واکنش «ظریف» به ادعاهای کشورهای ثالث درباره نقض قطعنامه ۲۲۳۱

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ظریف: «آمریکا برخلاف قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت از سال ۲۰۱۷ در حال زورگویی به بقیه بوده. اروپا به جای قطعنامه ۲۲۳۱ از آمریکا تبعیت کرده است. هیچ کدام از طرفین نمی‌توانند ایران را بر اساس تعبیر نادرست و بی‌اساس قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل نکوهش کنند»

«آمریکا برخلاف قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل از سال ۲۰۱۷ در حال زورگویی به بقیه بوده است. اروپا نیز به جای قطعنامه ۲۲۳۱ از آمریکا تبعیت کرده است. هیچ کدام از طرفین نمی‌توانند ایران را بر اساس تعبیر نادرست و بی‌اساس قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل نکوهش کنند.

ایران نه سلاح اتمی دارد و نه موشکی که برای حمل چنین تسلیحات دهشتناکی طراحی شده باشد اما حدس بزنید چه کسی این تسلیحات را دارد». به گزارش ایسنا، وزارت خارجه فرانسه روز چهارشنبه در بیانیه‌ای پرتاب یک ماهواره نظامی توسط ایران را خلاف قطعنامه ۲۲۳۱ دانست و آن را شدیدا محکوم کرد. همچنین مورگان اورتاگوس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا نیز در اظهاراتی مدعی شد که پرتاب ماهواره نور به مدار از سوی ایران خلاف قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل محسوب می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دکتر جان تو که له‌شون کردی لامصب 😁

شماها چرا ب مردمتون زور میگین؟!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش ظریف به توییت خصمانه ترامپ درباره فعالیت قایق‌های سپاهواکنش ظریف به توییت خصمانه ترامپ: *نظامیان آمریکایی حق ندارند که در ۷۰۰۰ مایل دورتر از خانه، موجب برانگیختن خشم دریانوردان ما در سواحل خلیج فارس‌مان شوند *ارتش آمریکا بیش از ۵۰۰۰ مورد مبتلا به کووید-۱۹ دارد. ترامپ باید به نیازهای آن‌ها رسیدگی کند به ظریف جونت بگو: خفه شو!!!! IranRegimeChange پول کشورو همین چند روز پیش بردی دادی سوریه ب اون زرافه، حالا چ رویی داری تو به تو ربطی نداره حرف مفت نزن فسفر نسوزان زحمت نکش بچه های سپاه و ارتش حواسشون هست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیپلمات آمریکایی: شورای امنیت باید درباره پرتاب ماهواره نظامی ایران تحقیق کند- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimسخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا با تکرار ادعاهای وزیر امور خارجه این کشور مبنی اینکه ایران با پرتاب ماهواره نظامی «نور» به فضا قطعنامه‌ 2231 شورای امنیت را نقض کرده است، خواستار انجام تحقیقاتی از سوی شورای امنیت در این رابطه شد. به درک قُلْ مُوتُوا بِغَيْظِكُمْ ۗ إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ 🤣
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کارشناسان: تبعات اقتصادی کرونا ۶۰ میلیون شغل را در اروپا تهدید می‌کندنرخ بیکاری در کشورهای عضو اتحادیه اروپا در صورت عدم بازگشایی اقتصاد پس از پایان فصل بهار می‌تواند با افزایش پنج درصدی به طور میانگین به بیش از ۱۱ درصد برسد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش پلیس به ویدئوی منتشره از خانم بازیگر و هشدار به هنجارشکنان فضای مجازیواکنش پلیس به کلیپ رفتار نامناسب یک بازیگر با یک پاکبان: تهیه و به اشتراک گذاری هر گونه کلیپ تصویری، مطالب نوشتاری و عکس با محتوای توهین آمیز در فضای مجازی که باعث تشویش اذهان عمومی شود، جرم است و پلیس فتا با هنجار شکنان برخورد قانونی می‌کند. ۴تا عکس میندازن باهاش کاریش ندارن اصطلاح تشویش اذهان عمومی مبنای علمی نداردکه مدتی است رایج شده است،چراکه هرگفتاری ممکن است صحیح بااشتباه باشدوان مربوط به هرکسی است که بایدصحیح ان انتخاب کردوگرنه هیچکس نبایدحرف بزندکه فردی ممکن است ناراحت شود؟؟!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سخنرانی وزیر بهداشت در نشست جهانی وزاری بهداشت/ کاهش آمار مرگ ناشی از کرونا به یک سوموزیر بهداشت: *مرگ‌ومیر مبتلایان به کرونا یک سوم کاهش یافت *از ۱۸ روز قبل توانستیم آمار مبتلایان به کرونا را ۵۳ درصد کاهش دهیم *اینکه توانستیم در شرایط تحریم به این موفقیت در کنترل بیماری دست پیدا کنیم، بسیار افتخار می‌کنیم تا عزل مدیر عامل آنفالو وزیر بهداشت: با اندکی دستکاری در آمار، مرگ و میر مبتلایان به کرونا یک سوم کاهش یافت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پرتاب ماهواره از سوی ایران ناقض قطعنامه شورای امنیت نیسترئیس کمیته روابط خارجی مجلس روسیه: *پرتاب ماهواره از سوی ایران ناقض قطعنامه شورای امنیت نیست *نظامی بودن این ماهواره به معنی این نیست که حامل یک سلاح است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »