وزارت دفاع از بمب‌های یاسین، بالابان و قائم رونمایی کرد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

15/05/1398 09:46:00 ق.ظ

«وزارت دفاع از بمب‌های یاسین، بالابان و قائم رونمایی کرد» بمب های پیشرفته هوشمند هدایت شونده یاسین، بالابان وبمب های هوشمند اپتیکی نسل جدید نقطه زن خانواده' قائم'ساخته متخصصان سازمان‌های صنایع دفاع و صنایع الکترونیک ایران با حضور وزیر_دفاع رونمایی شد

بمب های پیشرفته هوشمند هدایت شونده یاسین، بالابان وبمب های هوشمند اپتیکی نسل جدید نقطه زن خانواده' قائم'ساخته متخصصان سازمان های صنایع دفاع و صنایع الکترونیک ایران در وزارت دفاع با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع رونمائی شد. در آستانه 31 مرداد روز صنعت دفاعی، بمب های پیشرفته هوشمند هدایت شونده یاسین، بالابان و بمب های هوشمند اپتیکی نسل جدید نقطه زن خانواده" قائم" ساخته متخصصان سازمان های صنایع دفاع و صنایع الکترونیک ایران در وزارت دفاع با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر...

در آستانه 31 مرداد روز صنعت دفاعی، بمب های پیشرفته هوشمند هدایت شونده یاسین، بالابان و بمب های هوشمند اپتیکی نسل جدید نقطه زن خانواده" قائم" ساخته متخصصان سازمان های صنایع دفاع و صنایع الکترونیک ایران در وزارت دفاع با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع رونمائی شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مراسم رونمائی از بمب های پیشرفته هوشمند با تقدیر از تلاش و همت جهادی دانشمندان متعهد صنعت دفاعی در اعتلای بنیه دفاعی و توسعه قدرت بازدارنگی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: امروز حفظ و افزایش قدرت دفاعی به عنوان یکی از مؤلفه های اقتدار آفرین در نظام بین الملل بسیار حائز اهمیت است و از این حیث در راستای تعهد و رسالت خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی لحظه ای از این مهم غفلت نورزیده و در مجموعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تلاش شبانه روزی متخصصان و دانشمندان مومن، انقلابی و مجاهد خود راهبرد بازدارندگی دفاعی فعال را سرلوحه اقدامات خود قرار دادیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

آیا خانواده های آمریکایی آن طور که آیت الله خامنه ای می گوید پربچه هستند؟متوسط تعداد فرزندان خانواده های آمریکایی در سال های اخیر به کمتر از دو کودک در هر خانواده کاهش یافته است. با این حال، بعضی از اقلیت های دینی استثنا هستند. این رقم برای یهودی های به شدت سنتگرا (حریدی) ۴ کودک در هر خانواده است و خانواده های مورمون هم به طور متوسط کمتر از چهار فرزند دارند. اگر رهبر انقلاب چیزی بگوید آن چیز حتما درست است پس بدون فکر به افزایش جمعیت بپردازید اگر خانواده چیزی گفتند بگید رهبر گفته ایشانکصه شعر زیاد میگه. بخیال شین. خانواده آمریکایی اگر پربچه هم باشه ٫دارن شکمشون رو سیر کنن و از امکانات برابر برای رشدشون بهرمند بش . آیا خانواده های ایرانی هم این امکانات و درآمد رو دارند . bbcshoma پربچه خانواده_ایرانی خانواده_آمریکایی

مجازات ۲۰ سال حبس برای مردی که به مخالفان ترامپ بسته های انفجاری فرستادیک مرد طرفدار دونالد ترامپ که به اتهام ارسال بسته‌های انفجاری به رقبا و منتقدان رئیس جمهوری آمریکا بازداشت و محاکمه شده بود به ۲۰ سال زندان محکوم شده است.

دونالد ترامپ دستور توقیف دارایی های ونزوئلا در آمریکا را صادر کرددونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، دستور توقیف دارایی های ونزوئلا در ایالات متحده را صادر کرده است. بنا بر این دستور اجرایی دونالد ترامپ، همه املاک و 'منافع' دولت ونزوئلا در ایالات متحده مسدود می شود. این ابزار تحریم لعنتی یک روز از کار میفته ، دیر نیست عمو ترامپ میشه کلمبیا رو هم تحریم کنی؟ کی‌روش رو از ما گرفت امیدواریم دولت ترامپ مدافع حقوق ملتها دربرابر حکومتهای غیر عاقل بیسواد, دور بعد هم رای اورد تا ملتهاراازحکومتهای بی تدبیر عقب افتاده از قرن 21 که فقط نفت ملتهارا حیف و میل می کنند و مملکتداری بلد نیستند و ملتهاراازنظر تکنولوژی و اقتصاد عقب افتاده نگه می دارند یک پاکسازی بکند.

افق های وزنه برداری زنان ایرانتهران- ایرنا- بررسی روند رکوردهای دختران ملی پوش وزنه برداری و مقایسه آن با رقیبان آسیایی و جهانی نشان می دهد که نمایندگان کشورمان برای کسب مدال و موفقیت نیازمند کسب تجربه بیشتری هستند.

رونمایی از بمب‌های هواپایه هدایت‌شونده نقطه‌زن یاسین، بالابان و سری قائمدر آستانه 31 مرداد روز صنعت دفاعی، بمب‌های پیشرفته هوشمند هدایت شونده یاسین، بالابان و بمب‌های هوشمند اپتیکی نسل جدید نقطه زن خانواده ' قائم'ساخته متخصصان سازمان های صنایع دفاع و صنایع الکترونیک ایران در وزارت دفاع با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع رونمایی شد. من بمب و موشک نمیخواهم . من زندگی ، ثبات، آرامش و رفاه و سلامت برای جامعه خودم میخواهم. گرانی ها چی ؟؟ مردم را هم با موشک میزنید ؟؟ منتظر اعتراضات و تظاهرات باشید .... بزودی تینا که بیشتر شبیه اسباب بازی های هستند که تو مترو میفروشن.

حجت‌الاسلام ذوالنور: دشمنان از قدرت نظامی و نرم ایران می‌ترسند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه انسجام و نفوذ معنوی شیعه و انقلاب در میان ملت‌های منطقه، قدرت نرم کشور است، گفت: دشمنان هم از قدرت نظامی و هم از قدرت نرم ایران می‌ترسند. تیزر تبلیغاتی پیش از موعده؟