واکنش شماری از سناتورهای آمریکایی به شلیک‌های موشکی ایران

18/10/1398 11:08:00 ق.ظ

پیامدهای انتقام_سخت | 'باب منندز'، سناتور دمکرات آمریکا: مردم آمریکا علاقه‌ای به یک جنگ بی‌پایان و بی‌هدف دیگر ندارند و 'دونالد_ترامپ' باید برای ادامه درگیری نظامی علیه ایران از کنگره مجوز بگیرد.

تهران- ایرنا- در حالی که شماری از سناتورهای آمریکا از اقدام تروریستی رئیس‌جمهوری این کشور در قبال ایران حمایت کردند، 'باب منندز' سناتور دموکرات گفت، مردم آمریکا علاقه‌ای به یک جنگ بی‌پایان و بی‌هدف دیگر ندارند و دونالد ترامپ باید برای ادامه درگیری نظامی علیه ایران از کنگره مجوز بگیرد. "میت رامنی" سناتور جمهوریخواه در صفحه توئیترش نوشت: خدواند از نیروهای ما در عراق حفاظت می کند. حملات ایران که نیروهای آمریکا، ائتلاف و عراق را هدف قرار داد محکوم می کنم.

در توئیت"باب منندز" سناتور دمکرات هم آمده است، دیشب درباره حملات ایران با مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا، صحبت کردم و همچنان از نزدیک وضعیت نیروها را رصد می کنم و در کنارشان خواهم بود.

«مردم آمریکا علاقه ای به جنگی جدید، بی پایان، بدون هدف و راهبرد در خاورمیانه ندارند. ما باید توجه خود را به حمایت از آمریکایی ها، دارایی ها، متحدان آمریکا و مردم بی گناه و متحمل پیامدهای جنگ معطوف کنیم.

اگر ترامپ قصد دارد به درگیری نظامی با ایران ادامه دهد باید قبل از هر کاری به کنگره بیاید، درباره هدف این کار و نحوه دستیابی به این هدف توضیح دهد و مجوز بگیرد. کنگره نهایت قدرت و اختیارات قانونی خود را برای نظارت بر سیاست خارجی کشور در دوران اغتشاش و هرج و مرج به کار می گیرد.» headtopics.com

انتقام_سخت نظام مقدس چند تا موشک پرتاب کرد وسط بیابون که شاید یه سری عراقی رو کشته باشه، ظاهرا یه هواپیمای اوکراینی رو اشتباهی زد، و نزدیک صد نفر تشییع کننده قاسم_سلیمانی رو بر اثر بی عرضگی به فنا داد. به تنها کسی که کاری نداشت آمریکاییها بودند. استکبارستیزی مدل آقا!

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »
Loading news...
Failed to load news.

سلمان رشدی: نویسنده با قدرت کلماتش می‌تواند بیش از دشمنانش دوام بیاورد

سلمان رشدی، نویسنده بریتانیایی هندی‌الاصل می‌گوید: «نویسندگان می‌توانند از دشمنانشان، بیشتر دوام بیاورند.» ادامه مطلب >>

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۲۰ درصد جمعیت ایران دچار اختلال روانی است

گاه‌شمار تنش میان ایران و آمریکا پس از کشته شدن قاسم سلیمانیعلی خامنه‌ای، رهبر ایران در پیامی که تلویزیون دولتی ایران آنرا منعکس کرد به آمریکا هشدار داد که باید در انتظار «انتقام سختی» باشد. انتقام_سخت وقتی انتقام_سخت بگیریم ترامپ_قمار_باز از ترس سوراخ موش گیرش نمیاد چقدر این little Marco حقیره ...

موضع وزیر خارجه آلمان درباره گام پنجم کاهش تعهدات برجامی ایران پس از نشست تروئیکای اروپاوزیر خارجه آلمان پس از دیدار با همتایان فرانسوی و انگلیسی خود در بروکسل: چیزی که ایران در مورد برجام اعلام کرده است، از نظر ما روند درستی نیست، باید در اروپا در مورد این وضعیت جدید به یک پاسخ مشترک برسیم ايشون خيلى گُ خورد.

بوئینگ: از سقوط هواپیما در ایران باخبر هستیمشرکت بوئینگ اعلام کرد که از گزارش‌ها مبنی بر سقوط یک هواپیمای این شرکت در ایران باخبر است.

مهاجرت خانواده­‌های شاهزاده­‌های سعودی به اروپا از بیم اقدام ایرانمنابع آگاه سعودی گزارش دادند که تعدادی از خانواده‌­های شاهزاده‌­های سعودی از دو روز گذشته مهاجرت از عربستان به اروپا را آغاز کرده­‌اند.

اتحادیه اروپا درباره «گام پنجم» نقض برجام از سوی ایران نشست اضطراری برگزار می کند🔺اتحادیه اروپا درباره «گام پنجم» نقض برجام از سوی ایران نشست اضطراری برگزار می کند ⚡️وزیران خارجه اتحادیه_اروپا قرار است روز جمعه، ۲۰ دی‌ماه، یک نشست اضطراری درباره گام پنجم نقض برجام از سوی ایران برگزار کنند. بزودی دوباره تحریمهای بین المللی اعمال میشه مكانيزم ماشه رو بكار بندازيد . اين تنها زباني هست كه رژيم رو به تسليم واخواهد داشت. در مقابل اخوندها عقب نشيني نكنيد