وزارت خارجه آمریکا: 'بایدن نیروی قدس سپاه را سازمان تروریستی می‌داند' - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جالینا پورتر، از سخنگویان وزارت امور خارجه آمریکا درباره سخنان ژنرال میلی که گفته بود با خروج نیروی قدس سپاه از فهرست سازمان‌های تروریستی آمریکا مخالف است، گفت: ''رییس‌جمهوری درباره تروریست بودن نیروی قدس سپاه پاسداران با رییس ستاد مشترک هم نظر است.''

از ۱۰۷ تحریم اعمال شده علیه ایران به وسیله دولت بایدن، ۸۶ مورد به اعضای سپاه یا وابستگان این نهاد مربوط بوده است.دونالد ترامپ، رییس جمهوری پیشین ایالات متحده در پانزدهم آوریل ۲۰۱۹ نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به فهرست سازمان‌های تروریستی خارجی این کشور اضافه کرد.خروج سپاه پاسداران از این فهرست از موانع مهمی است که مانع از موفقیت مذاکرات احیای برجام شده است.

متحدان منطقه ای آمریکا، جمهوری‌خواهان و بعضی از دموکرات‌های کنگره با خروج نام سپاه پاسداران از فهرست سازمان های تروریستی مخالفند. راب ملی، فرستاده ویژه ایالات متحده در امور ایران به تازگی تاکید کرده بود که حتی اگر نام سپاه از فهرست سازمان‌های تروریستی حذف شود، این نهاد تحت تحریم‌های آمریکا باقی خواهد ماند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نابودی دو رَکن نَظام یعنی اَصل ولایت وَقیح و سازمان عَقیدتی سپاه پاسداران اَنقلاب اَسقاطی حَتمی 💩🇮🇷

ترجمه: لوطی یانکی به جنگ زرگری با عنترش ادامه خواهد داد!

فقط نیروی قدس خا؟ م ج های دیگه چی؟

خاله خاله بازی

بدون حذف و کنار گذاشتن بساط فاشیسم شئونیزم فارسی ایرانشهری شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران نباید اجازه داد حتی یک قطره نفت ایران به فروش برود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاکید آمریکا بر عدم حذف نیروی قدس سپاه از فهرست سازمان‌های تروریستیایالات متحده در حالی که همچنان به دنبال دستیابی به توافق با ایران بر سر احیای برجام است، روز جمعه تاکید کرد که نیروی قدس سپاه پاسداران در فهرست سازمان‌های تروریستی باقی خواهد ماند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ارشدترین ژنرال آمریکایی با حذف نیروی قدس سپاه از «فهرست تروریستی» مخالفت کردژنرال مارک الکساندر میلی به اعضای کمیته نیروهای مسلح سنای آمریکا گفت که اعتقاد دارد نیروی قدس سپاه پاسداران یک سازمان تروریستی است و از حذف این نیرو از سیاهه ترور حمایت نمی‌کند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا: از حذف سپاه قدس از فهرست سازمان‌های تروریستی خارجی حمایت نمی‌کنمژنرال مارک میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا روز پنج‌شنبه ۷ آوریل در کمیته نیروهای مسلح سنای این کشور گفت: «من معتقدم که نیروی قدس سپاه پاسداران، یک سازمان تروریستی است و از حذف آن از فهرست سازمان‌های تروریستی خارجی حمایت نمی‌کنم.» تا جایی که اطلاع دارم اینها می گفتند کل سپاه تروریستی هست حالا سپاه قدس ... بعد‌از جنگ امریکا در ویتنام نیروهای قدس سپاه پاسداران ایران تنها نیروی هستند که پوز امریکا را به خاک مالیدن و هر نیروی در مقابل امریکا ایستادگی کنه تروریستم به حساب میشه اینا رو وقتی جلو آینه نشستی بلغور کن... نه واسه دیگران فقط ۸
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزارت خارجه آمریکا: جو بایدن نیروی قدس را یک گروه تروریستی می‌داندوزارت خارجه آمریکا: جو بایدن نیروی قدس را یک گروه تروریستی می‌داند وزارت خارجه آمریکا می‌گوید که به باور رئیس جمهوری ایالات متحده نیروی قدس سپاه یک گروه تروریستی است. ⬇️ بیشتر بخوانید: خوب حالا با این تروریستها چه میکنند. دوباره بهشون پول میدن؟ غلط کرده این دائم الخمر بایدن بَداند برجام ننگین رُخ دَهد آمریکا را رُسوا و عَواقب آن را خواهد دید اُرگان عَقیدتی سپاه پاسداران تروریست در امور نَظامی یاغی و در اُمور اَقتصادی فَساد میباشد دولت های غربی باید پاسخگو چرا میلیاردها دلار پول سیاه وارد و خارج ایران شُده و هزینه تاسیسات اتمی موشکی تروریست شده
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جعل هویت ماموران فدرال آمریکا؛ ارتباط احتمالی طاهرزاده و حیدرعلی با سپاه پاسداران بررسی می‌شودجعل هویت ماموران فدرال آمریکا؛ ارتباط احتمالی طاهرزاده و حیدرعلی با سپاه_پاسداران بررسی می‌شود طاهرزاده و حیدرعلی به یک مورد جعل هویت دروغین افسر فدرال متهم شده‌اند. ⬇️ بیشتر بخوانید: خود جمهوری اسلامی بارها گفته در کشورهای غرب مزدور دارند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ژنرال ارشد آمریکایی با حذف نیروی قدس سپاه از لیست ترور مخالفت کرد | DW | 07.04.2022رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا با حذف نیروهای قدس سپاه پاسداران از فهرست گروه های تروریستی آمریکا مخالفت کرد. حذف نام سپاه پاسداران از فهرست تروریسم آمریکا یکی از شروط تهران برای بازگشت به توافق هسته‌ای برجام بوده است. ایران چقدر این آمریکائیها را ذلیل کرده دارند التماس میکنند، از کروز گرفته تا دربان کاخ سفید غیر مستقیم میگویند چیز خوردیم . با حذف نيروي 'قدس' سپاه و نه حذف خود 'سپاه' ، يعني چراغ سبز به حذف نام سپاه از ليست و احتمالا تن دادن به خواست ايران 😉 مارک میلی تاریخ مصرف آمریکا گذشته به خلیج خوکها برگردید عموی یا افقی
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »