سوریه, ابوظبی, ابوظبی, امارات متحده عربی, رژیم اسد, محمد بن زاید آل نهیان, کووید-19

سوریه, ابوظبی

واکنش دولت موقت سوریه به اعلام همبستگی ولیعهد ابوظبی با بشار اسد

29/03/2020 11:51:00 ب.ظ

واکنش دولت موقت سوریه به اعلام همبستگی ولیعهد ابوظبی با بشار اسد

29.03.2020آنکارا/ اشرف موسی/ خبرگزاری آناتولیعبدالرحمان مصطفی، رئیس دولت موقت سوریه درباره گفتگوی تلفنی دیروز محمد بن زاید آل نهیان، ولیعهد ابوظبی و بشار اسد تصریح کرد: برخی قصد دارند تلاش‌های خود برای تبدیل مجدد رژیم اسد به یک مخاطب بین‌المللی را در پوشش همبستگی بشردوستانه در برابر کووید-19 جلوه دهند.

مامور بازداشت‌کننده جورج فلوید به قتل درجه دو متهم شد دانشمند ایرانی زندانی در آمریکا به وطن بازگشت نیکلاس مادورو: برای تشکر از مردم و امضای توافق‌نامه به ایران می‌روم

وی در گفتگو با خبرنگار «آناتولی» به حمایت امارات متحده عربی از اقدام نظامی روسیه برای سرکوب قیام مردم سوریه در سال 2015 اشاره کرده و گفت: این نقش حمایتی بخشی از فعالیت‌های تبلیغاتی برای تبدیل مجدد رژیم اسد به یک مخاطب سیاسی در عرصه بین‌المللی است.

مصطفی متذکر شد: نجات مردم سوریه از ظلم و کشتار رژیم اسد کار اصلی کسانی است که مدعی هستند با این مردم اعلام همبستگی می‌کنند. وظیفه امروز و آینده تمام بشریت حساب پس گرفتن از تمام کسانی است که مرتکب جنایت جنگی شده‌اند. نه اینکه مثل امارات متحده عربی از این مجرمان حمایت کنند.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

دولت موقت سوریه؟مگه دولت دایمی نمیاد سرکار؟ شما هم مثل بعضی از خبرگزاری های ما توهم داری ها فسدیق سلام، آیا خبرگزاری آناتولی فارسی در تلگرام کانالی دارد؟ چند کانال با نام این خبر گزاری در حال فعالیت هستند دولت موقت؟! 😂😂

واکنش یمن به پیشنهاد حوثی‌ها برای مبادله اسرای سعودی با اعضای حماس

بیمقدار: دولت باید برای مقابله با کرونا تصمیمات قاطعانه بگیرد/ با مردم شفاف صحبت کنیمبیمقدار، عضو فراکسیون امید مجلس: امیدوارم دولت قاطعانه تصمیمات خود را در خصوص ممنوعیت سفر و تجمع های غیر ضروری اجرایی کند متاسفانه دولت نیز قطره چکانی تصمیم گیری می کند چه نام بامسمایی!

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

رییس جمهوری: دولت حامی صددرصد سربازان سلامت و درمان کشور استاطلاع‌رسانی کرونا | رییس جمهوری: اگر کارشناسان گفتند که باید اماکن مقدس برای شب عید تعطیل شود و نمازهای جمعه تعطیل شود و یا اینکه اجتماعات برای شادی و غم برگزار نشود و حتی در اثر کرونا فوت کند آداب کفن و دفن آن چگونه باشد ما نظرات متخصصان را گوش کردیم گوه خورده ريس جمهور خامنه اى وسلامى و باقرى و بقيه احمق ها هم روش تا ٣٦ساعت ديگه تماشاتون ميكنيم.

دولت افغانستان: رهایی زندانیان روندی پیچیده استشورای امنیت ملی افغانستان رهایی زندانیان را روند پیچیده فنی و قانونی دانست و نسبت به هرنوع «تبلیغات» در این مورد هشدار داد. - خبرگزاری آناتولی