واکنش آمریکا به کشته شدن پیرمرد فلسطینی توسط اسرائیل

23/10/1400 10:08 ق.ظ

واکنش آمریکا به کشته شدن پیرمرد فلسطینی توسط اسرائیل ند پرایس، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد که از دولت اسرائیل در مورد کشته شدن عمر عبدالمجید اسد فلسطینی 80 ساله در شهر رام الله در کرانه باختری رود اردن توسط نظامیان اسرائیل توضیح خواسته‌اند.

آمریکا خواستار توضیح از اسرائیل درباره کشته شدن یک فلسطینی 80 ساله شد. - خبرگزاری آناتولی ند پرایس، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در نشست خبری روزانه اعلام کرد که از دولت اسرائیل در مورد کشته شدن عمر عبدالمجید اسد فلسطینی 80 ساله در شهر رام الله در کرانه باختری رود اردن توسط نظامیان اسرائیل توضیح خواسته‌اند.

پرایس در مورد این پیرمرد که توسط نظامیان اسرائیل در حمله به روستای سلسلیه در رام‌الله بازداشت شد، گفت که ما تایید می‌کنیم که عمر اسد شهروند آمریکایی فلسطینی‌الاصل در یکی از شهرهای نزدیک رام الله کشته شده است.

او گفت که ما با خانواده اسد تماس گرفتیم تا با آنها درباره این تراژدی ابراز همدردی کنیم. پرایس اظهار داشت که در حال حاضر تمام کمک‌های کنسولی لازم را به خانواده وی ارائه می‌کنند. وی گفت که ما همچنین برای روشن شدن این حادثه با دولت اسرائیل در تماس هستیم و نیروهای دفاعی اسرائیل اعلام کردند که تحقیقات در این زمینه ادامه دارد. headtopics.com

ادامه مطلب:
aa_persian »

واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا به حواشی مبارزه کشتی ' ایران - آمریکا'واکنش سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به حواشی مبارزه کشتی ' ایران - آمریکا': *برای صدور روادید نفرات تیم کشتی ایران، قوانین آمریکا به شدت لحاظ خواهد شد *موارد مربوط به صدور روادید برای هر یک از اعضای تیم ایران مشمول نگرانی‌های قانون حفظ حریم خصوصی است

ستاره پیشین رقابت آوازخوانی «آمریکن آیدل» نامزد انتخابات مجلس نمایندگان آمریکا شد🔺 کلی ایکن، خواننده، بازیگر، و از ستاره‌های پیشین رقابت آوازخوانی «آمریکن آیدل»، گفت که به عنوان یک دموکرات از حوزه‌ نهم ایالت کارولینای شمالی رقابت خواهد کرد. ⬇ بیشتر بخوانید:

مدیر شبکه اطلاعات خاورمیانه: سیاست خارجی انزواطلبانه امنیت آمریکا را کاهش می‌دهداریک مَندِل، مدیر «شبکه اطلاعات سیاسی خاورمیانه»، در مقاله‌ای برای پایگاه اطلاع‌رسانی کنگره آمریکا «هیل» تاکید کرده بر اساس تجربه‌ تاریخی، هر وقت دولت

جیمی کارتر: آمریکا در لبه پرتگاه و در آستانه جنگ داخلی است +تصاویر و فیلمجیمی کارتر: آمریکا در لبه پرتگاه و در آستانه جنگ داخلی است رئیس‌جمهور سابق آمریکا ضمن ابراز نگرانی درباره دموکراسی در آمریکا می‌گوید ایالات متحده دارد لبه پرتگاه تلوتلو می‌خورد و احتمال جنگ داخلی وجود دارد. یادداشت کامل رئیس جمهور سابق آمریکا را بخوانید:

تلاش آمریکا برای خارج‌کردن باقی‌‌مانده شهروندان آمریکایی از افغانستانوزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که واشینگتن در تلاش برای کمک به ده‌ها شهروند آمریکایی و خانواده‌های‌شان از افغانستان است.به گزارش خبرگزاری «رویترز»، ند پرایس،

آمریکا شرکت ژاپنی «سوجیتز» را به دلیل نقض تحریم‌های ایران ۵٫۲ میلیون دلار جریمه کردآمریکا شرکت تجاری ژاپنی «سوجیتز» را به دلیل نقض تحریم‌های اقتصادی ایالات متحده علیه ایران ۵٫۲ میلیون دلار جریمه کرد. دفتر کنترل دارایی‌های خارجی (اوفک) روز سه‌شنبه ۲۱ دی با...

آمریکا خواستار توضیح از اسرائیل درباره کشته شدن یک فلسطینی 80 ساله شد.واشنگتن/خبرگزاری آناتولی

ند پرایس، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در نشست خبری روزانه اعلام کرد که از دولت اسرائیل در مورد کشته شدن عمر عبدالمجید اسد فلسطینی 80 ساله در شهر رام الله در کرانه باختری رود اردن توسط نظامیان اسرائیل توضیح خواسته‌اند.

پرایس در مورد این پیرمرد که توسط نظامیان اسرائیل در حمله به روستای سلسلیه در رام‌الله بازداشت شد، گفت که ما تایید می‌کنیم که عمر اسد شهروند آمریکایی فلسطینی‌الاصل در یکی از شهرهای نزدیک رام الله کشته شده است.

او گفت که ما با خانواده اسد تماس گرفتیم تا با آنها درباره این تراژدی ابراز همدردی کنیم.

پرایس اظهار داشت که در حال حاضر تمام کمک‌های کنسولی لازم را به خانواده وی ارائه می‌کنند.

وی گفت که ما همچنین برای روشن شدن این حادثه با دولت اسرائیل در تماس هستیم و نیروهای دفاعی اسرائیل اعلام کردند که تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

نظامیان اسرائیل در حمله به روستای سلسلیه در رام الله، اسد را بازداشت و او را مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند. آنها پس از مدتی این روستا را ترک کردند. روستاییان پیکر این فرد سالخورده فلسطینی را روی زمین در خانه‌ای در حال ساخت پیدا کردند. اسد هنگام انتقال به بیمارستانی در رام الله جان باخت.