ورود ششمین هواپیمای حامل کمک‌های انسانی قطر به کابل

27/06/1400 10:25 ق.ظ

ششمین پرواز حامل کمک‌های بشردوستانه قطر به مقصد کابل به زمین نشست. - خبرگزاری آناتولی

ششمین پرواز حامل کمک‌های بشردوستانه قطر به مقصد کابل به زمین نشست. - خبرگزاری آناتولی به گزارش خبرگزاری رسمی قطر؛ هواپیمای حامل 20 تن مواد غذایی که از سوی سازمان امور خیریه قطر با همکاری صندوق توسعه این کشور تدارک دیده شد، وارد فرودگاه بین‌المللی حامد کرزی افغانستان شده است.

این ششمین هواپیمای اعزامی از قطر به منظور ارایه کمک‌های بشردوستانه به افغانستان است. بدین ترتیب میزان کل این کمک‌‌ها به 180 تن رسید.

ادامه مطلب:
aa_persian »

۱۲ فعال مدنی اردبیلی به اتهام توهین به رهبری به دادگاه احضار شدندآخر آزادسازی قره باغ که برنامه یک مشت پان ترکه چه ربطی به ایران داره. مرگ بر تجزیه طلب لطفا دقت کنید اینها فعال مدنی نیستند ،تجزیه طلب هستند وآشکارا اعلام می کنند شما نمی دانم چطور متوجه نمی شوید !؟شاید هم در یک جهتید.

خالد عزیزی: هدف حملات سپاه به مواضع احزاب کُرد به خشونت کشاندن مبارزات مردمی استبه دنبال حملات توپخانه‌ای و پهپادی سپاه پاسداران ایران به مواضع احزاب کرد ایرانی مستقر در اقلیم کردستان عراق، «خالد عزیزی»، دبیرکل «حزب دموکرات کردستان»

طالبان بدون اشاره به دختران: دانش‌آموزان پسر و معلمان مرد به مدارس برگردنددر بیانیه گروه طالبان هیچ اشاره‌ای به دختران دانش‌آموز نشده و معلوم نیست سرنوشت میلیون‌ها دختر در این کشور و حق تحصیل آنها در مقاطع مختلف چه خواهد شد.

پلیس آلمان ۴ نفر را به ظن برنامه‌ریزی برای حمله به یک کنیسه دستگیر کردبه گفته مقامات امنیتی آلمان بازداشت‌شدگان که یکی از آنها نوجوانی ۱۶ ساله است قصد داشتند با مواد منفجره به این کنیسه حمله کنند. چند رسانه آلمانی گزارش داده‌اند که مظنون ۱۶ ساله‌ اهل سوریه است.

طالبان نام «وزارت زنان» را به وزارت « امر به معروف و نهی از منکر» تغییر دادطالبان نام «وزارت زنان» را به وزارت «امر به معروف و نهی از منکر» تغییر داد به گفته ساکنان کابل،طالبان وزارت زنان این کشور را با «پلیس اخلاق»جایگزین کرد.فیلم‌های منتشر شده نشان می‌دهد که زنان کارمند سابق این اداره ظاهراً از ورود به ساختمان بازداشته شده‌اند کارهاشون برای ایرانی ها خاطره است،چه دقیق داره الگو برداری میکنه از ایران به عن منکر تبدیل شده ؟ چی نوشته آنجا ؟ عن منکر یعنی چی؟ این امر به معروف ونهی ازمنکر بد کوفتیه ما هم دچارشیم پاشنه اشیل نظام برای نارضایتی مردم

افزایش «5 درصدی» نزاع در ایران نسبت به سال قبلآماری که از سوی سازمان پزشکی قانونی ایران ارائه شده حاکی است که در طول 4 ماه اول امسال، 220 هزار و 901 مصدوم حاصل نزاع و دعوا در این کشور به مراکز پزشکی

ششمین پرواز حامل کمک‌های بشردوستانه قطر به مقصد کابل به زمین نشست.دوحه/ خبرگزاری آناتولی

به گزارش خبرگزاری رسمی قطر؛ هواپیمای حامل 20 تن مواد غذایی که از سوی سازمان امور خیریه قطر با همکاری صندوق توسعه این کشور تدارک دیده شد، وارد فرودگاه بین‌المللی حامد کرزی افغانستان شده است.

این ششمین هواپیمای اعزامی از قطر به منظور ارایه کمک‌های بشردوستانه به افغانستان است. بدین ترتیب میزان کل این کمک‌‌ها به 180 تن رسید.

به گفته مقامات محلی، توزیع کمک‌های مذکور در بین افراد نیازمند آغاز شده است.