واکنش ورزشکاران آمریکا به اشغال کنگره توسط طرفداران ترامپ | DW | 08.01.2021

19/10/1399 11:47 ب.ظ

حمله حامیان دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا به ساختمان کنگره ایالات متحده، با واکنش صریح ورزشکاران آمریکایی در این زمینه روبرو شد. بسیاری از آنها 'نابرابری آشکار' در نحوه برخورد با مهاجمان در این شورش را محکوم کردند.

در پی حمله طرفداران ترامپ به کنگره ایالات متحده در واشنگتن و اشغال آن، بازیکنان تیم‌های بسکتبال NBA موضع اعتراضی خود را نسبت به این رخداد خشونت‌آمیز ابراز کردند. برخی از آنها با سکوت و برخی دیگر نیز با سخنانی قاطع. وی ادامه داد: «اما این‌بار در حمله خشونت‌آمیز هواداران ترامپ، نه از کمک ارتش خبری بود و نه حفاظت گارد ملی. این نمایان‌گر حمایت غیرمستقیم از شیوه عملکرد طرفداران ترامپ بود.

» مربی تیم بسکتبال اورلاندو، استیو کلیفورد، اشاره می‌کند: «کشور ما در تمام دنیا مورد تمسخر قرار گرفته است. این روز برای همه یک روز غم‌انگیزی بود.»

در این گزارش آمده است: «تفاوت شدیدی میان شیوه برخورد با معترضانی که در فصل بهار و تابستان اخیر به خیابان‌ها آمدند و برخورد با معترضانی كه امروز غیرقانونی عمل كردند، مشهود است. این نشان می‌دهد که ما هنوز خیلی كار پیش رو داریم که باید به آن بپردازیم.»

همچنین پیش از رویارویی تیم‌های گلدن استیت واریز و لس‌آنجلس کلیپرز نیز بازیکنان دو تیم موضع اعتراضی خود در این زمینه را با زانو زدن بر روی زمین، به نمایش گذاشتند. حمله طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره حمله طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره headtopics.com

حامیان ترامپ نبودن کار آنتیفا گروه تروریستی دموکراتها بود

شعور اجتماعی چیزی که برخی از جوامع از ان برخوردار ن برخی خیر

چه نمایشی راه انداختید ، شما مافیای چپ جهانی .

ادامه مطلب:
dw_persian »

اسم کهنه سرباز کشته شده رو نمیارن ولی واسه جورج فلوید همچین خودشونو جرواجر میکردن که هنوزم زخمشون جوش نخورده سگ .ید به اون زانو زدناتون فقط می توانم بگویم: خاک بر سرتان! دیگه گربه های واشنگتن هم فهمیدند که آنتیفا بود که با حمایت گارد به کنگره حمله کرد!!! چقدر این خانواده های روتچیلد و راکفلر پررو و پوست کلفت و وقیح هستند! با این رسانه های تخمی شان! FakeNews

ترامپ قاتل

حمله طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا به روایت تصویر | DW | 06.01.2021🌅 گزارش تصویری: حمله طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا در حمله هواداران ترامپ به ساختمان کنگره چند مامور پلیس زخمی شدند. ترامپ از هواداران خود خواسته که به خانه‌هایشان بازگردند. بایدن این حمله را شدیدا محکوم کرده است. شماها چقدر بیشرفید،چرا نمیگید آنتی فا؟

بازداشت یک مقام آمریکایی به اتهام نقش داشتن در حادثه اشغال کنگرهوزارت دادگستری آمریکا شامگاه یکشنبه 17 ژانویه 2021 به وقت محلی آمریکا از بازداشت یک مقام مسئول از مو به مو وقایع کودتای ۵۷ آخوندها بر علیه شاهنشاه ایران زمین! جمهوری اسلامی بایدن!!! (( ایالات متحده سابق آمریکا!!!))

جوانان سوری برای نپیوستن به هواداران ایران به طرفداران روسیه می‌پیوندنددر زمانی که شبه‌نظامیان ایران قصد دارند روند جذب جوانان سوری را در صفوف خود تشدید کنند، دیدبان حقوق بشر سوریه تأکید کرد جوانان منطقه المیادین در حومه شرقی دیرالزور، از بیم وادار شدن به پیوستن به نیروهای وفادار به تهران، به صفوف طرفدار مسکو پیوستند.

استعفای برخی از مسئولان کاخ سفید پس از یورش طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکابه دنبال یورش شماری از طرفداران رئیس جمهور آمریکا به ساختمان کنگره این کشور، معاون سخنگو و مدیر امور اجتماعی کاخ سفید و همچنین رئیس دفتر همسر رئیس جمهور این کشور استعفا دادند. - خبرگزاری آناتولی

واکنش روحانی به حمله هواداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکارئیس جمهور ایران در رابطه با یورش طرفداران رئیس جمهور آمریکا به ساختمان کنگره این کشور گفت که ترامپ حیثیت کشورش را زیر سوال برد. - خبرگزاری آناتولی