وحشت جهانی از ویروس کرونا در یک فیلم کوتاه+فیلم

26/02/2020 12:52:00 ب.ظ

وحشت جهانی از ویروس کرونا در یک فیلم کوتاه+فیلم

وحشت جهانی از ویروس کرونا در یک فیلم کوتاه

وحشت جهانی از ویروس کرونا در یک فیلم کوتاه +فیلم

لری دیوید فیلم کوتاهی درباره وحشت امروز مردم جهان از ویروس کرونا ساخته است.

فیلم کوتاه ترس جهان ساخته رابرت واید که توسط لری دیوید تهیه شده، به این ترس پرداخته است.لری دیوید (تهیه‌کننده این فیلم) کمدین امریکایی است که پیش از این مجموعه تلویزیونی ساینفلد را تولید کرده است.فیلم کوتاه ترس جهان به یکی از پربازدیدترین فیلم‌ها درباره کرونا در شبکه‌های اجتماعی شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

نگرانی کشورهای عرب منطقه از انتقال ویروس کرونا از ایران | DW | 25.02.2020هم‌زمان با افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا (کووید ۱۹) در ایران کشورهای خلیج فارس از افزایش موارد این بیماری در کشورهای خود خبر داده‌ و ناقل آن را مسافرانی دانسته‌اند که ازایران به این کشورها وارد شده‌اند. مواردابتلابه کرونادرآمریکااحتمالاًبیش از تعداداعلام شده وزیربهداشت آمریکااعلام کردکه مواردابتلابه کرونادرکشورش احتمالاًبیش ازتعداداعلام شده است ونیز۲۷۰میلون ماسک کمبودوجوددارد. 🔹الکس آزار :در شرایط کنونی تنها ۳۰ میلیون ماسک در اختیار دارد اما کشور به ۳۰۰ میلیون ماسک نیاز دارد. جناب دویچه مسافران چینی و کره ای و اروپایی رو هم کمی در متن اخبارتون بهشون اشاره کنین... درسته شما قراره ایران رو زیر فشار رسانه ای بذارید و سباه ننایی کنید ولی یه کم هم به این نکته که آلمانی ها و ایرانی ها از یک نژادند هم کمی پایبند بمانید.. شاید شما عربید نه عجم!!!

رئيس‌جمهور ایران: از ویروس کرونا عبور می‌کنیمحسن روحانی رئیس جمهوری ایران با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشورش ابراز امیدواری کرد ایران از آن عبور خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی

آلودگی یکی دیگر از شهروندان ایران به ویروس کرونا

کرونا در جهان؛ نگرانی فرانسوی‌ها از انتقال کرونا با هواداران یوونتوستعداد تلفات ویروس کرونا در جهان به ۲۷۶۵ نفر افزایش یافته است.

شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به بیش از 2700 نفر رسید

کاهش استفاده مردم تهران از مترو در پی شیوع ویروس کرونامرکز ارتباطات و اموربین الملل شهرداری تهران اعلام کرد پس از شیوع ویروس کرونا در ایران سفر مردم تهران با مترو تا 30 درصد کاهش یافته است. - خبرگزاری آناتولی

به گزارش خبرنگار ایلنا با گسترش ویروس کرونا در جهان و بالا رفتن آمار مبتلایان به این ویروس، این مسئله باعث یک ترس جهانی شده و این ترس نیز باعث واکنش برخی فیلمسازان شده است.خبرگزاری فرانسه از گسترش ویروس جدید کرونا در ایران و نگرانی کشورهای عرب و همسایگان ایران از خطر شیوع این ویروس توسط مسافرانی که از ایران وارد این کشورهای شده‌اند، خبر داده است.حسن روحانی رئیس جمهوری ایران با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشورش ابراز امیدواری کرد ایران از آن عبور خواهد کرد.آزمایش یک نفر مشکوک به ویروس کرونا در استان گلستان ایران مثبت اعلام شد.

فیلم کوتاه ترس جهان ساخته رابرت واید که توسط لری دیوید تهیه شده، به این ترس پرداخته است. لری دیوید (تهیه‌کننده این فیلم) کمدین امریکایی است که پیش از این مجموعه تلویزیونی ساینفلد را تولید کرده است.  کویت روز سه‌شنبه گزارش داد که هشت مورد جدید ابتلا به بیماری کووید-۱۹ شناسایی شده است. فیلم کوتاه ترس جهان به یکی از پربازدیدترین فیلم‌ها درباره کرونا در شبکه‌های اجتماعی شده است.2020 تهران/ خبرگزاری آناتولی حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران امروز سه شنبه در مراسم افتتاحیه فاز اول بزرگراه تهران شمال گفت: مردم نباید از ویروس کرونا وحشت کنند، از ویروس کرونا عبور می‌کنیم. حجم ویدئو: 783. وزارت بهداشت عراق نیز از ابتلای چهار عضو خانواده فردی به ویروس کرونا خبر داد که به تازگی از ایران به عراق بازگشته است.68K . از این 3 مورد، 2 مورد منفی و یک مورد مثبت بوده که فرد مبتلا درمان شده است.