ورود رسمی سیف الإسلام قذافی به کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری لیبی

15/09/1400 04:12:00 ب.ظ

ورود رسمی سیف الإسلام قذافی به کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری لیبی العربيه_فارسى

بازگشت مجدد سیف الإسلام فرزند معمر قذافی به صحنه سیاسی لیبی، سؤالاتی درباره اینکه بلاخره او چه ابزار یا رسانه‌ای را برای رساندن پیام‌هایش به طرفداران خود خالد الزیدی، وکیل سیف الإسلام در این باره گفته است که فرزند معمر قذافی به طور مستقیم با حامیانش در ارتباط خواهد بود.

Advertisement هیچ کانالی یا پلتفرمی او را نمایندگی نمی‌کند در حالی که برخی از حساب‌های جدید در سایت‌های ارتباطی با نام سیف الاسلام تبلیغ برای او را آغاز کرده و عکس‌های او را منتشر کرده‌اند، الزیدی عصر یکشنبه در بیانیه‌ای تاکید کرد که هیچ شبکه ماهواره‌ای یا رسانه‌ای سیف الإسلام را نمایندگی نمی‌کند.

وکیل فرزند قذافی گفت: «سیف الإسلام به زودی در یک سخنرانی برنامه و چشم انداز خود را اعلام خواهد کرد». الزیدی اما تصریح کرد که تعیین تاریخ و نحوه حضور توسط شخص سیف الاسلام مشخص خواهد شد. دادگاه شهر «سبها» در جنوب غربی لیبی، پنج‌شنبه 2 دسامبر، طی حکمی با ثبت‌نام مجدد سیف الاسلام قذافی در انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور موافقت کرد. پیشتر«کمیسیون مستقل انتخابات لیبی»، پس از بازنگری در پرونده سیف الاسلام، صلاحیت شرکت او در این انتخابات را تأیید کرد.

موافقت دادگاه «سبها» پس از آن حاصل شده که سیف الإسلام قذافی در اعتراض به عدم تایید صلاحیت و حذف نامش از لیست نامزدهای انتخاباتی درخواست تجدیدنظر کرده بود.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

واکنش بازار به شکست دور هفتم مذاکرات وین؛ دلار در ایران به 30 هزار تومان رسیدهمزمان با پایان بی نتیجه دور هفتم مذاکرات احیای توافق هسته‌ای موسوم به «برجام» در وین نرخ ارزهای خارجی در ایران جهشی چشم‌گیر داشت و هر دلار آمریکا در بازار به این میگن اقتصاد ورشکسته

تجاوز جنسی به بیمار دارای معلولیت؛ پرستار آمریکایی به ۱۰ سال حبس محکوم شدتجاوز جنسی به بیمار دارای معلولیت؛ پرستار آمریکایی به ۱۰ سال حبس محکوم شد جزئیات بیشتر🔽

اسرائیل: به دلیل 'باج‌گیری هسته‌ای' ایران به مذاکرات پایان دهید | DW | 04.12.2021نخست‌وزیر اسرائیل از آمریکا خواست، به گفت‌وگوهای غیرمستقیم هسته‌ای با ایران 'به فوریت' پاپان دهد. او در تماس تلفنی با وزیر خارجه آمریکا گفت، تاکتیک مذاکرات ایران 'قلدری و باج‌گیری هسته‌ای' است. خیلی غلط کرده نخست وزیراسرائیل!خود آمریکابرای تمام دنیانقشه میکشه،ازدخالت درسرنگونی وروی کارآمدن حکومتهابگیرتاحتی دخالتهای کوچک دیگر! درسته مامردم ازحماقتهای حکومت خودمون خسته ایم ونسبت به تمام عمال حکومت بدبین هستیم ولی آنقدرکشورمون رودوست داریم که مقابل کشوردیگه ازش دفاع کنیم! موش تو سوراخ نمیرفت، جارو تو مقعدش کرد ... حالا اسرائیل کجای برجام قرار داره که نظر هم میده!؟ تازه شما هم چاپش میکنید!!! اسرائیل باج چیه؟ رژیم آخوند میگه مرگ تو و اگر همه جهان هستی را به او دهی باز هم او میگه مرگ تو.

بلینکن: هر اقدام چین برای تهاجم به تایوان «به طور بالقوه فاجعه‌بار» خواهد بودبلینکن: هر اقدام چین برای تهاجم به تایوان «به طور بالقوه فاجعه‌بار» خواهد بود وزیر دفاع تایوان گفته است تنش‌ها با چین به بدترین وضعیت طی بیش از ۴۰ سال گذشته رسیده و افزوده است پکن تا سال ۲۰۲۵ قادر خواهد بود یک تهاجم «تمام‌عیار» انجام دهد. بلینکن ؟؟ چین ؟؟ اقدام ؟؟ تایوان ؟؟ حسین اوباما ؟؟ آیت الله بایدن و مقابله با چین ؟؟ آمریکا واقعا توهم دارد فکر میکند هنوز ابرقدرت جهان است که برای چین و روسیه شاخ و شانه میکشد اکراین و تایوان باید از افغانستان درس عبرت بگیرند و بدانند که این نانجیب های یانکی متحد قابل اعتماد نیستند حتی از ایران میترسند برای جنگ با ایران هم منتظر کمک ناتو و ۱۸۰ کشور دیگر هستند فکر بوی جنگ سوم جهانی داره میاد. نظر شما چیه؟

خطیب‌زاده: چیزی به نام توافق گام به گام مطرح نیست | DW | 06.12.2021سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت طرح توافق موقت یا گام به گام اصلا مطرح نیست. به گفته او ایران پیشنهادات دقیقی را در وین مطرح کرده و منتظر پاسخ طرف اروپایی است.

ورود اتباع آفریقای جنوبی به بنادر خوزستان به رغم اعلام ممنوعیت