وحشت مردم سوسن و دهدز از دیدن خرس‌های وحشی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اهالی جاده مال ویرون بخش سوسن شهرستان ایذه در خوزستان از مشاهده یک خرس وحشی در این منطقه وحشت‌زده شده‌اند. بخشداری‌های این منطقه سالیانه گزارش‌های مکرری از هجوم حیوانات وحشی به مردم و دام‌هایشان توسط اهالی دریافت می‌کنند. حیات_وحش_ایران

استان وایر- اهالی جاده مال ویرون بخش سوسن شهرستان ایذه در خوزستان از مشاهده یک خرس وحشی در این منطقه وحشت‌زده شده‌انداز این خرس وحشی گزارش داده است که بخشداری‌های سوسن و دهدز سالیانه گزارش‌های مکرری از هجوم حیوانات وحشی به مردم و دام‌هایشان توسط اهالی این مناطق دریافت می‌کنند.گزارش‌هایی که در بیشتر آنها رد پایی از هجوم خرس‌های قهوه‌ای گرسنه دیده می‌شود.

بیشترین آمار هجوم خرس قهوه‌ای در بخش سوسن این منطقه گزارش شده است و به نظر می‌رسد مسئولان راهی برای پیشگیری از مواجهه آن‌ها با اهالی ندارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

انقدر چرت و پرت و کلیپ تعزیه دیدم که اینم فکر می‌کنم یکی لباس خرس پوشیده میدوه

این چرا انداخته بود دنبال خرس بیچاره؟

فکر کنم اون خرس بدبخت از دیدن اهالی اون روستا وحشت زده شده باشه...

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تظاهرات مردم فلسطین در اعتراض به عادی‌سازی روابط سودان با اسرائیل
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تجمع مردم عراق به‌مناسبت سالگرد اعتراضات اکتبر در میدان تحریر بغداد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مردم معترض در مقابل هتل بین‌المللی ترامپ: نه به جنگ و تحریم ایرانمردم معترض در مقابل هتل بین‌المللی ترامپ: نه به جنگ و تحریم ایران بعد از نماز جمعه بوده حتما گور بابای تظاهر کننده ها 🖕🏿 تو گه خوردی اینا رو نماینده مردم ایران میدونی. مردم ایران اونهایی هستن که تو خیابونای ایران فریاد میزنن دشمن ما همینجاست دروغ میگن آمریکاست مرگ_بر_جمهوری_اسلامی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

امنیت مناطق مرزی و مردم ایران، خط قرمز ماست/ صبوری ایران مورد سوءاستفاده قرار نگیردهشدار سخنگوی ارشد نیروهای مسلح به ارمنستان و آذربایجان؛ امنیت مناطق مرزی و مردم ایران، خط قرمز ماست/ صبوری ایران مورد سوءاستفاده قرار نگیرد از شما فیلم، خب از ما هم صدا دختر_آبادانی
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مردم اقبالی به دو جناح حاضر در کشور ندارند/ با کاندیدای مستقل وارد انتخابات ریاست جمهوری می‌شویم/ قوه قضاییه مبارزه با مفاسد را در درون خود با قدرت پیش ببرددبیرکل حزب دفاع از ایثارگران و قانون اساسی گفت: قوه قضاییه مبارزه با مفاسد را در درون خود با قدرت و قوت بیشتری پیش ببرد، چرا که در ابتدا باید ساختار و جایگاه قوه قضاییه را در دل مردم احیا و امید را برای مردم زنده کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نامه رؤسای دانشگاه‌‌های علوم پزشکی کشور به رهبر انقلاب؛ عزم راسخ خود را برای صیانت از سلامت مردم اعلام می‌کنیم- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimروسای دانشگاه‌ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور در نامه‌ای خطاب به مقام معظم رهبری ضمن قدردنی از راهنمایی‌های حکیمانه و حمایت‌های کریمانه ایشان نوشتند: عزم راسخ خود و همکاران سختکوش در تمامی رده‌ها را برای صیانت از سلامت مردم اعلام می‌کنیم . اللهم_عجل_لوليك_الفرج درود به شرف و پایداری یکایک شما عزیزان کادردرمان کشور که جانانه برای کشورتان با توجه به تمامی مشکلات ، خدمت رسانی میکنید . مردم و دولت سپاسگزار زحمات شما هستند .
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »