واکنش مورگان اورتگاس به انتقال نسرین ستوده از زندان اوین به زندان قرچک

01/08/1399 10:52:00 ب.ظ

🔺واکنش مورگان اورتگاس به انتقال نسرین ستوده از زندان اوین به زندان قرچک ⚡️ سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: رژیم_ایران به جای آن که به نسرین_ستوده دسترسی فوری به خدمات درمانی بدهد، او را به زندان بدنام قرچک منتقل کرده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. Print this page سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده به انتقال نسرین ستوده، وکیل دادگستری و مدافع حقوق بشر از زندان اوین به زندان قرچک ورامین واکنش نشان داد.

مورگان اورتگاس روز پنجشنبه اول آبان ماه در توییتی نوشت: رژیم ایران به جای آن که به نسرین ستوده دسترسی فوری به خدمات درمانی بدهد، او را به زندان بدنام قرچک که به خاطر نقض آشکار حقوق بشر شناخته شده، منتقل کرده است.

خانم اورتگاس افزود: نسرین و بسیاری دیگر از زندانیان عقیدتی، در برابر این بی‌توجهی به کرامت انسانی، برای همه ما الهام‌بخش هستند. The Iranian regime transferred Nasrin Sotoudeh to the notorious Qarchak Prison, known for gross violations of human rights, instead of providing her urgent medical care. Nasrin and many other prisoners of conscience inspire us all in the face of this disregard for human dignity.

— Morgan Ortagus (@statedeptspox) October 22, 2020 رضا خندان همسر نسرین ستوده، روز چهارشنبه ۳۰ مهر به صدای آمریکا گفت: «ماموران مستقر در زندان اوین روز سه‌شنبه ۲۹ مهر بدون مقدمه، با دروغ و نیرنگ نسرین ستوده را به قصد اعزام به بیمارستانی خارج از زندان، به زندان قرچک ورامین که به زندان زنان معروف است تحویل داده‌اند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

خانم آورتگاس حرص نخور چاق میشی

کالین: برقراری صلح و ثبات در قره‌باغ منوط به آزادی این منطقه از اشغال ارمنسان استسخنگوی ریاست جمهوری ترکیه از اظهارات نخست‌وزیر ارمنسان انتقاد کرده و گفت که صلح و ثبات در قفقاز جنوبی تنها در پی آزادی قره‌باغ از اشعال ارمنستان برقرار خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

تیمی از فضانوردان روس و آمریکایی از ایستگاه فضایی بین‌المللی به زمین بازگشتندبیش از یک ماه از اقامت این سه فضانورد روس و آمریکایی در ایستگاه فضایی بین‌المللی نگذشته بود که دو فضانورد دیگر آمریکایی به نام باب بنکن و داگ هرلی با نخستین سفینه بخش خصوصی به آنها ملحق شدند.

بخشودگی به خاطر قتل و اجرای شلاق به خاطر هتک حرمت به جسدنه_به_اعدام

تلاش قاتل زیردریایی‌ساز دانمارکی برای فرار از زندان ناکام ماندپیتر مدسن که به جرم قتل کیم وال روزنامه‌نگار سوئدی در سال ۲۰۱۷ در زندان به سر می‌برد، روز دوشنبه ۲۰ اکتبر (۲۹ مهر) تلاش کرد از زندان خود در آلبرتسلوند در حومه کپنهاگ بگریزد. زیردریایی ساز دانمارکی قاتل

انتقال نسرین ستوده به زندان قرچک؛ شکنجه مضاعف

محکومیت رییس سابق هلال احمر به ۱۲ سال زندانمهره سوخته همه فاسد