وحشت از شیوع کرونا مدارس آلمان را به تعطیلی می‌کشاند | DW | 13.03.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با افزایش تعداد مبتلایان شناسایی شده به ویروس کرونا در روزهای اخیر تدابیر جدیدی برای کند کردن این روند در دستور کار قرار گرفته که لغو تجمع‌های ورزشی، فرهنگی و سیاسی و تعطیلی مراکز آموزشی در صدر آنها قرار دارد.

تا بعد از ظهر جمعه، ۲۳ اسفند تعداد موارد شناسایی شده ابتلا به ویروس جدید کرونا در آلمان سه هزار و ۱۳۹ مورد و تعداد قربانیان بیماری کووید ۱۹ هفت مورد بوده است.

به گزارش خبرگزاری آلمان مسئولان محلی ایالت بایرن صبح جمعه اعلام کردند که تمام مدارس، مهدکودک‌ها و مراکز نگهداری از کودکان در این ایالت از ۱۶ ماه مارس تا ۲۰ آوریل تعطیل خواهد بود. هامبورگ و ایالت تورینگن نیز روز جمعه اعلام کردند که مدارس و مهد کودک‌ها را از اول هفته آینده تعطیل می‌کنند. بنابر گزارش‌ها تا عصر جمعه دست‌کم مدارس در ۱۲ ایالت آلمان تعطیل اعلام شده و انتظار می‌رود این کار در چهار ایالت باقیمانده نیز انجام شود.

در سیستم جمهوری فدرال آلمان تصمیم‌گیری در مورد مسائلی نظیر تعطیلی مراکز آموزشی بر عهده دولت‌های ایالتی است. با این همه در روزهای گذشته و با بالا گرفتن خطر شیوع گسترده ویروس کرونا هماهنگی در میان دولت‌های محلی در زمینه رعایت توصیه‌های وزارت بهداشت دولت مرکزی بیش از پیش به چشم می‌خورد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آفرین. وقت کردی بیشتر از کرونا تو آلمان برای ما بنویس.

وضعیت شهر هامبورگ در رابطه با ویروس کرونا چگونه است؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار قربانیان کرونا در آلمان به 4 تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ توافق آبه و ترامپ برای برگزاری بازی‌های المپیک در زمان مقررمایکل آرتتا سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال آرسنال انگلستان از جدیدترین ورزشکارانی است که به ویروس کرونا مبتلا شده و حالا احتمال تعویق بازی‌های لیگ برتر انگلستان بیش از همیشه جدی شده است. سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال ⚽️ آرسنال به کرونا مبتلا شد آیا مسابقات لیگ برتر به تعویق می‌افتد؟ ویروس_کرونا بیشتر بخوانید: شكراً من اجل كل تقديمات. واتمني لكم التوفيق في المرحلة المقبل لكي نجعل عنواننا واضح الجميع
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ابتلای یک زن دیپلمات در مقر سازمان ملل در نیویورک به کروناخبرنگار العربیه در نیویورک از ابتلای یک دیپلمات زن در هیئت نمایندگی فیلیپین در سازمان ملل متحد به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ ۱۲۸۹ مبتلای جدید در یک روز، ۵۱۴ قربانی | DW | 13.03.2020برای سومین روز پیاپی شمار موارد جدید ابتلا به ویروس کرونا در ایران حدود هزار مورد یا فراتر از آن بوده است. بر پایه آمار رسمی وزارت بهداشت در ۲۴ ساعت منتهی به نیمروز جمعه، ۲۳ اسفند یک هزار و ۲۸۹ مورد تازه ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شده است. کدوم کشور مثل ایران به فکر سلامت مردم است ؟ چرا دیگر کشورها از انتشار آمار به سبک ایران خودداری میکنند؟ پنهانکاری اوضاع خیلی بدتره باید ارقام اعلامی اینا رو ضربدر ضد و هزار کنید تا به عدد واقعی برسید ،عکس های ماهواره ای قبر قربانیان کرونا رو تو قم دیدید ؟ با رقم اعلامی جمهوری اسلامی چقدر فاصله داشت ؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ۱۱۰ کشور؛ شمار مبتلایان در اروپا از ۲۲ هزار نفر فراتر رفتشمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در جهان در حالی از ۱۱۹ هزار نفر فراتر رفت که به‌نظر می‌رسد چین توانسته است شیوع این ویروس را کنترل کند اما همزمان شمار افراد مبتلا به کووید-۱۹ در ایالات متحده از هزار نفر فراتر رفتند و نخستین مورد ابتلا به این ویروس در ترکیه نیز گزارش شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شیوع «کووید-۱۹» در ۱۳۲ کشور / فوت ۵۰۸۳ نفر در جهانشیوع بیماری کووید-۱۹ ناشی از کروناویروس اولین بار در اواخر ماه دسامبر در شهر ووهان چین گزارش شد و با گذشت سه ماه، در حال حاضر۱۳۲ کشور و منطقه در جهان با این بیماری درگیر هستند. تصحیح خبر، ،، تعداد کشته شدگان فقط ماله ایرانه.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »