وجود آلاینده های سمی در آب آشامیدنی ایالات متحده

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

میزان ۹۵ درصد آب آشامیدنی ایالات‌متحده حاوی سطوح ناایمن آلاینده‌های سمی است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به نقل از ارث، بر اساس نتایج تحقیق جدید دانشگاه نیومکزیکو، آلودگی در آب آشامیدنی ایالات‌متحده میلیون‌ها آمریکایی را در معرض خطرات سلامتی از جمله سرطان قرار می‌دهد.

در حالی که بسیاری از آمریکایی‌ها بر این باورند که آب لوله‌کشی آنان آلوده نشده و برای مصرف بی‌خطر است، این تحقیق نشان می‌دهد که همیشه این‌طور نیست. محققان وجود هفت آلاینده که اغلب در آب آشامیدنی یافت می‌شوند را بررسی کردند. برخی از آلاینده‌ها مانند آرسنیک، اورانیوم، سرب و نیترات‌ها شناخته شده یا مشکوک به ایجاد سرطان هستند و قرار گرفتن طولانی در معرض بسیاری از این آلاینده‌ها نیز با اختلالات عصبی و رشدی همراه بوده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پس‌لرزه طوفان الاقصی/ پروازهای از آمریکا به اسرائیل لغو شددر پی عملیات غافلگیرانه طوفان الاقصی از سوی نیروهای مقاومت فلسطین، رسانه های آمریکایی اعلام کردند خطوط هوایی ایالات متحده آمریکا پروازها به مقصد فرودگاه بین‌المللی اصلی اسرائیل را تغییر داده اند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

فیدان در گفت‌وگو با بلینکن بر ادامه عملیات نظامی ترکیه در عراق و سوریه تاکید کردهاکان فیدان، وزیر خارجه ترکیه، روز 14 مهر به آنتونی بلینکن، وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا گفت که حملات هوایی آنکارا در سوریه با وجود سرنگونی پهپاد ترکیه‌ا
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا در اقدامی تلافی جویانه دو دیپلمات روس را اخراج کردوزارت امور خارجه آمریکا، جمعه 14 مهر در پی اخراج دیپلمات‌های آمریکایی از سفارت این کشور در مسکو، اعلام کرد که ایالات متحده دو دیپلمات سفارت روسیه را اخراج
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

هشدار شیوع «تب دنگی» در اروپا، ایالات متحده و آفریقایک کارشناس ارشد سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفت: تب دنگی در این دهه به یک تهدید بزرگ در جنوب ایالات متحده، جنوب اروپا و بخش‌هایی از آفریقا تبدیل خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برآورد وجود ۲۰ هزار انشعاب غیرمجاز آب در کرمانشاهمدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از برآورد وجود نزدیک به ۲۰ هزار انشعاب غیرمجاز آب در سطح استان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک نظامی پیشین آمریکایی به اتهام تحویل اطلاعات محرمانه به چین دستگیر شدوزارت دادگستری آمریکا، جمعه 14 مهر از دستگیری یک افسر سابق اطلاعات نظامی در ایالات متحده متهم به تلاش برای دادن اطلاعات مرتبط با دفاع ملی به چین خبر داد.بر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »