وخیم‌تر شدن اوضاع در تهران پس از تعطیلات

17/01/1399 12:14 ق.ظ

فرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران از افزایش آمار 30 درصدی مراجعان بیمارستان‌ها خبر داد و افزایش شیوع کرونا در این شهر را «نگران کننده» خواند. - خبرگزاری آناتولی

فرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران از افزایش آمار 30 درصدی مراجعان بیمارستان‌ها خبر داد و افزایش شیوع کرونا در این شهر را «نگران کننده» خواند. - خبرگزاری آناتولی 05.04.

2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی علیرضا زالی، فرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران اعلام کرد: امروز در شرایطی شاهد افزایش غیرمتعارف ترافیک و ترددها و حضور افراد در سطح شهر بودیم، در دو روز گذشته کل مراجعان بیمارستانی 30 درصد رشد داشته است.

وی افزود: این حاکی از استمرار و حتی افزایش شیوع بیماری در شهر تهران بوده که نگران کننده است و افزایش تردد و شلوغی‌ها با این آمار رو به تزاید کار را پیچیده‌تر کرده و در واقع مشکلات جدیدتری را در حوزه بهداشت و درمان ایجاد کرد.

امروز کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت ایران در مصاحبه با خبرنگار آناتولی درباره ترافیک و آغاز به کار برخی صنوف در این کشور گفت: وضعیت مدیریت شده ما شکننده است و اگر طبق پروتکل ها رفتار نشود ما دوباره به بحران می رسیم. headtopics.com

بسیاری از خیایان‌های تهران، پایتخت ایران امروز در صبح نخستین روز کاری پس از تعطیلات نوروز شاهد ترافیک سنگین بود، مسئله‌ای که پیش از این کارشناسان نسبت به آن هشدار داده بودند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

کرونا در جهان؛ مرگ ۱۵۰۰ نفر در آمریکا در یک شبانه روز۱۰ کشوری که در حال حاضر بیشترین شمار مبتلایان در جهان را دارند، پس از ایالات متحده و ایتالیا عبارتند از: اسپانیا، آلمان، فرانسه، چین، ایران، بریتانیا، ترکیه و سوئیس. انشالاه بیشتر بشههههه👌 دستشون درد نکنه

مبتلایان فقیر کرونا در اکوادور در خانه یا در خیابان تنها می‌میرندجسد این افراد نیز غالبا ساعت‌ها، بلکه روزها در خیابان می‌ماند و به دلیل آب و هوای حاره‌ای در این شهر مشکلات بهداشتی و عفونی دیگری نیز به بار می‌آورد. در آمریکا هم وضع مناسبی ندارن در آمریکا چطور یا در ایتالیا اون فکر کنم تو جوب میمیرند

۶۳۰ نفر در ایالت نیویورک در شبانه روز گذشته در اثر ابتلا به کرونا جان باختندمدت چهار هفته است که اسپانیایی ها در قرنطینه به سر می برند. دولت این کشور در این مدت یکی از سختگیرانه ترین قوانین قرنطینه در سطح اروپا را به اجرا گذاشته است. ابرقدرتو نگاه تروخدا!!!!

از وضعیت کرونا در تهران نگرانیم/ تا اطلاع ثانوی به زندگی با کرونا عادت کنیدمعاون کل وزارت بهداشت ضمن اعلام روند کاهشی بروز کرونا در برخی استان های پرشیوع و همچنین ابراز نگرانی درباره وضعیت این بیماری در تهران، در زمینه پیش بینی از زمان مهار کرونا در دنیا و کشور گفت: تا اطلاع ثانوی و تا زمان کشف دارو و واکسن باید با زندگی با کرونا عادت کنیم. منظورش اینه که تا اطلاع ثانوی، با مرگ با کرونا عادت کنید، چون نظام لیاقت مدیریت بحران کرونا را نداره!!

وضعیت کرونا در تهران نگران کننده استتهران- ایرنا-معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: وضعیت کرونا در تهران نگران کننده است و ترافیک امروز این نگرانی را به وجود آورده که هر یک از این خودروها می توانند ویروس را به محل کار و خانه منتقل کنند. 🖕 این هنوز زندست؟ دولت بی تدبیر دلش به حال سلامت مردم نمی سوزد. آنها برای پول مردم در سال 99 کیسه دوخته اند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند. کرونا اختاپوس بی_تدبیری

ترافیک سنگین در تهران علی‌‌رغم ادامه شیوع کروناعلی‌رغم ادامه همه‌گیری ویروس کرونا در ایران، بسیاری از خیایان‌های تهران پایتخت این کشور صبح امروز شاهد ترافیک سنگین بودند. - خبرگزاری آناتولی

فرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران از افزایش آمار 30 درصدی مراجعان بیمارستان‌ها خبر داد و افزایش شیوع کرونا در این شهر را «نگران کننده» خواند.

05.04.2020

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

علیرضا زالی، فرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران اعلام کرد: امروز در شرایطی شاهد افزایش غیرمتعارف ترافیک و ترددها و حضور افراد در سطح شهر بودیم، در دو روز گذشته کل مراجعان بیمارستانی 30 درصد رشد داشته است.

وی افزود: این حاکی از استمرار و حتی افزایش شیوع بیماری در شهر تهران بوده که نگران کننده است و افزایش تردد و شلوغی‌ها با این آمار رو به تزاید کار را پیچیده‌تر کرده و در واقع مشکلات جدیدتری را در حوزه بهداشت و درمان ایجاد کرد.

امروز کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت ایران در مصاحبه با خبرنگار آناتولی درباره ترافیک و آغاز به کار برخی صنوف در این کشور گفت: وضعیت مدیریت شده ما شکننده است و اگر طبق پروتکل ها رفتار نشود ما دوباره به بحران می رسیم.

بسیاری از خیایان‌های تهران، پایتخت ایران امروز در صبح نخستین روز کاری پس از تعطیلات نوروز شاهد ترافیک سنگین بود، مسئله‌ای که پیش از این کارشناسان نسبت به آن هشدار داده بودند.

ایرج خسرونیا، رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران در گفت‌وگو با «آناتولی» پیش بینی کرده بود که بعد از 13 بدر حدود یک سوم تا یک چهارم جمعیت ایران به کرونا مبتلا خواهند شد و مشکلات عدیده‌ای را به وجود خواهند آورد.

گفتنی است براساس آمار رسمی دولت ایران تاکنون 55 هزار و 743 تن در این کشور به ویروس کرونا (کووید-19) مبتلا شده و 3452 نفر از آنها نیز جان خود را از دست داده‌اند.