واکنش سازمان بهشت زهرا(س) به شایعه اخلال در سامانه پذیرش متوفیان

13/03/1401 06:24 ب.ظ

سازمان بهشت زهرا اعلام کرد که علی رغم برخی شایعات در فضای مجازی، هیچ اخلالی در سامانه پذیرش متوفیان عروجیان وجود نداشت و صبح امروز پذیرش متوفیان در معاونت عروجیان بهشت حضرت زهرا(س) بدون کوچکترین خلل و مانند دیگر روزها صورت گرفت.

سازمان بهشت زهرا اعلام کرد که علی رغم برخی شایعات در فضای مجازی، هیچ اخلالی در سامانه پذیرش متوفیان عروجیان وجود نداشت و صبح امروز پذیرش متوفیان در معاونت عروجیان بهشت حضرت زهرا(س) بدون کوچکترین خلل و مانند دیگر روزها صورت گرفت. روابط عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا(س) نیز اعلام کرد که علیرغم برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر اینکه «امروز به دلیل اخلال در سامانه شهرداری تهران، شاهد بروز اخلال در سامانه و سیستم پذیرش متوفیان عروجیان بودیم»، این موضوع قویا تکذیب می‌شود.

روابط عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا(س) نیز اعلام کرد که علیرغم برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر اینکه «امروز به دلیل اخلال در سامانه شهرداری تهران، شاهد بروز اخلال در سامانه و سیستم پذیرش متوفیان عروجیان بودیم»، این موضوع قویا تکذیب می‌شود.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

نکونام در پاسخ به نیمکت استقلال: پیشنهادی در کار نیست و در فولاد خوشحالمنکونام در پاسخ به نیمکت استقلال: *پیشنهادی در کار نیست و در فولاد خوشحالم *من پارسال هم با استقلال صحبت کردم *من شرایطم در فوتبال عالی است و مشکلات جای دیگر است *آرزوی هر مربی است که سرمربی استقلال یا تیم ملی باشد

تیراندازی در یک مرکز بهداشتی در اکلاهمای آمریکا ۴ کشته به جا گذاشتفرد مهاجم که هویت وی هنوز اعلام نشده با ورود به یک ساختمان پزشکی در شهر تالسا اقدام به تیراندازی کرد و به گفته منابع پلیس سپس با شلیک به سوی خود در محل کشته شد.

اوکراین در آستانه هم‌گروه شدن با ایران در جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ | DW | 02.06.2022تیم ملی فوتبال اوکراین شامگاه ۱۱ خرداد (اول ژوئن) با پیروزی ۳ بر ۱ مقابل ملی‌پوشان اسکاتلند به فینال پلی‌آف اروپا صعود کرد. اوکراین در صورت موفقیت در پیکار پلی‌آف مقابل ولز، هم‌گروه ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ خواهد شد.

تیراندازی در بیمارستانی در آمریکا 3 کشته به‌جا گذاشتدر پی تیراندازی در بیمارستانی در شهر تولسا در ایالت اوکلاهاما در آمریکا 3 نفر جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

اردوغان: در رقابت فضایی در صفوف جلوتر قرار خواهیم گرفترجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه: در رقابت فضایی در صفوف جلوتر قرار خواهیم گرفت. اردوغان: ترکیه در سه ماهه اول امسال 7.3 درصد رشد اقتصادی داشت، به همین دلیل صادرات ما هر ماه رکورد جدیدی می‌شکند.

التهاب در بازار ارز ایران؛ بانک مرکزی مجاز شد «به‌طور نامحدود» در بازار مداخله کنددر پی التهاب در بازار ارز و طلای ایران سران قوا اختیارات بانک مرکزی در بازار ارز را افزایش داده و این بانک مجاز شد «به صورت نامحدود در بازار مداخله کند.» نرخ دلار در بازار...

به گزارش ایسنا، روح الله محسنی، معاون عروجیان سازمان بهشت حضرت زهرا(س) در این باره گفت: سامانه پذیرش ما از ساعت ۹ صبح آغاز به کار کرد و تا ساعت ۱۳:۳۰ مطابق روال روزهای تعطیل کار پذیرش انجام شد. امروز ۱۳۷ مورد پذیرش متوفی در بهشت زهرا (س) انجام شده و هیچ مشکلی در روند کار وجود نداشت.

روابط عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا(س) نیز اعلام کرد که علیرغم برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر اینکه «امروز به دلیل اخلال در سامانه شهرداری تهران، شاهد بروز اخلال در سامانه و سیستم پذیرش متوفیان عروجیان بودیم»، این موضوع قویا تکذیب می‌شود.

بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان بهشت زهرا (س)، پس از درج این شایعه در فضای مجازی و به منظور راستی آزمایی و تحقق شعار خدمت بی منت، معاون عروجیان سازمان بهشت حضرت زهرا(س) برای پیگیری موضوع از خانواده‌های متوفیان، در قطعه ۳۰۳ که جزو قطعات عمومی محسوب می‌شود، حاضر شده و به گفتگو با خانواده‌ها پرداخت. یکی از این خانواده‌ها با بیان اینکه هیچ گونه اختلالی در روند برگزاری مراسم تغسیل، تکفین و تدفین وجود نداشت، اعلام کردند که از زمان مراجعه به بهشت حضرت زهرا(س) انجام امور اداری بدون هیچ گونه وقفه ای صورت گرفت.