واکنش ظریف به پیشنهاد چند میلیون دلاری آمریکا به ناخدای آدریان دریا

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

واکنش ظریف به پیشنهاد چند میلیون دلاری آمریکا به ناخدای نفتکش ایرانی

وزیر خارجه ایران آمریکا را به رشوه‌دهی برای فشار به ایران از طریق پیشنهاد به ناخدای کشتی آدریان دریا متهم کرد.

آقای ظریف در توییت خود نوشت: «آمریکا پس از ناکامی در دزدی دریایی مستقیماً به رشوه‌دهی متوسل شده است: یا نفت ایران را به ما بده و چندین میلیون دلار دریافت کن و یا خودت تحریم شو. شباهت زیادی به دعوتی دارد که چند هفته پیش من از کاخ سفید دریافت کردم. دارد به الگو تبدیل می‌شود»اشاره ظریف به پیشنهاد آمریکا برای پرداخت میلیون‌ها دلار پول نقد به ناخدای هندی نفتکش ایرانی آدریان دریا است.

هرچند این روزنامه انگلیسی اشاره‌ای به پاسخ ناخدای هندی نکرده، اما چند روز پس از این که نفتکش به پیشنهاد آمریکا عمل نکرد، واشنگتن نفتکش و ناخدا را تحریم کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طرح فرانسه: ۱۵ میلیارد اعتبار به ایران؛ به شرط تایید آمریکا | DW | 03.09.2019وزیر خارجه فرانسه می‌گوید برای ایران، در صورت بازگشت به تعهدات برجام، تامین امنیت خلیج فارس و مذاکره درباره برنامه هسته‌ای بعد از سال ۲۰۲۵، خط اعتباری ۱۵ میلیارد دلاری گشوده می‌شود و این همه به موافقت آمریکا بستگی دارد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا: تاجر ترک به اتهام دور زدن تحریم‌های ایران به حبس محکوم شدوزارت دادگستری آمریکا سه‌شنبه 3 سپتامبر اعلام کرد که یک تاجر اهل ترکیه را به دلیل دور زدن تحریم‌های
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

هشدار بعیدی‌نژاد به آمریکا به خاطر نقض معاهدات دریایی بین‌المللیسفیر ایران در لندن در توییتی اعلام کرد: آمریکا با تهدید کشتی حامل نفت ایران معاهدات دریانوردی را نقض و امنیت و ایمنی دریانوردی بین‌المللی را به مخاطره انداخته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر دارایی فرانسه برای رایزنی درباره پیشنهاد برجامی مکرون راهی آمریکا شدوزیر دارایی فرانسه برای رایزنی درباره پیشنهاد برجامی مکرون راهی آمریکا شد منابع فرانسوی می‌گویند وزیر دارایی این کشور به واشنگتن سفر کرده تا با مقامات این کشور بر سر ایجاد یک خط اعتباری به ارزش ۱۵ میلیارد دلار تا پایان سال جاری برای ایران، رایزنی کند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیشنهاد وام 15 میلیارد دلاری فرانسه به ایرانیک منبع دیپلماتیک فرانسوی مرتبط با پرونده ایران سه‌شنبه 3 سپتامبر 2019 از پیشنهاد وام 15 میلیارد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پیشنهاد فرانسه برای اعطای ۱۵ میلیارد دلار اعتبار به ایران؛ همه چیز مشروط به موافقت آمریکا استپیشنهاد فرانسه برای اعطای ۱۵ میلیارد دلار اعتبار به ایران؛ همه چیز مشروط به موافقت آمریکا است خبرگزاری رویترز روز سه‌شنبه ۱۲ شهریور ماه در گزارشی با اعلام این خبر گفت فرانسه در تلاش است به شکلی توافق اتمی ایران را حفظ کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »