وحشت گروه تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.ک از عملیات احتمالی در شرق فرات

15/07/1398 12:00:00 ق.ظ

گروه تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.ک از وحشت عملیات احتمالی ترکیه در شرق فرات به خط مرزی در شهر راس العین از توابع استان حسکه بلوک‌های بتنی منتقل می کنند. - خبرگزاری آناتولی

گروه تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.ک از وحشت عملیات احتمالی ترکیه در شرق فرات به خط مرزی در شهر راس العین از توابع استان حسکه بلوک‌های بتنی منتقل می کنند. - خبرگزاری آناتولی 06.10.2019 شانلی‌اورفا/ خبرگزاری آناتولی گروه تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.

ک که به بهانه مبارزه با تروریسم در سوریه از حمایت آمریکا برخوردار است، از ترس و وحشت عملیات احتمالی ترکیه در شرق فرات برای استفاده از تونل‌های حفر شده به خط مرزی در شهر راس العین از توابع استان حسکه بلوک‌های بتنی منتقل می کنند.

انتقال بلوک‌های بتنی از سوی این گروه تروریستی که به خاطر عملیات احتمالی ترکیه و ارتش آزاد سوریه در شرق فرات دچار وحشت شده ، از شهرستان جیلان‌پینار ترکیه قابل مشاهده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

تردد بیش از ۱۰۳هزار زائر اربعین از مرزهای ۳گانه در ۲۴ ساعت گذشتهفرمانده مرزبانی ناجا: طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰۳ هزار زائر اربعین از مرزهای سه گانه تردد داشته‌اند که این میزان نسبت به سال گذشته بیش از ۲.۵ برابر شده است امیدوارم که همون جا بمونن و بر نگردن به ایران. هر چه زباله کمتر، بهتر. 💩💩💩

مرگ شش فیل در حین نجات یکدیگر از سقوط در آبشاریک بچه فیل سه ساله نیز در میان فیل‌های مرده به چشم می‌خورد.

یک گروه کوهنوردی در استان ایلام ایران مفقود شدندیک گروه کوهنوردی در منطقه ویژدرون شهرستان ملکشاهی استان ایلام ایران مفقود شدند. - خبرگزاری آناتولی

جمعی از نمایندگان خواستار تهیه گزارشی از حوادث لردگان شدندجمعی از نمایندگان مجلس خواستار تهیه گزارش جامعی از حوادث لردگان و قرائت آن در مجلس شدند. این درخواست در هیات رئیسه فراکسیون امید تصویب و نامه مرتبط با آن نوشته شد.

جمعی از نمایندگان خواستار تهیه گزارشی از حوادث لردگان شدندجمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار تهیه گزارش جامعی از حوادث لردگان در مجلس شدند.

تحلیل نشنال اینترست از نیروی دریایی ایران؛ «ایرانی‌ها از تجهیزات عجیبی برخوردارند»نشنال اینترست در تحلیلی به قدرت‌ دریایی ایران اذعان کرد.