واکنش نتانیاهو به آغاز غنی‌سازی ۲۰ درصدی اورانیوم در ایران

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با طرح ادعاهایی به اقدام کشورمان در راستای غنی سازی ۲۰ درصدی اورانیوم واکنش نشان داد.

04/01/2021 03:34:00 ب.ظ

ادعاهای واهی نتانیاهو: *افزایش غنی‌سازی اورانیوم در ایران نقض پایبندی‌های قبلی است و نشان دهنده نیت این کشور برای تولید سلاح هسته‌ای است *اسرائیل به ایران اجازه نخواهد داد که به سلاح هسته‌ای دست یابد

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با طرح ادعاهایی به اقدام کشورمان در راستای غنی سازی ۲۰ درصدی اورانیوم واکنش نشان داد.

او در ادامه گفت: اسرائیل به ایران اجازه نخواهد داد که به سلاح هسته ای دست یابد.امروز علی ربیعی، سخنگوی دولت اعلام کرد: رئیس جمهور در روزهای گذشته دستور آغاز غنی سازی ۲۰ درصد را صادر نمودند و از ساعاتی پیش پس از انجام اقدامات اولیه از قبیل اطلاع‌رسانی به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و تحویل پرسشنامه طراحی بر مبنای تعهدات پادمانی کشور، فرآیند تزریق گاز شروع شد و تا ساعاتی دیگر اولین محصول UF6 به دست خواهد آمد.

تظاهرات در کرمانشاه، کردکوی، کرج و اصفهان؛ بنر «خامنه‌ای» به آتش کشیده شد ستاد هماهنگی اقتصادی دولت در شرایط سخت تحریم و جنگ اقتصادی، نقش ستاد جنگ را ایفا کرد/ تامین زندگی و معیشت مردم محور اصلی تصمیم گیری‌ها در ستاد اقتصادی دولت بوده است وزارت دفاع ملی افغانستان از کشته‌شدن 187 طالب خبر داد ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

ما کار خودمونو میکنیم گوووووررر پدر هر بی ناموسی که میخواد هرچی بگه. این مرتیکه یابو بهتره بره اول منابع سلاح های هسته ای خودشو از بین ببره. واللا مردک خودشیفته با اون دولت جعلی چرا باید سلاح اتمی داشته باشه؟؟!!