ورود سامانه بارشی جدید از غرب کشور/بارش برف و باران و وزش باد شدید

10/11/1400 09:39 ق.ظ

ورود سامانه بارشی جدید از غرب کشور رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به جو آرام کشور تا ظهر دوشنبه(۱۱ بهمن‌ماه) از ورود سامانه بارشی جدید از جنوب غرب کشور طی بعد از ظهر همین روز خبر داد.

صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا اظهارکرد: براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی تا ظهر دوشنبه (۱۱ بهمن‌ماه) جوی آرام در کشور خواهیم داشت و از بعدازظهر دوشنبه (۱۱ بهمن‌ماه) سامانه بارشی از جنوب غرب وارد کشور و در استان‌های خوزستان، لرستان، چهارمحال...

وی افزود: این سامانه سه شنبه (۱۲ بهمن‌ماه) در مناطق غرب، جنوب غرب، مرکز، شمال شرق برخی نقاط شرق و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز سبب بارش می‌شود و شدت بارش این سامانه در شمال و شرق خوزستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد ، شمال فارس و نوارغربی اصفهان است.

به گفته ضیاییان چهارشنبه (۱۳ بهمن ماه) در خراسان رضوی و شمال خراسان جنوبی بارش پراکنده دور از انتظار نیست و پنجشنبه ( ۱۴ بهمن‌ماه) در اغلب مناطق کشور جوی آرام حاکم است. وی با اشاره به وزش باد در برخی مناطق کشور اظهارکرد: دوشنبه (۱۱بهمن‌ماه) در جنوب غرب و از سه شنبه تا پنجشنبه (۱۲ تا ۱۴ بهمن‌ماه) در شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید و در مناطق مستعد گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

ورود سامانه بارشی به کشور طی دوشنبهورود سامانه بارشی به کشور طی دوشنبه رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به آسمان صاف کشور طی سه روز آینده از ورود سامانه بارشی طی دوشنبه (۱۱ بهمن‌ماه) خبر داد.

خودروسازان و قطعه‌سازان رفاقت می‌کنند/ زدوبندهای سیاسی بیش از تحریم‌ها به خودروسازی کشور آسیب زدیک کارشناس حوزه خودرو اظهار داشت: ساختار فاسد، رانتی و سیاسی در صنعت خودرو باعث می‌شود خودروساز و قطعه‌ساز رفاقتی کار کنند و سختگیری‌های لازم اتفاق نیافتند و قطعه‌سازی هم به صورت انحصاری در اختیار یک عده خاص باشد. متاسفانه ماموران امر ورود تخصصی نمیکنند.

انصراف مسعود و پولاد کیمیایی از جشنواره فیلم فجر پس از اعلام اسامی داورانبا اعلام اسامی داوران جشنواره فیلم فجر، مسعود کیمیایی، فیلم‌ساز شناخته شده سینمای ایران، از حضور در این رقابت سینمایی دولتی انصراف داد. مسعود کیمیایی, خودش مزدور اطلاعاتی جمهوری اسلامیه...اونوقت خودشو از خودشون کنار کشیده؟!!😂😂😂 بهتر با اون فیلم مزخرف خون بازی که با کشته شدن قهرمانش همه کف زدند

بعد از طلاق حضانت فرزند به کدام یک از والدین می‌رسد؟

پیش‌بینی جو بایدن از آغاز جنگ؛ زلنسکی: بی‌ثباتی داخلی اوکراین خطرناک‌تر از حمله روس‌هاستدر حالی‌که مقام‌های امنیتی ایالات متحده آمریکا از ارسال بسته‌های خون برای مداوای مجروحان احتمالی ارتش روسیه در مرز اوکراین خبر می‌دهند، ولودیمیر زلنسکی بی‌ثباتی داخلی در این کشور را از حمله خارجی نظامیان روسی خطرناک‌تر توصیف کرد. پوتین برنامه ای برای حمله ندارد ولی امریکایی ها میخواهند ان را تحریک و مجبور به حمله کنند که بعد با تحریم اقتصاد روسیه را ویران کنند و یک یوگسلاوی دیگه بسازند اگر نشد در اکراین جنگ داخلی راه می اندازند تا انجا را ویران کنند و به این بهانه در اکراین مستقر شوند . اگر الان جلوی پوتین بیشرف نایستید دیگه هیچکس جلودارش نمیشه و مثل گاو میتازه

هشدار درباره شوری خاک در ایران؛ تنها ۳۶ درصد اراضی کشور زیر کِشت استیک مسئول در وزارت کشاورزی ایران می‌گوید که فقط در ۳۶ درصد از اراضی قابل کشت کشور، کشاورزی انجام می‌شود. خاک برسر مسئولان ج ا که ایران را نابود کردند. مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی و مرگ_بر_خامنه‌ای زمین هست .مشکل اب و مدیریت ان است اقای مسئول آب از کجا بیارند که کشاورزی کنند؟ آب

صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا اظهارکرد: براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی تا ظهر دوشنبه (۱۱ بهمن‌ماه) جوی آرام در کشور خواهیم داشت و از بعدازظهر دوشنبه (۱۱ بهمن‌ماه) سامانه بارشی از جنوب غرب وارد کشور و در استان‌های خوزستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد سبب ابرناکی و بارش باران و در مناطق مرتفع و سردسیر زاگرس مرکزی موجب بارش برف و باران و وزش باد شدید موقت می‌شود.

وی افزود: این سامانه سه شنبه (۱۲ بهمن‌ماه) در مناطق غرب، جنوب غرب، مرکز، شمال شرق برخی نقاط شرق و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز سبب بارش می‌شود و شدت بارش این سامانه در شمال و شرق خوزستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد ، شمال فارس و نوارغربی اصفهان است.

به گفته ضیاییان چهارشنبه (۱۳ بهمن ماه) در خراسان رضوی و شمال خراسان جنوبی بارش پراکنده دور از انتظار نیست و پنجشنبه ( ۱۴ بهمن‌ماه) در اغلب مناطق کشور جوی آرام حاکم است.

وی با اشاره به وزش باد در برخی مناطق کشور اظهارکرد: دوشنبه (۱۱بهمن‌ماه) در جنوب غرب و از سه شنبه تا پنجشنبه (۱۲ تا ۱۴ بهمن‌ماه) در شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید و در مناطق مستعد گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با تشریح وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (۱۱ بهمن ماه) صاف و گاهی وزش باد و از بعد از ظهر به‌تدریج ابری و در بعضی ساعت‌ها همراه با غبار محلی با حداقل دمای یک و حداکثر دمای ۱۰ درجه سانتیگراد و طی سه‌شنبه (۱۲ بهمن ماه) ابری و در بعضی ساعت‌ها بارش باران با حداقل دمای 3 و حداکثر دمای ۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ضیاییان در پایان گفت: امروز(۱۰بهمن‌ماه) زنجان و سنندج و همدان با کمینه دمای ۱۰- درجه سانتیگراد و فردا (۱۱ بهمن‌ماه) زنجان و سنندج با کمینه دمای ۱۰- درجه سانتیگراد سردترین مرکز استان لقب می‌گیرند و امروز و فردا (۱۰ و۱۱ بهمن‌ماه) بندرعباس با بیشینه دمای ۲۵ درجه سانتیگراد گرم‌ترین مرکز استان است.