وحشت جهانی از ویروس کرونا در یک فیلم کوتاه

وحشت جهانی از ویروس کرونا در یک فیلم کوتاه

وحشت جهانی از ویروس کرونا در یک فیلم کوتاه+فیلم

وحشت جهانی از ویروس کرونا در یک فیلم کوتاه+فیلم

26/02/2020 12:52:00 ب.ظ

وحشت جهانی از ویروس کرونا در یک فیلم کوتاه +فیلم

لری دیوید فیلم کوتاهی درباره وحشت امروز مردم جهان از ویروس کرونا ساخته است.

فیلم کوتاه ترس جهان ساخته رابرت واید که توسط لری دیوید تهیه شده، به این ترس پرداخته است.لری دیوید (تهیه‌کننده این فیلم) کمدین امریکایی است که پیش از این مجموعه تلویزیونی ساینفلد را تولید کرده است.فیلم کوتاه ترس جهان به یکی از پربازدیدترین فیلم‌ها درباره کرونا در شبکه‌های اجتماعی شده است.

طرح صیانت از فضای مجازی 'باعث مهاجرت نخبگان می‌شود' | DW | 31.07.2021 اعتراضات ضدحکومتی در شب قهرمانی پرسپولیس؛ از شعار علیه مقامات جمهوری اسلامی تا «رضا شاه روحت شاد» دختر هندی به خاطر پوشیدن شلوار جین کشته شد - BBC News فارسی ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

نگرانی کشورهای عرب منطقه از انتقال ویروس کرونا از ایران | DW | 25.02.2020هم‌زمان با افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا (کووید ۱۹) در ایران کشورهای خلیج فارس از افزایش موارد این بیماری در کشورهای خود خبر داده‌ و ناقل آن را مسافرانی دانسته‌اند که ازایران به این کشورها وارد شده‌اند. مواردابتلابه کرونادرآمریکااحتمالاًبیش از تعداداعلام شده وزیربهداشت آمریکااعلام کردکه مواردابتلابه کرونادرکشورش احتمالاًبیش ازتعداداعلام شده است ونیز۲۷۰میلون ماسک کمبودوجوددارد. 🔹الکس آزار :در شرایط کنونی تنها ۳۰ میلیون ماسک در اختیار دارد اما کشور به ۳۰۰ میلیون ماسک نیاز دارد. جناب دویچه مسافران چینی و کره ای و اروپایی رو هم کمی در متن اخبارتون بهشون اشاره کنین... درسته شما قراره ایران رو زیر فشار رسانه ای بذارید و سباه ننایی کنید ولی یه کم هم به این نکته که آلمانی ها و ایرانی ها از یک نژادند هم کمی پایبند بمانید.. شاید شما عربید نه عجم!!!

رئيس‌جمهور ایران: از ویروس کرونا عبور می‌کنیمحسن روحانی رئیس جمهوری ایران با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشورش ابراز امیدواری کرد ایران از آن عبور خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی

آلودگی یکی دیگر از شهروندان ایران به ویروس کرونا

کرونا در جهان؛ نگرانی فرانسوی‌ها از انتقال کرونا با هواداران یوونتوستعداد تلفات ویروس کرونا در جهان به ۲۷۶۵ نفر افزایش یافته است.

شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به بیش از 2700 نفر رسید

کاهش استفاده مردم تهران از مترو در پی شیوع ویروس کرونامرکز ارتباطات و اموربین الملل شهرداری تهران اعلام کرد پس از شیوع ویروس کرونا در ایران سفر مردم تهران با مترو تا 30 درصد کاهش یافته است. - خبرگزاری آناتولی