وزارت خارجه: اظهارات اخیر رستم قاسمی درباره یمن خلاف واقعیت و سیاست‌های ایران است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روابط عمومی وزارت خارجه ایران امروز جمعه به اظهارات اخیر رستم قاسمی «وزیر اسبق نفت و کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری» در ارتباط با کمک نظامی و حضور مستشاران نظامی ایران در یمن واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، روابط عمومی وزارت امور خارجه با انتشار اطلاعیه‌ای در مورد اظهارات اخیر رستم قاسمی در ارتباط با کمک نظامی و حضور مستشاران نظامی ایران در یمن در گفتگو با روسیا الیوم در تاریخ ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ اعلام کرد: اظهارات منتشر شده در این مصاحبه برخلاف واقعیت و سیاست های جمهوری اسلامی ایران در یمن است.

روابط عمومی وزارت امور خارجه با یاد آوری مراجع رسمی در جمهوری اسلامی ایران برای اعلام مواضع کشور تاکید کرد: حمایت جمهوری اسلامی ایران از یمن یک حمایت سیاسی است و کشورمان از روند مسالمت آمیز بحران یمن و تلاش های سازمان ملل برای حل سیاسی این جنگ خانمانسوز حمایت می کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

همین که همتون از گروهی حمایت میکنین که تو اساسنامش به صراحت لعن بر یهود ذکر شده،لکه عار و ننگی بر پیشانی همه شماهاست. آخه تو دنیای امروز کی قبول میکنه قومی رو فقط به خاطر کیش و آیینش لعن کنن؟!

کار درست را جمهوری اسلامی می کند و رستم قاسمی هم درست گفته. نمی دانم چرا وزارت خارجه خودش را زرد کرده و به اون راه زده.

همه دنیا میدونند که جمهوری_فاسد_اسلامی به این تروریستهای یمنی هم اسلحه، موشک و پهپاد میده . چرا تکذیب میکنید؟ تو اسلام هم دروغ گفتن حرامه! نه_به_جمهوري_اسلامي

خو راست میگه چطور یکساله موشک دار و پهباد دار شدن حتی معتقدم پهباد ها رو هم خودتون هدایت میکنین

به نظرم آقای قاسمی درست می گویند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش وزارت خارجه ایران به اظهارات رستم قاسمی درباره فرستادن مستشارین نظامی به یمنواکنش وزارت خارجه ایران به اظهارات رستم قاسمی درباره فرستادن مستشارین نظامی به یمن وزارت امور خارجه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزارت خارجه ایران اظهارات معاون اقتصادی نیروی قدس سپاه پیرامون یمن را تکذیب کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: شاهد پیشرفت هایی در مذاکرات غیرمستقیم با ایران بوده ایمند پرایس: شاهد پیشرفت‌هایی درمذاکرات غیرمستقیم با ایران بوده‌ایم مسائل ساده وبدون پیچیدگی نیستند راهی بسیار طولاتی‌تر از آنچه به نظر می‌آید،پیش رو داریم دستکم بسیاری از این چالش‌ها هنوز از بین نرفته آماده‌ایم که تحریم‌های ناسازگار با برجام را لغو کنیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کمک نظامی ایران به حوثی‌ها؛ تائید نظامیان، تکذیب وزارت خارجه | DW | 23.04.2021وزارت خارجه ایران با صدور اطلاعیه‌ای اظهارات رستم قاسمی درباره کمک نظامی و حضور مستشاران در یمن را تکذیب و آن را خلاف واقعیت و سیاست‌های ایران دانست. قاسمی تائید کرده است ایران 'کمک‌های مشورتی و نظامی به یمنی‌ها' می‌کند. ایشون چیز جدیدی نگفتن با توجه به سخنان ظریف و نقش کمرنگ وزارت امور خارجه در سیاست های منطقه ای ، حرف ایشان به واقعیت بیشتر نزدیک است
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ویدیو؛ اظهارات شاهزاده محمد بن سلمان درباره مشکل روابط با ایرانشاهزاده محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی، درباره روابط با ایران و چالش‌های آن، در گفتگوی تلویزیونی خود در اولین ساعت بامداد چهارشنبه 28 آوریل 2021، که هم‌زمان الان دیگه هر کس اسم ایران را میاورد باید مشخص کند منظور از ایران چیست ، چون در یک طرف ایران و مردم ایران هستند و در طرف دیگر کلیت نظام اشغالگر و وحشی و حکومت اخوندی است که نه ایران و نه مردم ایران را نمایندگی میکنند، هر کس بخواهد با اشغالگران و قاتلان مردم ایران مماشات کنند بداند چه شاهی!! شاه و شاهنشاهی ایرانی ست. خلیفه و خلیفه گری یا سلطان و سلطانزاده صحیح است برای عربها و عرب زادگان، که هیچ ایرادی هم ندارد و خوب هم هست. عربستان و عربها بهتر است در آینده پادشاهی ایران گزینه همسایه و برادری دائمی را بپذیرند و فکر دیگر یعنی پایان خاورمیانه!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »