واکنش ایران به اظهارات گروسی درباره برنامه هسته‌ای رژیم صهیونیستی

23/07/1400 08:45:00 ق.ظ

واکنش ایران به اظهارات گروسی درباره برنامه هسته‌ای رژیم صهیونیستی غريب آبادي: فایده عضویت در معاهده عدم اشاعه و اجرای کامل پادمان‌های آژانس چیست؟

سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین، گفت: سکوت و غفلت در برابر برنامه هسته ای اسراییل پیام منفی به اعضای ان پی تی می فرستد. وی گفت: سکوت و غفلت در برابر برنامه هسته ای اسراییل پیام منفی به اعضای ان پی تی می فرستد مبنی بر این که «عضویت در معاهده مساوی است با پذیرش قوی ترین راستی آزمایی و نظارت، در حالی که بیرون ماندن از آن به معنای رهایی از هرگونه تعهد و انتقاد و حتی...

وی گفت: سکوت و غفلت در برابر برنامه هسته ای اسراییل پیام منفی به اعضای ان پی تی می فرستد مبنی بر این که «عضویت در معاهده مساوی است با پذیرش قوی ترین راستی آزمایی و نظارت، در حالی که بیرون ماندن از آن به معنای رهایی از هرگونه تعهد و انتقاد و حتی دریافت پاداش است!».

لازم به توضیح است مدیرکل آژانس در مصاحبه چند روز قبل خود با انرژی اینتلیجنت در پاسخ به این سوال که چرا اینقدر درباره ایران صحبت می کنید، در حالی که درباره برنامه هسته ای اسراییل صحبت نمی کنید، گفته بود: اسراییل عضو ان پی تی نیست و حتی آن را امضا نیز نکرده است، در حالی که ایران عضو معاهده است و تعهدات حقوقی در این زمینه دارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

نرفتن به شورای امنیت

اجرای طرحی ابتکاری در آفریقا؛ پناهندگان بیابانی را در کامرون به جنگل بدل کردندیک پروژه بلندپروازانه جنگل‌کاری که توسط پناهندگان در میناوائوی کامرون انجام شده، یک منطقه وسیع از بیابان را به جنگل تبدیل کرده است.

حمله گروه‌های مسلح ارمنی به کاروان متعلق به آذربایجان در قره‌باغگروه‌های مسلح غیرقانونی ارمنی به کاروان متعلق به آذربایجان در قره‌باغ حمله کردند. - خبرگزاری آناتولی گینه قاشینیلار ؟

پلیس امنیت تهران به ویدیوی بازداشت خشن یک زن واکنش نشان داد

شبه نظامیان طرفدار ایران اسرائیل را پس از حمله به پالمیرا در سوریه تهدید به واکنش شدید کردندنیروهای تحت حمایت ایران در سوریه امروز پنج‌شنبه ۱۴ اکتبر اعلام کردند که به حمله شامگاه چهارشنبه اسرائیل به پالمیرا در استان حمص سوریه «به شدت» پاسخ می‌دهند. زرگریه خیلی شدید؟! اسرائیل شلوارش اتحادیه اروپا ،آمریکا،و عربستان و امارات و بحرین میکشن بالا ... از خودش فقط پارس کردن بلده که با یک چخه کردن ایران میره تو اتاقک نجسش که یک وقت ایران نزنه

یمن؛ بیش از ۱۵۰ حوثی در حملات هوایی ائتلاف به مأرب کشته شدندبه گزارش سازمان ملل متحد، جنگ یمن، فقیرترین کشور شبه جزیره عربستان را درگیر بدترین بحران انسانی حال حاضر جهان کرده و جمعیت این کشور را در معرض قحطی و گرسنگی قرار داده است.

رویترز: سفر انریکه مورا به ایران «بازدیدی سرنوشت‌ساز در شرایط بحرانی است»دیپلمات‌های سه کشور صنعتی قدرتمند اروپایی اعلام کردند با نظر به اینکه سفر هماهنگ‌کننده هسته‌ای اتحادیه اروپا به ایران در زمانی حساس و در شرایط وخامت اوضاع اقا ما اتم مئتوم نمی خوایم هسته ای مگه برا مصرف برق و اینا نگفتن میخوایمش قراره زمستانم قطعی برق باشه اینا به کنار من می خوام هرروزم جمعه نباشه دیپلمات‌های سه کشور صنعتی قدرتمند اروپایی اعلام کردند با نظر به اینکه سفر هماهنگ‌کننده هسته‌ای اتحادیه_اروپا به ایران در زمانی حساس و در شرایط وخامت اوضاع هسته‌ای ایران روی می‌دهد، باید آن را «سفری فوق‌العاده» دانست. نسیم : 👇 ایران توافق_اتمی اتحادیه_اروپا -باتشکر ازاقدامات اتحادیه اروپا برای امنیت و صلح_جهانی ... - سفر آقای انریکه_مورا (که درمراسم تحلیف رئیسی شرکت کرد درحالیکه مقامات دست اول رژیم آنرا تحریم کردند ) البته مایه نگرانی است ومجددا یک گام به عقب محسوب میشود .