ورود دو کشتی‌ کروز به سواحل کو‌شآداسی ترکیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

دو فروند کشتی کروز با 2508 سرنشین وارد اسکله کوش‌آداسی در استان آیدین ترکیه شدند. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

آیدین/خبرگزاری آناتولی

آنها پس از اتمام امور گمرکی از بازار کوش‌آداسی، اماکن تاریخی و توریستی این منطقه مانند افس و مریم آنا بازدید و لحظاتی زیبا و به یاد ماندنی در کافه‌ها و رستوران‌های این شهر سپری کردند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طی دو روز گذشته 25 هزار نفر از ادلب به سمت مرزهای ترکیه گریخته‌اندطی دو روز گذشته 25 هزار نفر از ادلب به سمت مرزهای ترکیه گریخته‌اند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دو آمریکایی در یک حمله مسلحانه کشته شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مدارس شهر و جنوب شرق استان تهران به مدت دو روز تعطیل شدمعاون عمرانی استاندار از تعطیلی مدارس شهر تهران و شهرستان های جنوب شرق استان تهران در روزهای شنبه و یکشنبه خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مرگ تلخ دو برادر کولبر در کوهستان؛ تکرار فاجعهفاجعه وجود کولبری عزيزان کرد و فاجعه بدتر از بین رفتن وجود این عزيزان بسیار غم انگیز و تلخ است خوشا به غیرت قوم کرد ... پس اینهمه دم از همبستگی اقوام کرد میزنن همش چرنده و باد هوا ... 😠🤬 .
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دو یافته جدید درباره منشأ بوی نامطبوع تهرانمعاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر اینکه بر اساس یافته‌های ما عامل بوی نامطبوع در تهران مربوط به افزایش غیراستاندارد میزان گوگرد است،‌ گفت: باتوجه به اینکه این بو از سمت شهرری آغاز می‌شود، برای یافتن منشاء آن لازم است صنایع مستقر در این منطقه را مورد ارزیابی قرار دهیم تا مشخص شود آن‌ها از چه سوختی استفاده و چه فعالیتی در زمان انتشار بوی نامطبوع داشته‌اند. همه میدونن بازم بنزین نامرغوب و دارای ناخالصی پتروشیمیایی عرضه کردین هم گرون میدین هم نامرغوب به قول قران ادمهای فاسقی هستین بنزین ِ خوب برا صادرات بنزین گوگرد دار برا ایران ایشالا که گربه است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سانسور «جنگ ستارگان» در سنگاپور؛ صحنه بوسه دو زن حذف شدسخنگوی اداره نظارت بر رسانه ها در سنگاپور حذف صحنه کوتاهی از فیلم «جنگ ستارگان، خیزش اسکای واکر» را تائید کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »