واکنش ایرنا به گزارش‌ها درباره «مرگ مشکوک» یک سرهنگ نیروی قدس

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به دنبال انتشار گزارش‌هایی درباره مرگ علی اسماعیل‌زاده، یک افسر نیروهای قدس سپاه در کرج، خبرگزاری دولتی ایرنا به نقل از یک منبع آگاه خبر «ترور» این نیروی سپاه قدس را تکذیب کرد. .

به دنبال انتشار گزارش‌هایی درباره مرگ علی اسماعیل‌زاده، یک افسر نیروهای قدس سپاه در کرج، خبرگزاری دولتی ایرنا روز پنجشنبه ۱۲ خرداد به نقل از یک منبع آگاه خبر «ترور» این نیروی سپاه قدس را تکذیب کرد.

با این حال ایرنا اذعان کرده است، سرهنگ پاسدار علی اسماعیل‌زاده در «روزهای گذشته» در «سانحه‌ای» در منزل مسکونی خود درگذشته است و علت «وقوع آن» در دست بررسی است.وزارت خارجه ایران «عاملان» سوء قصد به جان سرهنگ سپاه را تهدید کرد صابرین نیوز با اشاره به شروع تحقیقات در این زمینه٬ افزوده است: «تاکنون ترور ایشان تایید نشده و علت فوت مشخص نیست. »

در همین زمینه ایران اینترنشنال به نقل از منابعی که نامی از آنها به میان نیاورده ، نوشته است که مرگ سرهنگ علی اسماعیل زاده با کشته شدن سرهنگ حسن صیاد خدایی ارتباط داشته است و اطلاعات سپاه در این زمینه تحقیقاتی انجام داده بود. طبق این گزارش به همین دلیل تصمیم به «حذف فیزیکی او با توسل به صحنه‌سازی خودکشی» گرفته شده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

امبر هرد به جرم افترا به جانی دپ به پرداخت ۱۵ میلیون دلار محکوم شدهیات منصفه (ژوری) دادگاه رسیدگی کننده به پرونده شکایت متقابل امبر هرد و جانی دپ به اتهام خشونت خانگی، امبر هرد را به ارتکاب جرم افترا به جانی دپ محکوم کرد. فقط 15ملیون🤣 زنه دیوونه بوده حتی یکبار که دپ خواب بوده روی صورت دپ ریده بوده
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هجوم ماموران اطلاعات سپاه به خانه احمدرضا حائری، فعال حقوق بشرماموران اطلاعات سپاه به خانه احمدرضا_حائری فعال حقوق بشر مراجعه، بعد از بازرسی خانه گوشی و وسایل الکترونیکی، مقداری کاغذ و نوشته و کتاب را ضبط کرده با خود برده‌اند و بدون توضیح خاصی احضاریه‌ای جهت حضور در دادسرای اوین تسلیم ایشان کرده‌اند. اخبار_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

رئیس «فراری» یک شعبه بانک مسکن به ایران مسترد شدروابط عمومی بانک مسکن روز چهارشنبه، ۱۱ خرداد، از بازداشت رئیس سابق یکی از شعبه‌های این بانک در یکی از کشورهای همسایه به‌ اتهام «اختلاس و کلاهبرداری» خبر داد. یکی یکی نمیشه دستگیر کرد، سالها طول میکشه! ۵۰ نفر غیر مسلمان را استخدام کنید تا ۵۰ بانک را مدیریت کنند، بقیه را تعطیل کرده ساختمان هاشو بفروشید بدهی مردم را پرداخت کنید چون همشون بدهکارند. بانک مسکن تو کشور خارجی؟ رفتن مسکن بسازند؟خدا هم از اینهمه فساد جاخورده! پس چرا با اختلاس گران داخل کشور کاری ندارن؟ اینکه تومملکت ماتازگی نداره
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اف‌بی‌آی یک حمله سایبری هکرهای مورد حمایت ایران به بیمارستان کودکان بوستون را خنثی کردپیشتر در سال ۲۰۱۴ نیز اداره تحقیقات پلیس فدرال آمریکا و بیمارستان کودکان بوستون در پی حمله یک به اصطلاح «هکتیویست» به کامپیوتر این مرکز درمانی، با یکدیگر همکاری کرده بودند. ولی باز دولت امریکا به ج اسلامی حال میده حمله سایبری به بیمارستان کودکان؟؟؟؟؟ جمهوری نکبت اسلامی که میگم همینه!
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

افزایش موارد ابتلا به تب کریمه کنگو در ایران؛ یک نفر جان باخت🔺افزایش موارد ابتلا به تب کریمه کنگو در ایران؛ یک نفر جان باخت ▪️رئیس گروه مدیریت بیماری‌های قابل انتقال بین انسان و حیوان وزارت بهداشت ایران از ابتلای ۱۳ نفر به تب کریمه کنگو خبر داد. دو روز پیش، ابتلای ۹ نفر به این بیماری تأیید شده بود ⬇️ بیشتر بخوانید: یک روز کرونا یک روز واکسن یک روز اوکراین امروز کنگو فردا؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تیراندازی در یک مرکز بهداشتی در اکلاهمای آمریکا ۴ کشته به جا گذاشتفرد مهاجم که هویت وی هنوز اعلام نشده با ورود به یک ساختمان پزشکی در شهر تالسا اقدام به تیراندازی کرد و به گفته منابع پلیس سپس با شلیک به سوی خود در محل کشته شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »