ورود کاروان ورزشی ایران به دهکده المپیک پکن | DW | 03.02.2022

14/11/1400 12:06:00 ب.ظ

کاروان ورزشی ایران در المپیک زمستانی پکن با ترکیب ۳ ورزشکار و ۲ مربی وارد دهکده المپیک در پکن، پایتخت چین شد. ورزشکاران ایران در رشته‌های اسکی آلپاین و صحرانوردی در المپیک به میدان خواهند رفت.

کاروان ورزشی ایران در المپیک زمستانی پکن با ترکیب ۳ ورزشکار و ۲ مربی وارد دهکده المپیک در پکن، پایتخت چین شد. ورزشکاران ایران در رشته‌های اسکی آلپاین و صحرانوردی در المپیک به میدان خواهند رفت. بیست‌وچهارمین دوره بازی‌های المپیک زمستانی پکن با حضور ۲۸۶۱ ورزشکار از ۹۱ کشور روز جمعه چهارم فوریه (۱۵ بهمن) آغاز می‌شود. این رقابت‌ها تا تاریخ بیستم فوریه (اول اسفند) ادامه خواهد داشت.

اکیپ ورزشی ایران نیز با ۳ ورزشکار و ۲ مربی در المپیک چین حضور دارد. عاطفه احمدی و حسین ساوه شمشکی اسکی‌بازان ایران در ماده آلپاین به رقابت خواهند پرداخت. مسئولیت مربی‌گری این دو ورزشکار زمستانی در چین را باقر کلهر به عهده دارد.

به کانال دویچه وله فارسی در اینستاگرام بپیوندید ورزش زمستانی ایران در رشته اسکی صحرانوردی نیز از یک سهمیه المپیک برخوردار است. دانیال ساوه شمشکی به عنوان ملی‌پوش اسکی صحرانوردی ایران در المپیک چین به میدان خواهد رفت. مربی او نیز محمد تقی شمشکی است.

نخست قرار بود ستار صید در ماده اسکی صحرانوردی پیراهن تیم ملی ایران را در المپیک چین بر تن داشته و پرچم‌دار این کشور نیز باشد. او اما به دلیل نتیجه مثبت تست کرونا از حضور در المپیک باز ماند و دانیال ساوه شمشکی جایگزین او شد. headtopics.com

چقدر تعدادشان زیاده؟؟😁😁🖐🖐🖐

مصطفی میرهاشمی نیز به عنوان مربی اسکی صحرانوردی به خاطر ابتلا به بیماری کووید ۱۹ موقعیت حضور در پکن را از دست داد. محمد تقی شمشکی جایگزین او در این سمت است.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

پنتاگون: رزمایش‌های دریایی در خلیج به دلیل افزایش خطر ایران در منطقه استوزارت دفاع ایالات متحده آمریکا «پنتاگون»، با اشاره به رزمایش‌های دریایی در خلیج و تشدید فزاینده خطر ایران در منطقه، اعلام كرد واشینگتن همکاری با شرکای خود خلیج فارس

امیکرون در ایران؛ پیش‌بینی ابتلای صد هزار نفر در روز، بازگشایی بخش‌های آی‌سی‌یویک مقام مسئول در وزارت بهداشت ایران با اشاره به این که شیوع کرونا در ایران «در مرحله اپیدمی تصاعدی» قرار دارد پیش‌بینی کرد آمار روزانه ابتلا در ایران تا صد هزار نفر هم برسد.

کرونا در ایران | هشدار در مورد «خارج شدن از کنترل» امیکرون در مازندران؛ الزام حضور کارمندان و «سونامی سفر» در نوروزکرونا در ایران | هشدار در مورد «خارج شدن از کنترل» امیکرون در مازندران؛ الزام حضور کارمندان و «سونامی سفر» در نوروز مدیرکل آموزش‌وپرورش شهر تهران می‌گوید رئیس جمهوری ایران مشخص کرده‌ است که مدارس و دانشگاه‌ها فعالیت ‌کنند. مازندران ؟؟؟؟من تو مازندران زندگی میکنم کرونا هست ولی نه اونجور که داری میگی جو نده اصلا که باشه ایران مازندران روزی دوهزار کشته کرونا داره به تو پاچه پلشت چه ربط

روزنامه شرق: جلیلی در نامه‌ای به خامنه‌ای خواستار خروج ایران از «برجام» شدسعید جلیلی، دبیر پیشین شورای عالی امنیت ملی ایران و عضو کنونی مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه‌ای 200 صفحه‌ای به علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی خواستار خروج حرامزاد مفتخور ازآسمان قیافه پفیوز حال آدم بهم میخوره این هم یکنوع انگل است

افزایش ۶۴ درصدی بستری مبتلایان کرونا در ایران؛ شتاب موج ششم «جدی‌ترین زنگ خطر» استافزایش ۶۴ درصدی بستری مبتلایان کرونا در ایران؛ شتاب موج ششم «جدی‌ترین زنگ خطر» است آمار اپلیکیشن ماسک وزارت بهداشت ایران نشان می‌دهد آمار بستری این هفته نسبت به هفته پیش با ۶۴ درصد افزایش همراه شده و این شتاب از ابتدای سال ۱۳۹۹ «بی‌سابقه» بوده است.

افزایش تصاعدی آمار رسمی کرونا در ایران؛ حضور کامل کارکنان ادارات «همچنان الزامی است»در حالی که آمار رسمی روز دوشنبهٔ تعداد مبتلایان به کرونا در ایران ۳۵ هزار نفر اعلام شده بود، آمار امروز می‌گوید که ۳۸۱۶۰ نفر از شهروندان ایران به این ویروس مبتلا شده‌اند.