واکنش حماس و جنبش جهاد اسلامی به اقدام افتتاح سفارت امارات متحده در اسرائیل

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

واکنش حماس و جنبش جهاد اسلامی به اقدام افتتاح سفارت امارات متحده در اسرائیل حماس و جنبش جهاد اسلامی فلسطین به اقدام امارات متحده عربی برای افتتاح سفارت در اسرائیل واکنش نشان دادند.

حماس و جنبش جهاد اسلامی فلسطین به اقدام امارات متحده عربی برای افتتاح سفارت در اسرائیل واکنش نشان دادند.جنبش مقاومت اسلامی «حماس» فلسطین با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: اقدام امارات متحده عربی برای افتتاح سفارت در رژیم صهیونیستی به منزله پافشاری بر خطای بزرگ علیه مردم فلسطین و همه مردم منطقه است.

حماس در بیانیه خود همچنین خواستار توقف این فروپاشی خطرناک در سیاست امارات متحده، تلاش ابوپبی برای خروج از این مسیر اشتباه و لغو تمام اقدامات برای عادی‌سازی روابط با نیروهای اشغالگر شد. طارق سلمی، سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز طی بیانیه‌ای در واکنش به این اقدام امارات متحده عربی نوشت: شاید این سفارتخانه بر روی زمین یا آوار خانه یک خانواده فلیسطینی احداث شده باشد که در روز نکبت در سال 1948 خانه‌شان تخریب شده یا به اجبار از خانه خود بیرون رانده شد.

سلمی همچنین تصریح کرد: به هر دلیلی باشد، عادی‌سازی روابط با اسرائیل جرم و خیانت است؛ حتی اگر کسانی که در حال عادی‌سازی روابط خود با اسرائیل هستند، سعی کنند این واقعیت را پنهان کنند. گفتنی است سفارت امارات متحده عربی در اسرائیل امروز طی مراسمی با حضور اسحاق هرتزوگ، رئیس‌جمهور ایت کشور گشایش یافت.دو کشور در تاریخ 15 سپتامبر 2020 طی مراسمی در کاخ سفید توافق عادی‌سازی روابط را امضا کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش ترکیه به برخورد یونان با تیم فوتبال گالاتاسرایوزارت امور خارجه ترکیه به برخورد مقامات یونان با تیم فوتبال گالاتاسرای واکنش نشان داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

احتمال بروز نوعی واکنش عصبی نادر پس از تزریق واکسن «جانسون اند جانسون»احتمال بروز نوعی واکنش عصبی نادر پس از تزریق واکسن «جانسون اند جانسون» نشانگان گیلن-باره که ممکن است پس از تزریق تک دوز واکسن «جانسون اند جانسون» بروز کند چیست؟ این واکنش عصبی چه علائمی دارد؟ بیشتر بخوانید🔽 ایا تحقیقی هم در مورد گرفتن کرونا و احتمال گرفتن این بیماری وجود داره ؟‌.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اولین واکنش منتقدان به فیلم اصغر فرهادیفیلم «قهرمان» ساخته اصغر فرهادی پس از رونمایی در جشنواره کن با بازخورد مثبت منتقدان رو به رو شد و برخی آن را بهترین فیلم این کارگردان از زمان ساخت «جدایی» توصیف کردند. لعنت بر این رژیم کثیف اسلامی تنها جیزی که برای مردم اوردن۴۲ سال بدبختی شکنجه و وحشت بوده مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی مرگ_بر_خامنه‌ای
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش رئیس فدراسیون سوارکاری به ممنوع‌الخروجی دختر سوارکار: اختلافات خانوادگی دلیلش بودواکنش رئیس فدراسیون سوارکاری به ممنوع‌الخروجی دختر سوارکار: *اختلافات خانوادگی دلیلش بود *پدر این ورزشکار با مادرش اختلاف داشته و پدرش او را ممنوع الخروج کرد *این موضوع ربطی به فدراسیون سوارکاری ندارد *ما نمی‌توانیم به زندگی خصوصی مردم ورود کنیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش ایران به اتهام آمریکا درمورد تلاش برای آدم‌ربایی در این کشورسخنگوی وزارت خارجه: ادعای یک مقام آمریکایی در مورد اقدام ایران برای آدم ربایی در آن کشور، آن قدر بی‌پایه و مضحک است که واقعا ارزش پاسخگویی ندارد ایسنا جان، ما قدمون نمی‌رسه، شما که گردنت بلنده و پیش‌پیش می‌ری دیدن رئیس‌جمهور آینده، می‌شه از یکی از همون دور و بر بخوای این دو تا عکس رو هم برای رعیت شفاف‌سازی کنن؟ Would you really Trust this kind Of report when there are some people like pompeo works in USA system ? Its All About When the Incoming Iranian President Dr, Raeisi said: I AM NOT INTERESTED TO MEET WITH JOE BIDEN🤔 از تارقوزآباد چه خبر؟ هواپیمای اوکراینی هم که شایعه بود، نه!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

امارات از اولین «رمزارز» خود در سال 2026 پرده‌برداری می‌کندبانک مرکزی امارات متحده عربی، اعلام کرد که اولین «رمزارز» خود را در سال 2026 در دسترس عموم قرار خواهد داد.به گزارش «العربیه»، دوشنبه 12 ژوئیه 2021، بانک
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »