ورزش ایران در روز هفتم المپیک توکیو | DW | 29.07.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در هفتمین روز از المپیک توکیو هانیه رستمیان در تیراندازی و نازنین ملایی در قایقرانی، دو ورزشکار ایرانی به میدان رفتند.

تلاش علی‌اصغر مجرد و دیگر ملی‌پوشان والیبال ایران برای دفع یکی از حملات تیم کانادا.صحنه‌ای از دوئل محمد فتوحی مقابل هومر دریل از آمریکا در پیکار تیم‌های ملی اسلحه سابر شمشیربازی ایران و ایالات متحده.شادی محمد رهبری، ملی‌پوش ایران از پیروزی بر حریف فرانسوی‌اش در پیکار تیم‌های ملی اسلحه سابر شمشیربازی ایران و فرانسه.نبرد حامد حدادی و بم آدبایو در دیدار تیم‌های ملی بسکتبال ایران و آمریکا که با پیروزی ایالات متحده به پایان رسید.

ماتی ماتسون، شناگر فنلاندی در مرحله نیمه‌نهایی شنای ۲۰۰ متر قورباغه.نمایش پاتریک هاوسدینگ و لارس رودیگر از آلمان در رشته شیرجه تخته‌فنری ۳ متر همزمان.تاتیانا شونمیکر در رقابت‌های نیمه‌نهایی زنان در رشته شنای ۲۰۰ متر قورباعه.اشک شادی کتلین لدکی، شناگر آمریکایی پس از پیروزی در فینال رشته شنای آزاد ۱۵۰۰ متر.نازنین ملایی از ملی‌پوشان ایران در قایقرانی روئنیگ در پیکار مرحله یک‌چهارم نهایی انفرادی زنان.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

به کیرم

بله اینه دیگه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چند روز پس از آغاز بازی‌های المپیک، توکیو بالاترین میزان ابتلا به کرونا را ثبت کردچند روز پس از آغاز بازی‌های المپیک، توکیو بالاترین میزان ابتلا به کرونا را ثبت کرد با گذشت چند روز از آغاز بازی‌های‌ المپیک در توکیو، این شهر با شناسایی نزدیک به ۳ هزار مورد جدید ابتلا بالاترین میزان ابتلا به ویروس کرونا را از زمان شروع همه‌گیری ثبت کرد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نتایج ایران در روز ششم المپیک؛ ورزشکار محبوب جمهوری اسلامی وارد می‌شودهمه بد هستن. فقط تو خوبی! برای هر کی یه برچسب جور کنید، باشه؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نتایج ورزشکاران ایران در ششمین روز بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ورزشکاران ایران در روز ششم بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو تنها در دو ماده مسابقه دادند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حرکت غیر ورزشی مشت‌زن مراکشی در المپیک توکیویونس باعلا، مشت‌زن 22 ساله مراکشی، در حالی‌که با نتیجه 5 بر صفر برابر حریف خود شکست خورده بود، با حرکت غیر ورزشی اقدام به «گاز گرفتن» گوش دیوید نیکیا
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شکست تیم والیبال ایران مقابل کانادا در المپیک توکیو - BBC News فارسیتیم ملی مردان ایران چهارشنبه صبح در بازی های مرحله مقدماتی مسابقات والیبال المپیک توکیو از تیم کانادا در سه ست پیاپی شکست خورد. تیم ایران هر سه ست را با امتیازهای ۱۶-۲۵، ۲۰-۲۵ و ۲۲-۲۵ واگذار کرد. تیم ملی والیبال ایران جمعه با تیم ایتالیا مسابقه دارد. آلكنو اصلا نتونست تيمو جمع كنه تو اين بازى
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

روز ششم و کم فروغ المپیک برای ورزش ایران | DW | 28.07.2021کاروان ورزشی ایران در ششمین روز المپیک توکیو نتایج دلنشینی را کسب نکرد. از شکست در والیبال گرفته تا باخت در بسکتبال، بدمینتون، بوکس، تیراندازی، دوچرخه‌سواری و شمشیربازی. باخت تو تمام رشته ها اگر اسمش موفقیت نیست پس چیه؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »