واکنش بازار ایران به پایان دور جدید مذاکرات برجام؛ ریال سقوط کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با باز شدن بازار ارز تهران پس از پایان یافتن بی نتیجه دور جدید مذاکرات برجام، هر دلار آمریکا 302000 ریال معامله شد. - خبرگزاری آناتولی

با باز شدن بازار ارز تهران پس از پایان یافتن بی نتیجه دور جدید مذاکرات برجام، هر دلار آمریکا 302000 ریال معامله شد.در اولین روز هفته و پس از بازگشایی بازار ارز تهران، قیمت ارزهای خارجی در این کشور با افزایش روبرو شد و قیمت هر دلار آمریکا در ساعت 12 ظهر به وقت محلی 302000 ریال معامله شد.

یکی از کارشناسان بازار ارز، در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی اظهار کرد: با پایان یافتن دور جدید مذاکرات برجام در وین و انتشار اخباری مبنی بر نامشخص بودن نتیجه مثبت، با توجه به فضای انتظاری تقاضا ارز در بازار افزایش یافت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

زندگی حقیقی و زندگی متمدن و زندگی با صباط و کشور داری حقیقی سیاسی و اقتصادی وو.... پایدار، علوم حقیقی و منطقی میخواهد. با علوم بی منطق هفتگانه ی فارسیعربی بازتولید شئونیزم جاهلیت یهودیت بازی با فکرها، عصر حجر نمیشود حقیقی و منطقی کشور داری کرد زندگی و قیمتهای باصباط داشت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پایان مذاکرات وین؛ مکرون و دیپلمات‌های اروپایی مذاکرات را ناموفق و ناامید کننده خواندندبا پایان هفتمین دور مذاکرات وین که نخستین مذاکرات هسته‌ای در دولت ابراهیم رئیسی محسوب می‌شود، رییس جمهور فرانسه این مذاکرات را ناموفق خواند و دیپلمات‌های اروپایی نیز اعلام کردند از پیشنهادات ایران ناامید و نگران شده‌اند. مهم نیست این چی میگه، اون چی میگه، آنچه قابل تحقق و اجراست : ۱: تمام تاسیسات هسته‌ای تخریب میشه در مقابل تمام تحریم‌های اقتصادی یعنی ارزی و خرید و فروش با ایران یکجا لغو باید گردد. ۲: موشک و پهپاد فرافکنی آمریکا است موجب حمایت ملت_ایران از جمهوری_اسلامی است .
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

مانور کنترل تورم در قرارگاه امنیت غذایی؛ داستانی با پایان همیشگی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پایان نشست کمیسیون مشترک برجام پس از درخواست وقفه اروپایی‌ها برای مشورت با پایتخت ها- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim🎥 پایان نشست کمیسیون مشترک برجام پس از درخواست وقفه اروپایی‌ها برای مشورت با پایتخت‌ها هیأت ایرانی در این نشست پیشنهاداتی را برای شکستن بن‌بست ایجاد شده در دوره‌های قبلی مذاکرات و حل‌وفصل مواردی که باعث به نتیجه نرسیدن مذاکرات شده بود، ارائه کرد JCPOA
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

چین: مذاکرات وین اواسط هفته آینده ازسرگرفته خواهند شدنماینده چین در مذاکرات وین به خبرنگاران اعلام کرد که مذاکرات غیرمستقیم ایران و آمریکا درخصوص برجام در اواسط هفته آینده ازسرگرفته خواهند شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا: دولت جدید ایران با پیشنهادهای سازنده به وین نیامدسخنگوی کاخ سفید اعلام کرد دولت جدید ایران با پیشنهادهای سازنده به وین نیامده است. - خبرگزاری آناتولی سردمداران صلیبچیهای استعمارجهانی در علوم بی منطق شئونیزم جاهلیت فارسی حکومت فرقه فارسیسم اشغالگر ایران درمانده و گیج شدند.بنظرم کمی هم فکر کنند بخوبی متوجه میشوند ملتهای ایرانیان در ۸۰۰ سال گذشته از دست این جاهلان تشگیلات و حکومت شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم چه ها چشیده اند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سقوط یک پله‌ای شطرنج ایران در رده‌بندی فدراسیون جهانیفدراسیون شطرنج ایران در رنکینگ جهانی یک پله سقوط کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »