ورود گردشگران به آنتالیا بدون وقفه ادامه دارد

26/06/1399 01:28 ب.ظ

با وجود شیوع کرونا در جهان٬ آنتالیا از ابتدای امسال تا 13 سپتامبر میزبان بیش از دو میلیون گردشگر بوده است.

آنتالیا ترکیه که سالانه مقصد میلیون‌ها گردشگر از کشورهای مختلف جهان است٬ از ابتدای سال تاکنون میزبان 2 میلیون و 3 هزار و 946 گردشگر بوده که با تدابیر بهداشتی ویژه به گردش و تفریح پرداخته‌ و ورود گردشگران به این شهر بدون وقفه همچنان ادامه دارد.

در آنتالیا فعالیت گردشگری از ماه ژوئیه آغاز شده، در طی شیوع ویروس کرونا خدمات گردشگری ایمن و سالم در محدوده"برنامه صدور گواهی‌نامه گردشگری ایمن" تحت هماهنگی وزارت فرهنگ و جهانگردی ارائه می‌شود. بنابر آمارهای ارائه شده٬ دو میلیون و 3 هزار و 946 گردشگر بین 1 ژانویه تا 13 سپتامبر به آنتالیا آمده و از دریا، شن، آفتاب، خلیج های زیبا و تورهای قایقرانی آن لذت برده‌اند. عبور تعداد گردشگران از 2 میلیون نفر در طول دوره اپیدمی تأثیر مثبتی بر این بخش داشته است.

در میان کشورهایی که بیشترین گردشگر را تا 13 سپتامبر به این شهر فرستاده‌اند، روسیه با 703 هزار و 463 گردشگر در رتبه اول، اوکراین با 354 هزار و 518 گردشگر در رتبه دوم و آلمان با 239 هزار و 673 گردشگر در رتبه سوم قرار دارند. headtopics.com

کاغان کاوال‌اوغلو٬ نائب رئیس اتحادیه هتلداران و اپراتورهای گردشگری مدیترانه (AKTOB) ، در گفت‌وکو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: اولین هتل در این شهر را در 26 ژوئن و آخرین هتل را در 7 اوت در آنتالیا باز کرده‌اند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

ورود آمونیاک به آب قنات روستای گرداب

سرگردانی صدها یهودی پشت مرزهای اوکراین؛ کی‌یف اجازه ورود نمی‌دهدبرخی زائران یهودی گرفتار شده پشت مرزهای اوکراین از شرایط ایجاد شده برای آنها به عنوان یک «فاجعه انسانی» یاد کرده و ضمن درخواست کمک از دولت اسرائیل، تل‌آویو را مسئول رقم خوردن این فاجعه معرفی کرده‌اند.

دولت یونان: پناهجویان اردوگاه موریا را آتش زدندپناهجویان نمی‌خواهند به اقامت‌گاه‌های فوری که دولت یونان برپا کرده پا بگذارند زیرا معتقدند با ورود به آنها دیگر نمی‌توانند از این جزیره بیرون بروند.

نوسان ۳ هزار تومانی نرخ رسمی ارز؛ مقاومت دلار در مرز ۲۷ هزارتومان ادامه داردنوسان ۳ هزار تومانی نرخ رسمی ارز و عرضه‌های بانک مرکزی ایران در دومین روز متوالی مانع از عقب‌نشینی ماندگار دلار از مرز ۲۷ هزار تومان نشد.

تنها نقطه بدون کرونا در کره زمیندر شرایطی که زندگی همه جهان با ماسک عجین شده، نقطه‌ای شبیه به یک جهان موازی در این سیاره وجود دارد | این حباب امن در سیاره ویروسی را ببینید

با وجود شیوع کرونا در جهان٬ آنتالیا از ابتدای امسال تا 13 سپتامبر میزبان بیش از دو میلیون گردشگر بوده است.حاتای/خبرگزاری آناتولی

آنتالیا ترکیه که سالانه مقصد میلیون‌ها گردشگر از کشورهای مختلف جهان است٬ از ابتدای سال تاکنون میزبان 2 میلیون و 3 هزار و 946 گردشگر بوده که با تدابیر بهداشتی ویژه به گردش و تفریح پرداخته‌ و ورود گردشگران به این شهر بدون وقفه همچنان ادامه دارد.

در آنتالیا فعالیت گردشگری از ماه ژوئیه آغاز شده، در طی شیوع ویروس کرونا خدمات گردشگری ایمن و سالم در محدوده"برنامه صدور گواهی‌نامه گردشگری ایمن" تحت هماهنگی وزارت فرهنگ و جهانگردی ارائه می‌شود.

بنابر آمارهای ارائه شده٬ دو میلیون و 3 هزار و 946 گردشگر بین 1 ژانویه تا 13 سپتامبر به آنتالیا آمده و از دریا، شن، آفتاب، خلیج های زیبا و تورهای قایقرانی آن لذت برده‌اند. عبور تعداد گردشگران از 2 میلیون نفر در طول دوره اپیدمی تأثیر مثبتی بر این بخش داشته است.

در میان کشورهایی که بیشترین گردشگر را تا 13 سپتامبر به این شهر فرستاده‌اند، روسیه با 703 هزار و 463 گردشگر در رتبه اول، اوکراین با 354 هزار و 518 گردشگر در رتبه دوم و آلمان با 239 هزار و 673 گردشگر در رتبه سوم قرار دارند.

کاغان کاوال‌اوغلو٬ نائب رئیس اتحادیه هتلداران و اپراتورهای گردشگری مدیترانه (AKTOB) ، در گفت‌وکو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: اولین هتل در این شهر را در 26 ژوئن و آخرین هتل را در 7 اوت در آنتالیا باز کرده‌اند.هتل‌ها را تا زمانی که بتوانند نیروی کار برای پرسنل ایجاد کنند و از اشتغال حمایت کنند، باز نگه می‌دارند.

به گفته وی میانگین میزان اشغال هتل‌های آنتالیا بین 50-70 درصد متفاوت است که در ماه اوت 70 درصد٬ در سپتامبر 55 درصد و در ماه نوامبر حدود 40 درصد پر می‌شوند.