وجود احساس تبعیض در میان مردم نگران کننده است

02/12/1399 10:21:00 ب.ظ

جهانگیری: وجود احساس تبعیض در میان مردم نگران کننده است

معاون اول رئیس‌جمهور با بیان اینکه احساسی که مردم در خصوص پیشرفت استان‌ها دارند با واقعیت متفاوت است اعلام کرد که در همه استان‌ها احساسی راجب تبعیض در کشور وجود دارد و وجود این احساس نگران کننده خواهد بود. وی افزود که اشکالاتی در سیستم اداری ما وجود دارد و گاهی ممکن است افراد ناشایست در سمت‌هایی قرار گیرد و ما را دچار هزینه کنند.

معاون اول ریاست جمهوری تصریح کرد که هیچ ایرانی صاحب حق تر از ایرانی دیگر نیست و سربلندی ایران برای همه ما مایه عزت و افتخار است.

وی عنوان کرد که جوهره این ملت از زیر بسیاری از سختی ها قد علم کرده و در منطقه خیلی‌ها هستند که نمی‌خواهند ایران سربلند باشد. جهانگیری ادامه داد که شرق و غرب ما دچار جنگ و خون ریزی است ولی ایران کانون ثبات منطقه است.

وی خاطرنشان کرد که ظرفیت‌های پیشرفت کردستان وجود دارد و منایع و ذخایر سرشاری در این استان وجود دارد. وی خاطرنشان کرد که از امکانات مهم‌تر، نیروهای انسانی خلاق و ماهر است که خوشبختانه نیروهای کردستان قادر است خیلی از مسائل و مشکلات استان و کشور را برطرف کند. headtopics.com

تو خودت رئیس دزدایی مردک جمع کنبد کاسه کوزه تونو لعنت بهتون

حقوق مردم راکم ندهیدودرزمین سربه فسادبرندارید.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

نگران نشو برای پوستت حساس ودماغ احساسیت خوب نیست شما آقای جهانگیری خودت با وامهای میلیاردی که توصیه کردید و رسید به دست اوان و انصار شماایجاد‌تبعیض طبقاتی را رواج داده ای حالا داری به کی طعنه می‌زنی !!!!!!🧐🧐🧐🧐🧐 خدایا زوال اینهارو هر چه زودتر بیار سگ بشاشه ب انتخاباتتون با این کارا رای نمیدیم وقتی نزدیک انتخابات میشیم ،مسئولان با درک میشن .دزدها وخائنان ورانتخواران خوک ،خوک است در هر حالی 🐖

هرچی به انتخابات نزدیک تر میشیم مسعولین بیشتر مردمو درک میکنن😒😒