وزارت دادگستری آمریکا ۵ شهروند این کشور را به نقض تحریم‌های ایران متهم کرد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت دادگستری آمریکا ۵ شهروند این کشور را به نقض تحریم‌های ایران متهم کرد وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد که این پنج نفر را به مخفی‌کاری و نقض یک قانون بین‌المللی تجارت از طریق ترتیب دادن خرید نفت ایران و فروش آن به پالایشگاهی در چین، متهم کرده است.

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، وزارت دادگستری آمریکا روز سه شنبه اعلام کرد که این پنج نفر را به مخفی‌کاری و نقض یک قانون بین‌المللی تجارت از طریق ترتیب دادن خرید نفت ایران و فروش آن به پالایشگاهی در چین، متهم کرده است.

این پنج تن متهم شده‌اند که از ژوئیه سال ۲۰۱۹ تا فوریه ۲۰۲۰ به طور مخفیانه هماهنگی‌هایی را به منظور خرید نفت ایران و ارسال آن به یک پالایشگاه نامعلوم چینی انجام می‌داده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزارت دادگستری آمریکا با عفو مشروط مشاور پیشین پرزیدنت ترامپ مخالفت نخواهد کردوزارت دادگستری آمریکا با عفو مشروط مشاور پیشین پرزیدنت ترامپ مخالفت نخواهد کرد در تازه ترین اعلام جرم هنوز درخواست تا شش ماه حبس شده است، اما بر خلاف قبل، دادستان ها به طور مشخص گفته اند عفو مشروط مجازاتی منطقی خواهد بود که با آن مخالفت نخواهند کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

«ابراز تمایل آمریکا برای تمدید معافیت خرید گاز و برق ایران توسط عراق»خبرگزاری آسوشیتد پرس به نقل از مقام‌های دولت عراق از ابراز تمایل آمریکا برای تمدید معافیت عراق از تحریم خرید گاز و برق ایران خبر داد جزئیات بیشتر🔽 احتمالا به خاطر تمایل به موندن بیشتر در عراق و منطقه به امریکا چه ارتباط دارد یک مملکت مستقل است می تواند با هرکشور روابط تجاری داشته باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا خواستار «آزادی فوری» محمد نوری‌زاد فعال مدنی زندانی در ایران شد🔺وزارت خارجه آمریکا خواستار «آزادی فوری» محمد نوری زاد فعال مدنی زندانی در ایران شد ⚡️در پی انتشار خبرهایی از وضعیت سلامت محمد_نوری‌زاد فعال مدنی زندانی در ایران، وزارت خارجه آمریکا در پیامی خواستار آزادی فوری این فعال مدنی شده است. جانم ول کنید نوری زاده را ۱۴۰۰۰زندانی بی نام و نشان ابان ماه وهزاران زندانی سیاسی داریم شما هم مشکل دارید با پخش خبر ها تون اصلا مردمی نیستید یک هفته است انگار تنها زندانی همین مردک پیرو راه گنجی پونزی است شما ازایت الله بی بی سی هم سبقت گرفتید Mr. Mohammad Nouri Omid, we all have a good relationship with the same day without tyranny or dictatorship رای_بی_رای
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایران: تحریم‌های آمریکا مغایر تصمیم دادگاه لاهه استحسن روحانی، رئیس جمهور ایران تحریم‌های آمریکا علیه کشورش را مغایر قطع‌نامه‌های شورای امنیت سازمان ملل و داداگاه لاهه دانست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمایت آمریکا از مبارزه ترکیه با رژیم اسدسفارت آمریکا در آنکارا شهادت نیروهای ترکیه توسط رژیم بشار اسد در ادلب را تسلیت گفت. - خبرگزاری آناتولی چرا اینقدر کسشر و دروغ میگید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا چهار نظامی چینی را به دزدی اطلاعات آمریکایی‌ها متهم کرد | DW | 10.02.2020چهار عضو 'ارتش آزادی‌بخش خلق چین' متهم هستند که به طور غیرقانونی وارد سیستم کامپیوتری شرکت خدمات مالی آمریکایی 'اکیوفاکس' (Equifax) شده‌اند. گفته می‌شود که آنها اقدام به کلاهبرداری آنلاین و جاسوسی اقتصادی کرده‌اند. چین هراسی؟!!! Equifax خودش بزرگترین جاسوس دنیاست، تمام اطلاعات مالی، ادرس، مشخصات، محل کار ، خریدهای و ... همه مردم را جمع آوری میکنند و‌به‌هر‌کی‌ می‌خواهند می‌فروشند. ایکوفَکس درست نیست؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »