ورود تانک‌های روسی به خارکف؛ وزارت دفاع اوكراين: «مقاومت می‌كنيم»

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ورود تانک‌های روسی به خارکف؛ وزارت دفاع اوكراين: «مقاومت می‌كنيم» العربيه_فارسى

شاهدان عینی در کی‌یف پایتخت اوکراین یکشنبه به «رویترز» از شنیده‌شدن صدای انفجار در غرب مرکز این شهر خبر دادند.در همان زمان، الکسی رزنیکوف، وزیر دفاع اوکراین تاکید کرد که جنگ نیروهایش با روس‌ها ادامه دارد.

او افزود: «طی 72 ساعت مقاومت سرسختانه خود ثابت کردیم که هرگز از جنگ و مقاومت متوقف نشدیم و به مبارزه با اشغالگر روس ادامه خواهیم داد».از سوی دیگر ارتش روسیه اعلام کرد که نیروهایش شهر بردیانسک و خرسون پایتخت استان خرسون در جنوب اوکراین را محاصره کرده‌اند.وزارت دفاع روسیه امروز در بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروهای مسلح این کشور 975 هدف از زیرساخت‌های نظامی اوکراین را منهدم کردند.

بیانیه ارتش روسیه همچنین از انهدام 28 جنگنده نظامی اوکراینی خبر داد و تاکید کرد که نیروهای روسی در چند محور در حال پیشروی هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نیروهای متجاوز روسی در کیف؛ قول مجارستان برای کمک به خروج ایرانی‌ها
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه تنگه‌های دریای سیاه را به روی کشتی‌های روسی باز می‌گذاردترکیه تنگه‌های دریای سیاه را به روی کشتی‌های روسی باز می‌گذارد وزیر امور خارجه ترکیه: «بر اساس قوانین بین‌المللی، ترکیه باید عبور روسیه از تنگه‌های بسفر و داردانل به دریای سیاه را تضمین کند. اما ما همچنان مشغول بررسی وضعیت هستیم.»
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاخ کرملین: هیات روسی به منظور مذاکره با طرف اوکراینی وارد شهر گومل بلاروس شده است- خبرگزاری آناتولی زلنسکی: پیشنهاد برگزاری مذاکرات با روسیه در استانبول، باکو، ورشو یا بوداپست به جای بلاروس به دلیل استفاده از خاک این کشور در حمله به اوکراین را دادیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفر هیات روسی به بلاروس برای مذاکره با اوکراینکرملین: یک هیئت روسی وارد بلاروس شده و آماده مذاکره با اوکراینی‌ها است زلنسکی: بلاروس نمی‌تواند محل مذاکره باشد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ارتش اوکراین استفاده از پهپادهای بیرقدار را آغاز کرد / نخستین دسته از قوای روسی وارد شهر خارکیف شدند/ سرنگونی جنگنده اوکراینی توسط پدافند ارتش روسیه +فیلم و تصاویرروز چهارم تحولات اوکراین؛ نشست فوق العاده شورای امنیت/ آماده‌باش ۹۵۰۰ نظامی فرانسه/ ترامپ:پوتین باهوش است، غرب احمق است/ پکن: آمریکا مسئول وضعیت فعلی اوکراین است/ کوبا: آمریکا و ناتو مسئول کشتار و آوارگی صدها هزار اوکراینی است لحظه به لحظه با اوکراین:
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

سفر هیات روسی به بلاروس برای مذاکره با اوکراینکرملین: یک هیئت روسی وارد بلاروس شده و آماده مذاکره با اوکراینی‌ها است زلنسکی: بلاروس نمی‌تواند محل مذاکره باشد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »