ورود هر چه بیشتر پناهجویان به بازار کار آلمان | DW | 20.08.2020

30/05/1399 06:53:00 ب.ظ

نتیجه پژوهش جدیدی که از سوی موسسه تحقیقات اقتصادی آلمان انجام گرفته نشان می‌دهد ورود پناهجویان به بازار کار روند موفقیت‌آمیزی را طی می‌کند و شمار زیادی از آنان توانسته‌اند در پنج سال گذشته شغلی را برای خود بیابند.

نتیجه پژوهش جدیدی که از سوی موسسه تحقیقات اقتصادی آلمان انجام گرفته نشان می‌دهد ورود پناهجویان به بازار کار روند موفقیت‌آمیزی را طی می‌کند و شمار زیادی از آنان توانسته‌اند در پنج سال گذشته شغلی را برای خود بیابند. صدراعظم آلمان در آن زمان اما این حقیقت را پنهان نکرد که انطباق و ادغام پناهجویان در جامعه آسان نخواهد بود.

اکنون موسسه تحقیقات اقتصادی آلمان (DIW) در بررسی اولیه از نتایج پژوهش خود در زمینه اشتغال پناهجویان در آلمان، از روند موفقیت‌آمیز در جذب پناهجویان سال ۲۰۱۵ به بازار کار این کشور سخن گفته است.

خانم کاترینا اشپیس، اقتصاددان و مدیر بخش آموزش و خانواده در موسسه تحقیقات اقتصادی آلمان در این زمینه می‌گوید: «نتیجه مطالعات ما نشان داده‌اند که پناهندگان در بسیاری از مناطق با موفقیت در جامعه آلمان ادغام شده‌اند.» این کارشناس اقتصادی اما هم‌زمان تاکید می‌کند که با این حال در چند سال آینده تلاش‌های بیشتری در این زمینه باید انجام گیرد.

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید موسسه تحقیقات اقتصادی آلمان برای انجام تحقیق جدید خود زندگی هشت هزار پناهجو را که در فاصله سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌(در فاصله چهار تا هفت سال پیش) وارد آلمان شده‌اند مورد بررسی قرار داده است. headtopics.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

نخست وزیر عراق پیش از ورود به آمریکا: بغداد هنوز به کمک‌های واشنگتن نیاز داردنخست وزیر عراق پیش از ورود به آمریکا: بغداد هنوز به کمک‌های واشنگتن نیاز دارد نخست وزیر عراق قرار است این هفته با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، دیدار کند تا گفتگوهای استراتژیک عراق و آمریکا که از ماه ژوئن در مورد روابط دو کشور آغاز شد، به سرانجام برسد

محدودیت ورود غیراروپایی‌‌ها به‌ یونان تا ابتدای سپتامبر تمدید شدمقامات یونان ماه گذشتهٔ میلادی ۱۴ کشور غیراروپایی را از منظر شیوع کرونا امن تشخیص داده، مرزهای خود را به روی شهروندان این کشورها گشودند.

ورود کیهان و رسانه‌های سپاه به فساد پاسدار سابق؛ از واترگیت تا ترکمنچای

ورود مجلس برای گشودن جعبه سیاه قراردادهای فوتبالیورود مجلس برای گشودن جعبه سیاه قراردادهای فوتبالی یک عضو کمیسیون اصل نود مجلس از ورود این کمیسیون برای گشودن جعبه سیاه قراردادهای فوتبالی خبر داد.

ورود پلیس فتا به ماجرای تغییر چهره در کنکور و شناسایی برخی متخلفان/ برگزاری آزمون داوطلبان کرونایی در بیمارستان طالقانیایلنا:سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ورود پلیس فتا به ماجرای تغییر چهره در کنکور و شناسایی برخی متخلفان خبر داد.

لیگ قهرمانان اروپا؛ بایرن مونیخ با شکست لیون به فینال رفت | DW | 20.08.2020بایرن مونیخ در دومین دیدار مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان باشگا‌ه‌های اروپا توانست المپیک لیون از فرانسه را شکست دهد و به فینال این رقابت‌ها راه یابد. حریف بایرن در پیکار نهایی تیم پاریس سن ژرمن است.