وزارت بهداشت ایران ارسال نامه درباره موارد ابتلا و مرگ در اثر کرونا را تکذیب کرد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت بهداشت ایران با تاکید بر اینکه 'هیچ مورد ابتلا به ویروس کرونا' در ایران مشاهده نشده، نامه منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی از طرف معاونت درمان این وزارتخانه به رئیس جمهور ایران درباره موارد ابتلا به ویروس کرونا را 'جعلی' خواند.

Image captionوزارت بهداشت ایران با تاکید بر اینکه"هیچ مورد ابتلا به ویروس کرونا" در ایران مشاهده نشده، نامه منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی از طرف معاونت درمان این وزارتخانه درباره ورود کرونا به ایران را"جعلی" خواند.

آقای جانبابایی روز یکشنبه ۲۷ بهمن به خبرگزاری ایرنا گفت:"اخیرا نامه‌ای با امضای بنده خطاب به رئیس جمهوری در فضای مجازی منتشر شده که به دروغ مدعی مشاهده مواردی از ویروس کرونا در کشور شده، این نامه جعلی است و از طریق مراجع قانونی ناشران این نامه را طی پیگیری می شوند." در نامه‌ای که تصویرش درشبکه‌های اجتماعی منتشر شده به رئیس جمهوری ایران گزارش شده که در ایران" ۳۵ نفر مبتلا به ویروس کرونا شناسایی شده و چهار نفر جان خود را از دست داده‌اند."

بر اساس آخرین آمار منتشر شده در چین تاکنون ۶۸ هزار نفر به این ویروس مبتلا شده‌اند و تعداد جان‌باختگان هم ۱۶۶۵ نفر اعلام شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک گردشگر چینی در فرانسه به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان باختیک گردشگر چینی در فرانسه به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان باخت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نامه اعلام کرونا در ایران جعلی استتهران- ایرنا - معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: نامه‌ای که اخیرا در مورد ورود کرونا به ایران در فضای مجازی منتشر شده جعلی است و تاکنون هیچ موردی از این ویروس در کشور مشاهده نشده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

انتشار ابعاد تازه‌ای از نقش نیروی قدس در سرکوب اعتراض‌ها در ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سفیر ایران در باکو: امیدواریم تسهیلات صدور ویزا در مرزهای زمینی دو کشور به‌زودی فراهم شودسفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو با اشاره به توسعه روابط گردشگری میان ایران و جمهوری آذربایجان، گفت: در دو سال گذشته هیچ شکایتی از گردشگران ایرانی در جریان سفرشان به آذربایجان نشنیده‌ام و این نشان‌دهنده جدیت این کشور در جذب گردشگران ایرانی است. بیخود میگه. هیچ کشوری دوست نداره ایرانیان را به عنوان توریست ببینه. ایرانیان برای هر دولتی بعنوان تروریست یا دزد ثروت کشور ایران ) آقازادهها ( دیده میشوند. مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی رای_بی_رای
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ردی از ابتلا به کرونا ویروس در کشور وجود ندارد/ شمار تلفات در چین به ۱۵۰۰ نفر رسیدمعاون بهداشت وزارت بهداشت بر عدم وجود ابتلا به کرونا ویروس در سراسر کشور تاکید کرد. پس مطمئنم كه هست چون كلا مسئولين از افعال معكوس استفاده ميكنند پس اینایی که کاندید مجلس شدند ویروس نیستند؟؟؟ الحمدلله
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

همزمان با روز جهانی عشاق؛ بار دیگر برخورد با عرضه‌کنندگان نماد‌های ولنتاین در ایراندر حالیکه روز ۱۴ فوریه برابر با ۲۵ بهمن ماه روز ولنتاین یا همان روز عشاق نامگذاری شده است و در خیلی از کشورها جشن گرفته می‌شود، اما در ایران، برخی گزارش‌ها از محدودیت برای فروش کالاهای مربوط به ولنتای
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »