واکنش دبیر ستاد مرکزی اربعین به آمادگی عراق برای پذیرش زوار اربعین

07/09/2020 10:41:00 ق.ظ

دبیر ستاد مرکزی اربعین درباره آمادگی عراق برای پذیرش زوار اربعین گفت: هنوز این خبر به صورت رسمی به ما اعلام نشده است و نمی‌توانیم در خصوص آن اظهارنظر کنیم.

ایلنا, دبیر ستاد مرکزی اربعین

ایلنا : دبیر ستاد مرکزی اربعین درباره آمادگی عراق برای پذیرش زوار اربعین گفت: هنوز این خبر به صورت رسمی به ما اعلام نشده است و نمی‌توانیم در خصوص آن اظهارنظر کنیم.

دبیر ستاد مرکزی اربعین درباره آمادگی عراق برای پذیرش زوار اربعین گفت: هنوز این خبر به صورت رسمی به ما اعلام نشده است و نمی‌توانیم در خصوص آن اظهارنظر کنیم.

وی ادامه داد: در دیدارهای رسمی که مقامات عراقی با سفیر ما در عراق داشتند، اعلام کرده بودند که امسال در ایام اربعین زائر خارجی را نمی‌پذیرند. از همین‌رو ما هنوز براساس اظهارنظر برخی مسئولان عراقی نمی‌توانیم نتایج قطعی را درباره برگزاری سفر اربعین اعلام کنیم.

دبیر ستاد اربعین تصریح کرد: آخرین موضع رسمی دولت عراق در ملاقات با سفیر ما اعلام شده است و هنوز به صورت رسمی به ما موضع دیگری اعلام نشده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

تعداد مبتلایان به کرونا در اسلواکی به ۲۲۶ نفر افزایش یافتمقام‌های اسلواکی تصمیم گرفته‌اند تا اقدام‌های سخت گیرانه تری را برای پیش گیری از ابتلا به این بیماری اعمال کنند. زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی از جمله تصمیم‌های اتخاذ شده است.

آمار ابتلا به کرونا در قاره آفریقا به بیش از یک میلیون و297 هزار نفر رسیدتعداد مبتلایان به ویروس کرونا در قاره آفریقا به 1 میلیون و 297 هزار و 322 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه به بیش از 1 میلیون و 25 هزار نفر رسیدمجموع مبتلایان به ویروس کرونا در روسیه با شناسایی 5195 مورد جدید طی یک روز گذشته به 1 میلیون و 25 هزار و 505 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 38 هزار و 398 نفر رسیدشمار مبتلایان به کرونا در افغانستان با شناسایی 74 مورد جدید طی شبانه‌روز گذشته به 38 هزار و 398 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

روسیه آلمان را به تعلل در تحقیقات مربوط به ناوالنی متهم کرد | DW | 06.09.2020پس از مشخص شدن مسمومیت ناوالنی با سم اعصاب، تنش‌ها میان روسیه و آلمان بر سر روشن‌گری در مورد شناسایی عاملان مسمومیت بالا گرفته است. هر دو طرف یکدیگر را به پاسخگویی فراخوانده‌اند.

تحریف اعتراف وزیر دفاع انگلیس،پرونده زاغری ربطی به بدهی لندن به تهران نداردلندن – ایرنا – وزیر دفاع انگلیس به تازگی درخصوص پرونده قدیمی فروش تانک‌های چیفتن توسط این کشور به ایران در سال ۱۳۵۰، رسما پذیرفته که لندن بابت این موضوع به تهران بدهکار است و این بدهی ۴۰۰ میلیون دلاری باید پرداخت شود. این اذعان صریح مقام رسمی لندن اما از سوی برخی رسانه‌های بیگانه تحریف شد.

«احمد محمدی‌فر» دبیر ستاد اربعین در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره برخی اخبار مبنی بر اینکه استاندار کربلا اعلام کرده‌است، آماده پذیرش زوار اربعین از سراسر جهان هستیم، گفت: این خبر هنوز به صورت رسمی به ما اعلام نشده است..تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در قاره آفریقا به 1 میلیون و 297 هزار و 322 نفر افزایش یافت.مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در روسیه با شناسایی 5195 مورد جدید طی یک روز گذشته به 1 میلیون و 25 هزار و 505 نفر رسید.

وی ادامه داد: در دیدارهای رسمی که مقامات عراقی با سفیر ما در عراق داشتند، اعلام کرده بودند که امسال در ایام اربعین زائر خارجی را نمی‌پذیرند. از همین‌رو ما هنوز براساس اظهارنظر برخی مسئولان عراقی نمی‌توانیم نتایج قطعی را درباره برگزاری سفر اربعین اعلام کنیم. دبیر ستاد اربعین تصریح کرد: آخرین موضع رسمی دولت عراق در ملاقات با سفیر ما اعلام شده است و هنوز به صورت رسمی به ما موضع دیگری اعلام نشده است.2020 آبوجا/خبرگزاری آناتولی براساس داده‌های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های آفریقا، شمار افراد مبتلا به ویروس جدید کرونا «کووید-19» در سراسر این قاره با افزایش 7 هزار و 505 نفری طی شبانه روز گذشته به یک میلیون و 297 هزار و 322 نفر رسیده است. لینک کوتاه .