واکنش آیت‌الله نوری همدانی به ساخت سریال درباره شمس تبریزی+عکس

02/07/1398 02:56:00 ب.ظ

آیت‌الله نوری همدانی به ساخت سریال درباره شمس تبریزی واکنش نشان داد.

آیت‌الله نوری همدانی به ساخت سریال درباره شمس تبریزی واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آیت‌الله نوری همدانی، در پاسخ به استفتا ساخت سریال درباره شمس را حرام اعلام کرده است.وزیر خارجه آمریکا جامعه جهانی را به واکنش علیه سیاست های سرکوب گرایانه چین علیه ترک‌های اویغور فراخواند..انقلاب مبنی بر شناسایی دو جاسوس در دفتر نقدی، محمد‌رضا نقدی ضمن رد اظهارات بهزاد نبوی، گفت: «این ادعا مصداق بارز نشر اکاذیب برای تشویش اذهان عمومی است و این فرد باید به زودی به دادگاه برود و پاسخگوی اتهامات کذبی که وارد کرده باشد»..به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا به اظهارات «بوریس جانسون»، نخست‌وزیر بریتانیا درباره ایجاد توافق هسته‌ای جدید با ایران واکنش نشان داد..

‌آیت‌الله نوری همدانی در پاسخ به نامه جمعی از طلاب درباره این سریال، نوشته است: «طبق گفته حضرت صادق(ع) فرقه صوفیه دشمنان ما هستند و ترویج آن به هر شکلی باشد جایز نیست و حرام است.»..نیویورک/خبرگزاری آناتولی.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

گوه زیادی خورده

پمپئو جامعه جهانی را به واکنش علیه فشارهای چین علیه اویغورها فراخواند

در واکنش به مصاحبه نبوی در باره جاسوسان اسرائیل نقدی او را به مجازات تهدید کردمعاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در واکنش به اظهارات اخیر بهزاد نبوی اصلاح‌طلب و عضو سازمان مجاهدین

واکنش ترامپ به ایده ایجاد توافق هسته‌ای جدید با ایرانرئیس‌جمهوری آمریکا به اظهارات نخست‌وزیر بریتانیا درباره ایجاد توافق هسته‌ای جدید با ایران واکنش نشان داد.

واکنش ایران به سخنان بوریس جانسون: فروش سلاح به عربستان را متوقف کنیدعباس موسوی: دولت انگلیس به جای تلاش بی‌ثمر علیه جمهوری اسلامی ایران، نسبت به توقف فروش سلاح‌های مرگبار به عربستان که خواسته بسیاری از مردم جهان است اقدام کرده و خود را از اتهام ارتکاب جنایت جنگی علیه مردم یمن برهاند. خاشقچی. فرافکنی و فرار به جلو. ماشاالله بهتون نه بابا؟؟؟ اونوقت شمام به حوثي و حشد شعبي و ..... كمك كنين

واکنش‌ ایران به بیانیه سه‌کشور اروپایی درباره حمله به آرامکو | DW | 24.09.2019محمدجواد ظریف با انتشار یک پست‌توییتری نسبت به بیانیه کشورهای بریتانیا، فرانسه و آلمان درباره مسئولیت ایران در حمله آرامکو واکنش نشان داده است. پیش از آن مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا از این بیانیه استقبال کرده بود. ۴۰ سال است که رژیم تروریستی آخوندی با همین بامبول ها و شانتازها دولتهای غربی، بویژه دول اروپائی را به بازی گرفته است. حالا که فرانسه و آلمان و انگلستان به نقش مستقیم رژیم ایران در حمله به تاسیسات آرامکو اذعان کرده اند، آیا زمان برخورد قاطع در قبال این جماعت داعشی فرا نرسیده؟

واکنش ترامپ به ایده ایجاد توافق هسته‌ای جدید با ایرانرئیس‌جمهوری آمریکا به اظهارات نخست‌وزیر بریتانیا درباره ایجاد توافق هسته‌ای جدید با ایران واکنش نشان داد.