واکنش حناچی به واگذاری مراکز بهاران شهرداری به بهزیستی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

واکنش حناچی به واگذاری مراکز بهاران شهرداری به بهزیستی پیش‌تر در توافقی میان شهرداری و استانداری مقرر شده بود ١١ مرکز بهاران به سازمان بهزیستی واگذار شود، اما برای این کار باید مجوز شورای شهر تهران اخذ شود

پیروز حناچی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره واگذاری 11 مرکز بهاران شهرداری تهران به سازمان بهزیستی و اعتراض استاندار تهران نسبت به عدم تحقق این موضوع، گفت: سیاست های ما در مورد مراکز بهاران هیچ تغییری نکرده است.

به گزارش ایسنا، پیش‌تر در توافقی میان شهرداری و استانداری مقرر شده بود ١١ مرکز بهاران به سازمان بهزیستی واگذار شود که در اعتراض استاندار تهران به عدم تحقق این واگذاری از سوی شهرداری عنوان شد که برای این کار باید مجوز شورای شهر تهران اخذ شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش شهرداری‌تهران به بازداشت معترضان به سگ‌کشی/ پیگیر آزادی بازداشتی‌ها هستیمرئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران گفت: شهرداری تهران از طریق استانداری پیگیر آزادی بازداشت‌شدگان امروز است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تجمع حامیان حقوق حیوانات مقابل شهرداری تهران در اعتراض به سگ‌کشیگروهی از مردم و حامیان حیوانات با تجمع مقابل ساختمان شهرداری تهران ضمن اعتراض به فیلم‌های منتشر شده درباره سگ_کشی از سوی پیمانکار شهرداری، خواستار تصویب قانون حمایت از حیوانات شدند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

تجمع حامیان حقوق حیوانات مقابل شهرداری تهران در اعتراض به سگ‌کشیگروهی از مردم و حامیان حقوق حیوانات با تجمع مقابل ساختمان شهرداری تهران ضمن اعتراض به فیلم‌های منتشر شده درباره سگ کشی از سوی پیمانکار شهرداری، خواستار تصویب قانون حمایت از حیوانات شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش معاون مالی سابق قوه‌قضائیه به خبر بازداشتش- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimواکنش معاون مالی سابق قوه‌قضائیه به خبر بازداشتش کهزادی: *خدا را بابت انتشار این خبر شاکر هستم زیراباعث شد مردم به سایر خبرهای دروغ منتشرکنندگان آن اعتماد نکنند *درحال حاضر هیچ‌گونه مسئولیت دولتی ندارم و ازابتدای مهر به تدریس در دانشگاه مشغول می‌شوم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

واکنش شدید دولت قانونی یمن به انتصاب سفیر حوثی‌ها در تهرانشورشیان شیعی حوثی در یمن از انتصاب «سفیر» خود در تهران خبر دادند. این تصمیم حوثی‌های یمن فورا از سوی دولت قانونی یمن به ریاست جمهوری عبد ربه منصور هادی که از سوی جامعه بین‌المللی به عنوان تنها دولت رسمی این کشور شناخته می‌شود، محکوم شد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

واکنش افغانستان به اظهارات اخیر سفیر پاکستان در ایالات متحدهوزارت امور خارجه افغانستان اظهارات اخیر سفیر پاکستان و ربط دادن تنش‌ها در کشمیر به روند صلح در این کشور را غیرمسئولانه دانست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »