واکنش دولت یمن به بازداشت یک چهره فرهنگی توسط حوثی‌ها

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

يمن/خبرگزاری آناتولی به گزارش خبرگزاری رسمی یمن «سبا» معمر الإریانی وزیر اطلاع‌رسانى این کشور بازداشت خالد الرویشان، وزیر اسبق فرهنگ توسط حوثی‌ها در صنعا را محکوم کرد.

يمن/خبرگزاری آناتولی

به گزارش خبرگزاری رسمی یمن «سبا» معمر الإریانی وزیر اطلاع‌رسانى این کشور بازداشت خالد الرویشان، وزیر اسبق فرهنگ توسط حوثی‌ها در صنعا را محکوم کرد. وی افزود: «این اقدام غیراخلاقی و غیرانسانی است. جامعه جهانی، دبیرکل سازمان ملل و نماینده این نهاد در یمن این جنایت حوثی‌ها را محکوم کنند».گفتنی است از ماه سپتامبر 2014 تاکنون شهر صنعا و برخی مناطق تحت کنترل شبه نظامیان حوثی‌ قرار دارد. نیروهای ائتلاف عربی به رهبری عربستان سعودی نیز از ماه مارس 2015 از دولت مشروع یمن حمایت می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش رئیس ستاد ارتش به خبرسازی‌ها پیرامون زمان شیوع کرونا در ایرانرئیس ستاد ارتش ضمن رد برخی نقل قول‌ها از وی مبنی بر اینکه ارتش، ۲۹دی ماه سال گذشته از شیوع کرونا در ایران مطلع شده، تصریح کرد: منظور از تاریخ مذکور، شیوع ویروس کرونا در خارج از کشور بوده است متشکرم. هرچند به ایسنا زیاد نمیشود اعتنا کرد ولی سپاس. منتها فیلم کامل گفتگوی ویژه خبری رو هم ببینید باز همینه. احتمالا خطای لسانی بوده بعد درست کردند. بازم ممنون از شما🌹🌹🌹 خواهشا با ارتش و سپاه شوخی بی ربط نکنید که ملت عاشق این مدافعان خلاق خادم و جان برکف هستند ای کاش بقیه ارگان‌ها و وزارتخانه ها و این مجلسیها هم دیسپلین و قانونمندی و پشتکار ارتش و سپاه را میداشتند آنوقت قدرت سیاسی و اجتماعی و رفاه ملت و حکومت زبان زد دنیا می‌شد 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷 😉😎😜🤪
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش مدیران امنیتی به پادکست رادیو آبادان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

واکنش دیوان محاسبات به حواشی گزارش تفریغ بودجه ۹۷ کشورتهران- ایرنا- دیوان محاسبات کشور در اطلاعیه‌ای تاکید کرد: در گزارش این دیوان و خلاصه قرائت شده در صحن علنی مجلس، هیچ گونه اشاره‌ای به ' گم شدن حتی یک دلار' نشده است بلکه آنچه به صراحت آمده است، عدم انجام تعهدات اشخاص حقیقی و حقوقی گیرنده ارز مبنی بر واردات کالا است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

جفا به دولت در روزهای سختhesamodin1 آقا اشتباه شده ! همش کار منه ! من بودم برجام امضا کردم و گفتم در اولین روز همه ی تحریمها برداشته میشه ! من بودم گفتم اگر رئیسی بیاد دلار میشه 5 تومن اما دلارم کردم 15 ت . اون وزیرایی هم که خودرو وارد کردن و باعث و بانی پراید 70 میلیونی هستند هم وزیرای منه ! اصلا همش کار منه hesamodin1 الهی این دولت بره زیر خاک
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

اعتراض فعالان فرانسه به تصمیم دولت برای خرید پهپادهای نظارتیگروههای مدافع آزادی‌های مدنی بر این باورند که پهپادها به کمک دوربین‌هایشان تنها باعث افزایش نظارتهای حکومتی بر زندگی مردم می‌شوند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پارلمان سوئد به دولت برای مبارزه با شیوع کرونا اختیارات ویژه‌‌ داداین قدرت ویژه، تنها برای دورۀ محدود ۱۸ آوریل تا ۳۰ ژوئن و تنها برای تصمیم گیری در موضوعات اضطراری داده شده است و پارلمان همچنان حق خود برای ابطال هرکدام از تصیمات دولت حتی در وضعیت اضطراریِ کنونی را حفظ کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »