وحیدی: کمبود کالای اساسی نداریم/ افزایش قیمت‌ها قابل قبول نیست- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

24/11/1400 02:36:00 ب.ظ

کمبود کالای اساسی نداریم وزیر کشور: در کشور مشکل کمبود کالاهای_اساسی نداریم و برای همین افزایش قیمت‌ها قابل قبول نیست

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید وی اضافه کرد: اتخاذ رویکرد تحریمی، فشار اقتصادی و جنگ رسانه‌ای گویای مجموعه تلاش‌های دشمنان در ناامیدسازی مردم از انقلاب است.

وحیدی در پاسخ به این پرسش که دلیل اصلی همراهی و ایستادگی مردم عزیز کشور با آرمان‌های انقلاب اسلامی چیست، گفت: ایمان قوی مردم به اسلام، مکتب اهل‌بیت(ع) و باور عمیق به اندیشه‌های بلند حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدّ ظلّه العالی) باعث شده است که مردم مسیر انقلاب را با تمام سنگ‌اندازی‌های دشمن حفظ و پایدار نگه دارند.

وزیر کشور تأکید کرد: نباید از نظر دور داشت که دشمن با راهبرد فشار حداکثری دنبال تضعیف پایه‌های مردمی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود. وی در پاسخ به سؤال مجری این برنامه درباره شیوع ویروس سویه جدید امیکرون در کشور گفت: یکی از کارهای خیلی مهم در دولت سیزدهم مدیریت موفق بیماری کرونا بود.

فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا تصریح کرد: مسئولان بهداشتی همواره روی این موضوع تأکید دارند که واکسیناسیون علی‌رغم اثر بالا کافی نیست و رعایت پروتکل‌های بهداشتی امری ضروری برای مهار بیماری منحوس کروناست و برای همین نباید با عادی‌انگاری زمینه جولان بیشتر ویروس کرونا را در کشور موجب شویم. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.