وزارت خارجه ایالات متحده با انتشار یک گزاره‌برگ به بررسی پیشینه اقدامات تحریک‌آمیز دریایی رژیم ایران پرداخت

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺وزارت خارجه ایالات متحده با انتشار یک گزاره‌برگ به بررسی پیشینه اقدامات تحریک‌آمیز دریایی رژیم_ایران پرداخت ⚡️در گزاره‌برگ وزارت خارجه تصریح شده است: ایران باید مانند همه کشورهای عادی دیگر و نه مانند کشوری که پشتیبان دزدی دریایی و تروریسم است، رفتار کند

الات متحده بر پاسداری از امنیت کشتیرانی در جهان و تحمل نکردن سیاست خارجی مبتنی بر خشونت و تهدید ایران، تاکید کرد.

در این گزاره‌برگ با اشاره به کارنامه ایران در استفاده از نیروهای دریایی‌اش برای هراساندن کشتیرانی جهانی، بر تازگی نداشتن و مسبوق به سابقه بودن این رفتار رژیم ایران تاکید شده است. این گزاره‌برگ همچنین موارد متعددی از اقدامات ایذایی و ایجاد مزاحمت توسط نیروهای رژیم ایران، به ویژه نیروی دریایی سپاه پاسداران، برای کشتیرانی بین‌المللی، را برشمرده و تصریح کرده است که این اقدامات در تمام این سال‌ها، حتی زمانی که مذاکرات بر سر توافق هسته‌ای ایران، موسوم به برجام، در جریان بود نیز ادامه داشته است.

در ادامه گزاره‌برگ وزارت خارجه آمده است که پرزیدنت ترامپ به محض آغاز به کار خود به عنوان رئیس‌جمهوری آمریکا «با توجه به ناکامی توافق هسته‌ای ایران در رسیدگی به تهدیدات فزاینده رژیم [جمهوری اسلامی] علیه صلح و امنیت بین‌المللی، بازبینی جامع سیاست ایالات متحده در قبال ایران را آغاز کرد.» مین‌گذاری و منفجر کردن دو کشتی سعودی، یک کشتی اماراتی، ‌و یک کشتی نروژی توسط عوامل سپاه، در زمانی که این کشتی‌ها در بندر فلوجه و در آب‌های امارات پهلو گرفته بودند؛

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

گفتن اینکه ایران یعنی رژیم اخوندی کثیف باید مثل کشورهای عادی رفتار کند واقعا مسخره ترین حرف است و فقط نشانه احمقیت امور خارجه امریکا را نشان میدهد این ذهنیت غلط و توقع خیالی فقط به بقای رژیم تروریستی اخوندی کمک میکنند

خب گشوری که دزدی و ترور میکنه کار خود رژیم آمریکاست .که سردار سلیمانی را ترور کرد . و ماسک ها رو از فرانسویها دزدید . البته این دو اقدام نمونه بود .

میشه بفرمایید دزدی ماسک و ترور سردار سلیمانی که رژیم آمریکا انجام داده کار یک کشور عادی بوده؟

واکنش فرمانده کل سپاه لفاظی های اخیر مقامات آمریکایی به یگان های دریایی دستور داده ایم اگر شناور یا واحد جنگی از نیروهای تروریست آمریکا بخواهد امنیت کشتی های غیرجنگی یا شناورهای رزمی ما را تهدید کند، آن شناور یا واحد را هدف قرار دهند.

دزد دریایی بودید وقتی دزدی تو عالم مد نبود

دولت امریکا بهتر است این 'گزاره برگ'را بگذارد روی کوزه و آب آن را بنوشد! 'دزدی دریایی' و 'تروریزم'نیز سنت امریکا و خصوصا دولت فعلی امریکاست نه ایران. امریکا نیز کشوری 'عادی'است و بهتر است کبر و غرور بیجای خود را کنار گذاشته و به استقلال و حاکمیت دیگر کشورها احترام گذارد.

شما روی هرچی ادم دزد و شارلاتنه سفید کردید.

ای وای نمیدونستم چند وقت پیش ایران ماسک ها رو از روی دریا دزدید برد آلمان هم بهش گفت دزد دریایی مدرن

اسکلها کرونایی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیانیه وزارت خارجه درباره برگزاری جلسه سه جانبه وزرای خارجه ضامن روند آستانهوزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران درباره برگزاری جلسه سه جانبه وزرای خارجه ضامن روند آستانه که امروز سوم اردیبهشت ماه برگزار شد بیانیه ای صادر کرد.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا: رژیم ایران باید در مورد پرتاب موشک ماهواره‌‌بر پاسخگو نگه داشته شودمایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا، در واکنش به پرتاب یک موشک ماهواره‌‌بر توسط رژیم ایران، خواستار پاسخگو نگه داشتن جمهوری اسلامی به خاطر این اقدام شد. وزیر خارجه آمریکا روز چهارشنبه سوم ا آمریکایی ها متاسفانه کماکان با ادبیات قرن نوزدهمی استعمارگران صحبت می کنند. آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند. امام خمینی ره منتظر موشکهای قاره پیما باشید تروریستهای امریکایی .کسی توان دشمنی با ایران را نداره .با ایران طرفید تا نابودی امریکا و اسراییل از پای نخواهیم ایستاد .
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رژیم صهیونستی پرتاب ماهواره نور به مدار را محکوم کردوزارت خارجه رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه در اظهاراتی فرافکنانه پرتاب ماهواره نظامی نور به فضا را محکوم کرد و در بیانیه‌ای اعلام کرد: اقدام امروز ایران در پرتاب ماهواره یه فضا تنها نمای خارجی توسعه‌ی مداوم تکنولوژی موشک‌های پیشرفته ایران است محکوم خلافکاران عالمندکه مستمردنبال ظلم وکشتاریکدیگرندکه ازموارداشکاران امریکاواسرائیل است وکشورهای متحدانهاست که دراین راه به یکدگرکمک میکنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفیر سوئیس: شرکت‌های سوئیسی فعال در ایران، متمایل به همکاری با هلال احمر ایران هستندسفیر سوئیس: شرکت های سوئیسی فعال در ایران که در بخش مالی و ارسال تجهیزات پزشکی فعالیت دارند، متمایل به همکاری با هلال احمر ایران هستند؛ بنابر این لیست تقاضاها و اقلام مورد نیاز خود را اعلام کنید تا برای تأمین، به این شرکت ها انتقال دهیم دزدی‌های حلال احمر ج ا. دوباره شروع شد ! جمع_کنید_کاسه_کوزه_تون سفیر سویس اشتباه میکند ما صدقه نمی خواهیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات مسلحانه مخالفان قرنطینه در ایالات متحده آمریکااز هفته گذشته و با وخامت بیشتر اوضاع اقتصادی در ایالات متحده آمریکا، مخالفان قرنطینه تقریبا هر روز با برگزاری تظاهرات، خواستار بازگشایی کسب و کارها می‌شوند. از آلمان چه خبر؟ گویا اونها هم ریختن بیرون. چرا اینقدر نگران آمریکایی یورونیوز!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دلایل مردم برای خروج از خانه در دوران شیوع کرونادلایل مردم برای خروج از خانه در دوران شیوع کرونا نظرسنجی ایسپا: *«خرید مایحتاج روزمره»: ۵۷.۸ درصد *«فعالیت‌های شغلی»: ۲۱ درصد *«داروخانه،درمانگاه یا بیمارستان»: ۱۵.۷ درصد *«انجام امور بانکی»: ۸.۵ درصد *«هواخوری و گردش»: ۶.۵ درصد *«آرایشگاه»: ۱.۳ درصد باید به سمت فروش اینترنتی هدایت بشوید. این مزیت کنترل قیمت و کیفیت رادارد و رقابت در ان ایحاد میکند .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »