ورود گرد وخاک از غرب کشور به تهران

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ورود گرد و خاک از غرب کشور به تهران بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا،بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و در بعضی ساعات وزش باد شدید همراه با خیزش موقت گردوخاک به‌ویژه در نیمه‌جنوبی و غربی استان و در روز شنبه (۳۱ اردیبهشت) گاهی وزش باد شدید تا خیلی شدید و خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۴ درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقاط استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته بوده‌ است.

آسمان تهران فردا (اول خرداد ) صاف و گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۸ درجه سانتیگراد و طی دوشنبه (۲ خرداد) قسمتی ابری تا نیمه‌ابری و وزش باد و گاهی وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۳۲ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آغاز ورود توده جدید گرد و خاک به استان‌های غربیمدیرکل هواشناسی خوزستان از آغاز ورود توده جدید گرد و خاک به کشور خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خیزش گرد و خاک در بیش از ۲۰ استان/ از حضور در فضای باز اجتناب کنیدخیزش گرد و خاک در بیش از ۲۰ استان سازمان هواشناسی کشور نسبت به وزش باد شدید، خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در بیش از ۲۰ استان هشدار داد و از مردم خواست از حضور در فضای باز خودداری کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

توده بسیار غلیظ خاک خارجی در راه است / از خوزستان تا تهران تحت تاثیر توده جدیدمدیرکل هواشناسی خوزستان: *توده بسیار غلیظ خاک خارجی در راه است *خوزستان تا تهران تحت تاثیر توده جدید قرار می‌گیرد *متاسفانه شرایط منطقه به گونه‌ای شده که هر روز باید انتظار برخاستن توده گرد و خاک را داشته باشیم بی‌خیال امام زمان میاد درست میشه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کانون ریزگردها به اطراف تهران رسید، نمایشگر آلودگی هوا از نقشه تهران «حذف شد»در روزی که یک نماینده مجلس هشدار داد که کانون ریزگرد به پایتخت نزدیک شده است،‌ خبرگزاری‌ها در ایران خبر «حذف» نمایشگر آلودگی از نقشه تهران را منتشر کردند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در غرب کشور/کاهش دما تا ۸ درجه در نوار شمالیرئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با بیان اینکه در برخی نقاط کشور وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و گرد و خاک رخ خواهد داد،از تشکیل توده گرد و خاک طی امروز(۳۰ اردیبهشت) در کشور عراق و کاهش کیفیت هوا در استان‌های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب و بتدریج مناطق جنوب، مرکز و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سردار سلامی: نمی‌گذاریم گرد و غبار ِمحرومیت بر رخسار مردم بنشیندفرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن پوکی استخوان گرفته است، گفت: در این شرایط اقتصادی نمی‌گذاریم گرد و غبار ناشی از محرومیت بر رخسار مردم بنشیند. شما با دست‌های نازنینتان رخسار زیبای مردم را نوازش خواهید کرد. برو سیسمونی بخر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »