وداع با یک سال سخت با سالم‌ترین روش‌ها | DW | 30.12.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 57 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در تازه‌های پزشکی این هفته می‌خوانید: خداحافظی از یک سال سخت، با سالم‌ترین روش‌ها. لبخند، درد ناشی از تزریق را کاهش می‌دهد. دیابت؛ بیماری مشترک سگ‌ها و صاحبان آنها. داروها و مکمل‌هایی که هرگز نباید با هم مصرف کرد

کارشناسان می‌گویند اگرچه نباید سختی‌های سال ۲۰۲۰ را فراموش کنیم، اما باید با انتخاب روش‌های سالم به استقبال سال جدید میلادی برویم.

کاهش مصرف نوشیدنی‌های شیرین نیز یک ایده هوشمندانه است؛ آن‌هم با توجه به اینکه نوشیدنی‌های شیرین با افزایش خطر چاقی، کبد چرب، بیماری‌های قلبی و مقاومت به انسولین مرتبط است. به گزارش مدیکال‌نیوز تودی؛ محققان دانشگاه کالیفرنیا با مطالعه حالات روانی ۲۳۱ دانشجو هنگام تزریق واکسن و همچنین اندازه‌گیری همزمان ضربان قلب آنها، به این نتیجه رسیدند کسانی که هنگام تزریق لبخند می‌زدند، تقریبا ۴۰ درصد نسبت به گروه مقابل، درد کمتری حس کرده بودند، ضمن این که ضربان قلب آنها نیز به طور قابل توجهی پایین‌تر بود.

براساس اعلام مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های آمریکا، هر ساله حدود ۲۰ درصد از آمریکایی‌ها قربانی آنفلوانزا و عوارض مربوط به آن می‌شوند. آنفلوآنزا سالانه تقریباً منجر به بستری شدن۲۰۰ هزار نفر در بیمارستان و مرگ ۳۶ هزار نفر می‌شود. با این حال بسیاری از مبتلایان به سوزن‌هراسی، از دریافت این واکسن خودداری می‌کنند.محققان سوئدی و بریتانیایی اعلام کرده‌اند که صاحبان سگ‌هایی که مبتلا به دیابت هستند، بیشتر از کسانی که حیوانات خانگی سالمی دارند، به دیابت نوع دو مبتلا می‌شوند.

به گزارش مجله کانادایی Best Health Mag؛ برخی مکمل‌های غذایی آثار دارو را تقویت می‌کنند، در حالی که برخی دیگر آن را کاهش می‌دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

محکومیت یک مترجم به چهار سال حبس و شش ماه کار اجباری با کودکان معلول ذهنی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ام‌اس؛ یک عارضه با هزار و یک افسانه | DW | 03.03.2021در تازه‌های پزشکی این هفته: باورهای غلط رایج درباره ام‌اس؛ علائم مشابه تب یونجه با کووید−۱۹؛ جلوگیری از مرگ زوردس با مصرف میوه و سبزی و خطرات بلع همزمان برخی داروها و نوشیدنی‌ها.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

خامنه‌ای: رای بنده با رای یک پسر ۱۵ ساله یک اندازه وزن داردمگر مردم ایران مرده اند که آمریکا و اسرائیل بخواهند انتخابات ۱۴۰۰ را بی رونق کنند 😉
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اقدامات یک جانبه گرایانه ایران در ارتباط با میدان‌های مشترک نفتی با عراقحسن روحانی رئیس جمهوری ایران، چهارشنبه 3 مارس در سخنانش در نشست هیئت دولت فاش کرد که کشورش، تولید
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مجروح شدن یک زن با ۳۷ ضربه چاقو در ماکو با انگیزه‌های ناموسی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »