واکنش آنکارا به هشدار واشنگتن درباره سفر به شرق ترکیه

16/06/1398 06:46:00 ب.ظ

وزارت امور خارجه ترکیه به هشدار آمریکا به شهروندانش درباره سفر به مناطق جنوب شرق ترکیه واکنش نشان داد. - خبرگزاری آناتولی

وزارت امور خارجه ترکیه به هشدار آمریکا به شهروندانش درباره سفر به مناطق جنوب شرق ترکیه واکنش نشان داد. - خبرگزاری آناتولی 07.09.

2019 آنکارا/ زحل دمیرجی/ خبرگزاری آناتولی وزارت امور خارجه ترکیه با انتشار بیانیه‌ای در واکنش به هشدار اخیر آمریکا به شهروندانش درباره سفر به شهر‌های واقع در شرق و جنوب شرقی ترکیه اعلام کرد که ارزیابی‌ وزارت امور خارجه ایالات متحده منعکس کننده واقعیت‌های موجود نیست.

در این بیانیه همچنین آمده است: با اینکه ارزیابی‌های‌ مثبت درباره وضعیت مطلوب امنیتی در ترکیه بیان شده، هشدار آمریکا درباره سفر به مناطق شرق و جنوب شرق کشور، برخورد دور از درک مبارزه کشورمان با تروریسم است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

واکنش قوه‌‌قضاییه به ناپدید شدن برادران صدرالساداتی: ماجرا به زودی مشخص می‌شودغلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران، گفت ماجرای ناپدید شدن روح‌الله_صدرالساداتی، عضو مجلس خبرگان، و دو برادرش رضا و مهدی_صدرالساداتی «به زودی مشخص می‌شود».

ترکیه اروپا را به بازکردن مرزهایش به روی پناهجویان تهدید کرد | DW | 05.09.2019رئیس جمهوری ترکیه خواستار کمک بیشتر اتحادیه اروپا به پناهجویان سوری مستقر در کشورش شد، در غیر این صورت او می‌تواند مرزهای کشورش به سوی اروپا را به روی این پناهجویان باز بگذارد.

دو مرد به اتهام تجاوز جنسی به صدها کودک در آلمان به زندان محکوم شدنددو مرد به اتهام تجاوز جنسی به صدها کودک در آلمان به زندان محکوم شدند این دو مرد که یکی از آنها آندرس.و ۵۶ ساله و دیگری ماریو.س ۳۳ ساله معرفی شده اند، به ترتیب به ۱۳ و ۱۲ سال زندان محکوم شدند. نام کامل آنها گزارش نشده است.

هشدار ترکیه در مورد جاری شدن دوباره سیل مهاجران سوریترکیه هشدار داده که اگر برای ایجاد یک ناحیه امن در شمال سوریه از حمایت بین المللی بیشتری برخوردار نشود، ممکن است راه عبور پناهجویان سوری برای ورود به اروپا را دوباره باز کند.

واکنش آیت الله ملک حسینی به انتشار کلیپ عقدموقت دختر و پسر جوان بهمئینماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری به انتشار گسترده کلیپ عقدموقت دختر و پسر جوان شهرستان بهمئی این استان واکنش نشان داد.

هشدار میشل عون به اسرائیل: هر حمله‌ای با دفاع مشروع پاسخ داده می‌شودحسن نصرالله، رهبر جنبش حزب الله پیشتر اعلام کرده بود که این مرحله از درگیری ها به پایان رسیده اما شبه نظامیان تحت رهبری وی در «مرحله جدید» پهپادهای متجاوز اسرائیلی به حریم هوایی لبنان را هدف قرار خواهند داد.