانی آنان رعایت شود.

روحانی: حل مشکل آب غیزانیه به صورت مستمر از سوی وزیر پیگیری شودرئیس جمهوربا اشاره به دستورات قبلی که از لحظه بروز مشکل آب برای مردم منطقه غیزانیه اهواز وزیر نیرو و استاندار خوزستان داده شده بود بار دیگر به وزیر نیرو دستور داد حل کامل و سریع مشکل آب منطقه غیزانیه اهواز را شخصا به صورت مستمر پیگیری کند تا نهایتا تا انتهای خرداد ماه به حل قطعی مشکل منجرشود و برنامه ریزی ها به گونه ای باشد که در آینده شاهد بروز چنین مشکلاتی در زمینه تامین آب آشامیدنی در هیچ نقطه ای از کشور بویژه خوزستان نباشیم .

ربیعی: اتفاقات سریع در جامعه ایران موجب خواهد شد رومینا فراموش شود

معاون رئیس جمهور ترکیه: در ساختار سازمان جهانی بهداشت باید بازنگری شودمعاون رئیس جمهور ترکیه: در ساختار سازمان‌جهانی‌بهداشت باید بازنگری شود