واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به گزارش صداوسیما درباره گوهر عشقی

26/09/1400 05:53:00 ب.ظ

پس از حمله به گوهر_عشقی که عازم محل دفن فرزندش ستار_بهشتی بود، صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران گزارشی را منتشر کرده که طی آن مدعی شده هیچ حمله‌ای در آن روز صورت نگرفته است؛ ‌گزارشی که با واکنش گوهر عشقی و بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد.

مادر ستار بهشتی در گفتگو با مسیح علینژاد در واکنش به این گزارش گفت: «چرا از همان روز اول فیلم دوربین مداربسته را پخش نکردند؟ چرا فیلم به قتل رسیدن ستار مرا پخش نمی‌کنند؟ چرا روزی که بچه‌های مردم را کشتند دوربین نبود؟ امروز مرا زدند فردا نوبت مادر دیگری است.» چاپ پس از حمله افراد ناشناس به گوهر عشقی در هفته گذشته که عازم محل دفن فرزندش ستار بهشتی بود،...

چاپ پس از حمله افراد ناشناس به گوهر عشقی در هفته گذشته که عازم محل دفن فرزندش ستار بهشتی بود، صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران گزارش تصویری ۵ دقیقه‌ای را منتشر کرده که طی آن مدعی شده هیچ حمله‌ای در آن روز صورت نگرفته است؛ ‌گزارشی که با واکنش گوهر عشقی و بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد.

یوسف سلامی، گزارشگر صداوسیما، در این گزارش با انتشار تصاویری مبهم، از پشت سر و بدون تاریخ، مدعی شده که گوهر عشقی خود روی زمین افتاده و مورد حمله افراد ناشناس قرار نگرفته؛ ادعایی که با ارائه مستندات تصویری فراوانی از سوی کاربران مورد تردید و تکذیب قرار گرفته است.

گوهر عشقی،‌ مادر ستار بهشتی کارگر و وبلاگ‌نویسی که در آبان ۹۱ و در حالی که در بازداشت نیروی انتظامی بود جان خود را از دست داد، در گفتگو با مسیح علینژاد در واکنش به این گزارش گفت: «چرا از همان روز اول فیلم دوربین مداربسته را پخش نکردند؟ چرا فیلم به قتل رسیدن ستار مرا پخش نمی‌کنند؟ چرا روزی که بچه‌های مردم را کشتند دوربین نبود؟ امروز مرا زدند فردا نوبت مادر دیگری است.» headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

تحولات ایران و جهان؛ وکیل دونالد ترامپ: به موکلم در جلسه دادگاه دستبند زده نخواهد شد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران و جهان در روز جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۳۱ مارس ۲۰۲۳ را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بنظرم تو دل این مادر پر از خونه مگه نه IRIBBot گزارش نداد... دوربین مداربسته رو نشون داد. همه حالیشون نیست، دوربین مداربسته دروغ میگه، صدای آمریکا بیاد بگه چی درسته چی غلط! بله اینطوریاست! برعکس دوبله و سانسور آنلاین در صدا و سیما، متاسفانه در بحث فیلم نامه نویسی و طراحی صحنه و کارگردانی و ... هنوز در حد یه بچه هستن.البته در پروژه های بعدی و با تمرینات بیشتر،پیشرفت می کنند.

صداوسیما میگفت اکراین اصلا هواپیما ی مسافربری نداره بقول یکی از کاربران اینا اگه بگن ماست سفیده من مطمئن میشم ماست سیاه ام پیدا میشه گزارش خوبی بود پدرسوخته بازی اپوزسیون کامل نمایان شد

آزمایش «توپ لیزری» آمریکا در واکنش به حملات پهپادی ایراندر واکنش به حملات پهپادی مکرر ایران و نیروهای نیابتی آن در خاورمیانه، نیروی دریایی ایالات متحده یک «توپ لیزری» را در آب‌های خلیج عدن، که معمولا مورد درود بر آمریکا و متحدانش یهود و شیعه دو دوست واقعی هستند اخ اخ چرا یهود و شیعه جففف دروغ میکنند ،، در حالیکه دو دوست هستند

واکنش تهران به نشست همسایگان عرب جنوب خلیج فارس؛ «مداخله» در امور موشکی را نمی‌پذیریم‌سخنگوی وزارت امور خارجه ایران یک روز پس از نشست سران کشورهای جنوب خلیج_فارس که در آن تهران به متوقف کردن روند مذاکرات منطقه متهم شد، گفت که ایران از کشورهای حوزه خلیج فارس خواسته است از «اتهامات تکراری و بی اساس» علیه تهران خودداری کنند.

نکاتی مفید که در سفر به پایتخت بلغارستان باید بدانیدمرکز صوفیه پر از بناهای باستانی و خیابان‌های زیباست. شاید بخواهید در بلوار سنگفرش ویتوشا قدم بزنید و از جایی نظیر کاخ ملّی فرهنگ بازدید کنید. فقط، وارنا!

اتخاذ رویکرد گام به گام، تنها راه احیای برجام است/ اعتماد در مذاکرات وین در حال کاهش است/ توافق در چند قدم اول، رسیدن به توافق‌های بعدی را آسان‌تر می‌کند

واکنش ایران به بیانیه پایانی نشست سران شورای همکاری خلیج فارسواکنش ایران به بیانیه پایانی نشست سران شورای همکاری خلیج فارس سخنگوی وزارت امور خارجه ایران به بیانیه پایانی چهل و دومین نشست سران شورای همکاری خلیج فارس که در ریاض پایتخت عربستان سعودی برگزار شد، واکنش نشان داده و این را نگرشی ناسازگارانه خواند.

واکنش ایران به بیانیه‌ی اخیر سه کشور اروپاییواکنش ایران به بیانیه‌ی اخیر سه کشور اروپایی: هر بیانیه‌ای درباره برجام که در آن به تقصیر آمریکا اشاره نشده باشد، صرفا بیان کننده اوج جهل صادرکنندگان آن نسبت به واقعیت است AGAIN. ششمین پنجشنبه ..... بر پدرت لعنت بیشرف پنجشنبه ها هر هفته هرایرانی بگه لعنت_برپدرش بخونید کپی کنید ریت کنید لعنت بفرستید.