وزارت دادگستری آمریکا واحد ویژه «مبارزه با تروریسم داخلی» تشکیل می‌دهد

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

این تصمیم نشان می‌دهد که نهادهای امنیتی آمریکا به خصوص پس از حمله به ساختمان کنگره به این نتیجه رسیده‌اند که خطر گروه‌های تندرو داخلی کمتر از تهدیدهای گروه‌های تروریستی خارجی نیست.

یک مقام آمریکایی روز سه‌شنبه ۲۱ دی گفت با توجه به افزایش خطر برتری‌طلبان سفیدپوست و گروه‌های ضد حکومتی، وزارت دادگستری تصمیم گرفته است که برای مقابله با تروریسم داخلی یک واحد ویژه تشکیل دهد.

او افزود: «خطر گروه‌هایی که براساس دشمنی نژادی فعالیت می‌کنند و یا به ایدئولوژی‌های ضد حکومتی تعلق دارند افزایش یافته است». وزارت دادگستری آمریکا علیه ۷۲۵ نفر به اتهام شرکت در شورش و حمله به ساختمان کنگره اعلام جرم کرده است. بخشی از این متهمان اعضای گروه‌های راست افراطی و برتری‌طلبان سفیدپوست هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد سازمان ملل از استفاده از کلاه‌های آبی نیروهای حافظ صلح این سازمان توسط سربازان قزاقستاندولت قزاقستان در پاسخ به انتقادات گفت که «به جز کلاه ایمنی که به عنوان بخشی از تجهیزات رسمی نیروهای حافظ صلح محلی در زمان تهدید استفاده می‌شود، هیچ تجهیزات علامت گذاری شده توسط سازمان ملل مورد استفاده سربازان دولتی استفاده نشده است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نسبت به اخباری که از طریق تلگرام می‌گیرید، محتاط باشید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مقصد ۳۳ میلیارد یورویی که به طور شخصی از اتحادیه اروپا خارج شد، کجاست؟جریان خروج شخصی پول از اتحادیه اروپا از سال ۲۰۱۵ روندی صعودی داشته و در مجموع ۳۳ درصد افزایش یافته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هشدار واشنگتن به تهران: حمله به اتباع آمریکایی «تبعات جدی» به همراه داردایران همزمان با دومین سالگرد ترور فرمانده سابق سپاه قدس ایران که در جریان حمله پهپادی آمریکا در نزدیکی فرودگاه بغداد کشته شد اسامی ۵۱ آمریکایی را به فهرست متهمان به دست داشتن در این ترور اضافه کرد. HelpRefugees_Indonesia وقتی واشنگتنِ بایدن حکومتی رو تهدید میکنه خیلی خنده‌داره!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فردی که ترامپ را به قتل تهدید کرده بود بازداشت شدبه موجب اسناد دادگاه، مقامات ذیربط آمریکا، اتهاماتی را علیه مردی از اهالی نیویورک که به قتل دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا تهدید کرده بود، ارائه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دستور نهاد اروپایی به یوروپل: اطلاعات شهروندانی که جرمی مرتکب نشده‌اند حذف شوندنهاد ناظر بر حفاظت داده‌های اتحادیه اروپا به یوروپل دستور داده به جمع‌آوری و نگهداری اطلاعات شخصی شهروندانی که جرمی مرتکب نشده‌اند پایان داده و طی یک سال تمام این اطلاعات را از پایگاه داده‌های خود پاک کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »