واکنش روسیه به وعده انتخاباتی نخست‌وزیر اسرائیل

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت امور خارجه روسیه به وعده انتخاباتی نخست‌وزیر اسرائیل برای الحاق «دشت اردن» در کرانه باختری اشغالی به این کشور اعتراض کرد.

وزارت امور خارجه روسیه به وعده انتخاباتی نخست‌وزیر اسرائیل برای الحاق «دشت اردن» در کرانه باختری اشغالی به این کشور اعتراض کرد.وزارت امور خارجه روسیه با انتشار بیانیه‌ای به وعده انتخاباتی بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل برای الحاق «دشت اردن» در کرانه باختری اشغالی به این کشور واکنش نشان داد.

"نگرانی‌خود نسبت به برنامه‌های اسرائیل که باعث ایجاد تنش در منطقه و رنگ باختن امید‌ به برقراری صلح با همسایگان عرب خواهد شد، ابراز می‌کنیم. مساله فلسطین باید در چارچوب قطعنامه‌های شورای امنیت، پیمان مادرید و طرح صلح عرب حل شود».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فیفا در نامه‌ای به یورونیوز به مرگ سحر خدایاری واکنش نشان دادفیفا در پاسخ به پرسش خبرنگار یورونیوز در این زمینه نوشت: «ما از این فاجعه با خبر هستیم و بابت آن بسیار متأسفیم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش معاون حقوقی رئیس‌جمهور به خودسوزی یک دختر/ ورود خانم‌ها به استادیوم هیچ منع قانونی نداردمعاون حقوقی رئیس‌جمهور گفت: صحبت من کاملا مشخص و یک جمله است؛ ورود خانم‌ها به استادیوم هیچ منع قانونی ندارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واکنش جهانی به مرگ 'دختر عشق فوتبال'؛ آیا مرگ او منشا تغییر قوانین ایران می‌شودواکنش جهانی به مرگ 'دختر عشق فوتبال'؛ آیا مرگ او منشا تغییر قوانین ایران می‌شود
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

واکنش وزارت خارجه آمریکا به مرگ «دختر آبی»: بزرگترین قربانیان جمهوری اسلامی مردم ایران هستند♦️ واکنش وزارت خارجه آمریکا به مرگ دختر_آبی: بزرگترین قربانیان جمهوری اسلامی مردم ایران هستند توئیتر فارسی وزارت خارجه آمریکا نوشت: درگذشت غم انگیز سحر خدایاری، دختر آبی، شاهد دیگری بر این حقیقت است که بزرگترین قربانیان این رژیم خود مردم ایران هستند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش ایران به تصمیم اخیر نتانیاهو در مورد کرانه باختریدر واکنش به تصمیم اخیر نتانیاهو در مورد کرانه باختری سخنگوی وزارت خارجه: نتانیاهو یک روز با اتهام‌پراکنی علیه ایران و روز دیگر با اعلان نیت خبیث در انضمام بخش‌های دیگری از فلسطین به دنبال کسب رای برای باقی ماندن در قدرت و استمرار توسعه طلبی و تجاوز است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش متناقض کرملین به نفوذ جاسوس سیا در دفتر پوتینکاخ کرملین در واکنش به گزارش رسانه‌های آمریکایی در مورد فعالیت یک جاسوس سازمان سیا به عنوان کارمند ارشد دفتر ریاست جمهوری روسیه، آن را «چرند و پرند» توصیف کرد ولی سخنگوی کرملین تائید کرده، فرد مورد نظر یک کارمند دون‌پایه بوده که مدت‌ها پیش اخراج شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »