وزارت دفاع روسیه از آماده بودن واکسن کرونا خبر داد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

31/04/1399 10:05:00 ق.ظ

واکسن روسی کرونا آماده شد معاون وزیر دفاع روسیه از پایان ارزیابی‌های نهایی و آماده بودن واکسن تولیده شده در این کشور علیه ویروس کرونا خبر داد و یادآور شد که تمامی داوطلبان واکسیناسیون، در برابر این عفونت مصونیت پیدا کرده‌اند

معاون وزیر دفاع روسیه از پایان ارزیابی‌های نهایی و آماده بودن واکسن تولیده شده در این کشور علیه ویروس کرونا خبر داد و یادآور شد که تمامی داوطلبان واکسیناسیون، در برابر این عفونت مصونیت پیدا کرده‌اند. این مقام نظامی در مصاحبه ‌ای با اعلام این مطلب، ادامه داد: «ارزیابی‌های نهایی به روی نتایج آزمایشات بالینی توسط متخصصان و دانشمندان مرکز تحقیقات ملی انجام شده است.

تمامی داوطلبان شرکت کننده در این آزمایش در زمان ترخیص از بیمارستان، بدون استثنا در برابر ویروس کرونا مصونیت پیدا کرده و وضعیت جسمانی همه آنها عادی و خوب است. و اکنون دیگر می توان اعلام کرد که نخستین واکسن میهنی علیه عفونت ویروس کرونا جدید آماده شده است.»

پیش از این، در اواسط ماه جولای دفتر مطبوعاتی وزارت صنعت و تجارت فدراسیون روسیه خبر داده بود که اسناد مربوط به ثبت رسمی واکسن کرونا به وزارت بهداشت ارسال شده است. در خبر دیگری گزارش شده است،"النا اسمالیارچوک"، رئیس مرکز مطالعات بالینی به روی داروها در دانشگاه سیچنوفسکی مسکو نیز اعلام کرده است که تمامی شرکت کنندگان در آزمایش دریافت واکسن تولید شده در این دانشگاه، در برابر ویروس کرونا مصونیت کامل به دست آورده‌اند.

به گفته وی، بر اساس مشاهدات، واکنش سیستم ایمنی بدن طی چند روز خود را نشان می دهد و حداکثر محافظت در برابر این عفونت،بعد از سه هفته حاصل می شود. مدت زمان حفظ ایمنی بدن در مرحله بعدی آزمایشات بالینی مشخص خواهد شد که در صورت موثر بودن واکسن امکان پذیر است. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

سیلاب مهیب در فاروج خراسان‌شمالی/ حضور استاندار در منطقه سیل‌زده/ روایتی از لحظه وقوع سیل + فیلم- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

بریتانیا از دخالت روسیه در حمله سایبری به نتیجه تحقیقات واکسن کرونا «مطمئن» استبریتانیا، آمریکا و کانادا روز پنجشنبه گروهی از هکرهای روس را به حمله سایبری به سازمان‌های بریتانیایی، آمریکایی و کانادایی در راستای تلاش برای سرقت نتیجه تحقیقات درباره واکسن ویروس جدید کرونا متهم کرده بودند.

جو بایدن پس از دریافت گزارش‌های اطلاعاتی، در مورد دخالت روسیه در انتخابات آمریکا هشدار دادصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

استقبال مسلمانان روسیه از تصمیم ترکیه در مورد ایاصوفیه

کاظم جلالی: ایران مایل به خرید تسلیحات جدید از روسیه استسفیر ایران در روسیه: *ایران مایل به خرید تسلیحات جدید از روسیه است *ما درباره آنچه برای افزایش توان دفاعی‌مان نیاز داریم با روسیه رایزنی خواهیم کرد * دولت و ملت روسیه همواره در روزهای سخت کنار ما بوده‌اند *روسیه از این نظر شریک در اولویت ما است

ستایش ستاره‌های هالیوود از پسری شش ساله که برای دفاع از خواهرش جان خود را به خطر انداختصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

ادامه سیر صعودی همه‌گیری کرونا در روسیه