ورود ۴۰ کشتی ایرانی به آب‌های یمن

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در پی ورود ۴۰ کشتی ماهیگیری ایران به آب‌های یمن، وزیر منابع آبزیان یمن گفت: «جامعه بین‌المللی باید با قاطعیت به مقابله با نقش ویران‌گری که ایران در یمن بازی می‌کند، بپردازد.» اخبار_ایران گزارش حسین الاحمدی را اینجا بخوانید👇

روز دوشنبه هفتم مهر ۱۳۹۹، «فهد كفاين»، وزیر منابع آبزیان یمن اعلام کرد بیش از ۴۰ کشتی ماهی‌گیری ایرانی برای انجام صید غیرقانونی وارد آب‌های کشورش در اطراف مجمع‌الجزایر «سقطرى» اقیانوس هند شده‌اند.

او در ادامه افزوده است: «سکوت جامعه جهانی در قبال تجاوز آشکار ایران به حق حاکمیت ملی یمن، تحریف و نقض اصول سازمان ملل متحد، مشروعیت بین‌المللی، حاکمیت و امنیت کشورها محسوب می‌شود. دولت یمن آماده هماهنگی و همکاری بیشتر با ائتلاف عربی برای مقابله با تجاوز ایران و حفاظت از آب‌ها و منابع دریایی کشورمان در مقابل تعرض دیگران، از جمله صید غیرقانونی ماهی است.»

«مایک پمپئو»، وزیر امور خارجه امریکا نیز در ماه جون ۲۰۲۰ گفت نیروهای این کشور و متحدانش یک کشتی که سلاح‌های ایرانی برای حوثی‌ها در یمن می‌برده است را توقیف کرده‌اند. در همین راستا، «سازمان گلوبال فیشینگ واچ» که کشتی‌های ماهی‌گیری را رصد می‌کند، در ماه جون اعلام کرد بیش از ۲۰۰ کشتی صیادی ایرانی از سال ۲۰۱۹ تاکنون به صید غیرقانونی ماهی در آب‌های یمن و سومالی مشغول هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

جامع بین الملل منظورت امریکاست دیگع😀

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یمن: کشتی‌های ایرانی به‌طور غیرقانونی در آب‌های کشورمان صیادی می‌کنندوزیر شیلات دولت یمن گفت که کشتی‌های ایرانی بطور غیرقانونی مشغول صیادی در آبهای جزیره سقطرا هستند. - خبرگزاری آناتولی آخه قسمت‌های قانونی رو داده به چین:))
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دولت یمن و حوثی‌ها بر سر تبادل بیش از هزار زندانی به توافق رسیدندسازمان ملل از این رویداد به عنوان مهم‌ترین توافق میان طرف‌های درگیر در یمن از سال ۲۰۱۴ یعنی از زمان آغاز جنگ داخلی جاری در این کشور تا کنون نام برده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بلاتکلیفی دانشجویان نخبه ایرانی به دلیل عدم پاسخگویی سفارت آلمان در تهرانبرخی از دانشجویان ایرانی که از دانشگاه های معتبر آلمانی پذیرش گرفته اند بدلیل عدم دعوت به مصاحبه از سوی بخش صدور ویزای سفارت آلمان در تهران ماه‌هاست سردرگم و بلاتکلیف هستند. ای بابا 😔 mitravarunaa بسیاری از دانشجویان دارای پذیرش تنها برای گرفتن «وقت مصاحبه سفارت» چند ماهه توی این شرایط اقتصادی و کرونا دارن تو کشورای ترکیه و ارمنستان و گرجستان زندگی میکنن تا فقط بتونن « ۶ ماهه » وقت مصاحبه بگیرن و خیلی از نزدیک ترین دوستان من هم دارن این تصمیمو میگیرن که خیلی باعث ناامیدیه ماشالا از بس همه اقدام ميكنن واسه المان نوبت سفارتش تا همين پارسال ١٧/١٨ ماه بود مشخص ديگه الانم به بهونه ي كرونا چقدر ميخوان كش بدن پروسه را
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رابطه تحریم‌های آمریکا و مرگ ۱۳ هزار ایرانی به دلیل ابتلا به کرونا چیست؟به اعتقاد جواد صالحی اصفهانی، استاد اقتصاد اگر تحریم‌های آمریکا علیه ایران کاهش پیدا می کرد، ۱۳ هزار ایرانی در اثر کرونا جان نمی باختند. آمریکا عاشق مردم ایرانه هرجا نفت باشه و منابع و موقعیت خوب جغرافیایی علاقه مند میشه دمکوراسیشو فرو کنه. هیچی نیست کسشر نگو شلوغش نکن از واردات روغن بنفشه جلوگیری کرده دیگه!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

طرح ترافیک تهران لغو نمی‌شود- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimاستاندار تهران درباره لغو یا ادامه طرح ترافیک در پایتخت گفت: طرح ترافیک با توجه به ورود فصل پاییز و پدیده وارونگی اجرا می‌شود تا شاهد افزایش آلودگی هوا نباشیم. 🎥 استاندار تهران: پیشنهادهای تشدید محدودیت‌ها در تهران، فردا مطرح و درباره آن تصمیم‌گیری می‌شود كرونا
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

نرخ آزاد و رسمی دلار به اوج رسید؛ ادامه پیشروی سکه به سمت ۱۴ میلیون تومانهمزمان با افزایش ۲۵۰ تومان نرخ رسمی عرضه ارز توسط بانک مرکزی ایران، پیشروی نرخ آزاد دلار به سمت ۳۰ هزار هزارتومان سرعت بیشتری به خود گرفت. بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »